2,8 promila i "rządził" za kółkiem

  • 23.06.2022, 15:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
2,8 promila i "rządził" za kółkiem
Stan upojenia alkoholowego to zagrożenie dla kierowcy i innych uczestników ruchu. Chyba ze w porę zostanie "wychwycony". Nieodpowiedzialny 67-latek stracił prawo jazdy, a o jego losie zdecyduje sąd.

-W Chojnie na ul. Jagiellońskiej funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Chojnie podczas kontroli drogowej pojazdu osobowego marki Ford ujawnili, że 45-letni kierujący, mieszkaniec powiatu lubińskiego, znajduje się w stanie nietrzeźwości tj. 1.31mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu - informuje młodszy aspirant Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Do zatrzymania doszło 22 czerwca 2022 r.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

a policja  gryfino cicho sza gdzie  rzecznik
a policja gryfino cicho sza gdzie rzecznik 23.06.2022, 20:16
ZNOWU OFICER Z KOMENDY GRYFINO NA GOŚCINNYCH WYSTĘPACH a tak na marginesie to co tam z naszym oficerem gdzie jest okoń zeżarł go szczupak https://www.google.com/url?sa=…
ryba
ryba 23.06.2022, 17:06
bardzo mi się podoba praca funkcjonariuszy RD w Chojnie którzy systematycznie eliminują z ruchu pijaków na drodze. niestety , o tym samym nie można powiedzieć o Gryfinie, gdzie jeśli już to złapie Szczecin albo prewencja a drogówka wyginęła. Czyżby "dobry" przykład z Straży miejskiej, która jest bo" jest"?
panie komendancie
panie komendancie 23.06.2022, 20:41
Dlatego powinni wymieniać służby. Gryfino do Chojny a Chojna do Gryfina. Wtedy dopiero będą efekty!

Pozostałe