Obajtek obniżył trochę cenę paliwa. Tylko na wakacje i nie dla każdego

  • 24.06.2022, 12:49
  • News4Media
Obajtek obniżył trochę cenę paliwa. Tylko na wakacje i nie dla każdego iStock
Do końca wakacji będziemy mogli kupić tańsze paliwo – poinformował na Twitterze Daniel Obajtek. I określił limit: 150 litrów miesięcznie. Żeby jednak skorzystać z tej „promocji”, trzeba mieć aplikacją VITAY.

Prezes Orlen już wcześniej zapowiadał, że Orlen zaskoczy w wakacje kierowców.

– Pracowaliśmy nad rozwiązaniami parę tygodni. Realizujemy promocję wakacyjną na paliwa w ciągu dwóch miesięcy wakacyjnych. Jest dedykowana dla użytkowników programu lojalnościowego Vitay – cytuje szefa Orlenu Interia. – Od 27 czerwca nasi klienci będą mogli tankować na naszych stacjach w ramach promocji. Obejmuje ona 3 tankowania miesięcznie do 50 litrów po cenie obniżonej o 30 gr na litrze. Również posiadacze karty Vitay mogą korzystać z promocji, obejmie ich ona od 1 lipca. Klienci w programie Vitay mający kartę dużej rodziny także będą mogli korzystać z tej promocji, ale w tym przypadku obniżka wyniesie 40 gr na litrze. 

 

News4Media

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kierowca
kierowca 24.06.2022, 19:10
Stanowczo za drogo!
Obamaajtek
Obamaajtek 24.06.2022, 18:08
Zamiast obniżyć marże rafineryjną, obniżą cenę tylko na stacjach orlen o 30 gr. W ten sposób konkurencja padnie i będzie można podwyższyć potem o 60 gr
Pisowiec
Pisowiec 24.06.2022, 16:35
LUDZIE. OBUDŹCIE SIE. NIE TANKUJCIE TEGO PISOWSKIEGO S***. JA OSOBIŚCIE OD KILKU LAT TANKUJĘ NA L*** I PALIWO MAJĄ O WIELE LEPSZEJ JAKOŚCI NIŻ TEN O*** G***. AUTO LEPIEJ JEŹDZI I O WIELE MNIEJ PALI. J*** PIS.
Kita
Kita 24.06.2022, 18:03
Czego ty się nazarles ruski trolu że takie lewactwa wypisujesz ,Orlen ma najlepszą benzynę ....pozdrawiam Polaków
Jerzy
Jerzy 24.06.2022, 15:13
Łapanie na program lojalnościowy klientów, a za tym idzie wieksza przewidywalność ich zachowań zakupowych i poznanie funduszu nabywczego każdego z osobna w porównaniu do zakupów po za programem. Bigdata każdego wycharata, oddanie resztki swojej wolności za kilka punktów lojalności. Ciekawe komu się to opłaci, firmie czy klientom?
ryba
ryba 24.06.2022, 14:56
nigdy za tej władzy nie zatankuję na Orlenie. I tak od 7 lat
ooo
ooo 25.06.2022, 12:16
i bardzo dobrze antypatrioto
Krzysiek
Krzysiek 24.06.2022, 15:46
Nie przesadzaj. JA tankuję tam gdzie tanio.
ryba
ryba 24.06.2022, 18:14
czyli potwierdzasz że nie na Orlenie hahaha
Nick
Nick 24.06.2022, 14:55
POLSKI RZĄD, który zwraca uwagę w swoich decyzjach na POLSKIE SPOŁECZENTWO w odrożnieniu od tamtego GANGU NOCNEJ ZMIANY z tu SS kiem, Pawlakiem i KO-siniakiem, ktorzy robili PO-siedzenie DYWANU zwoływali u S O W Y, na cmentarzach, śmietnikach, żeby tyl-KO POWCOM, ZSL-owcom i czerwonej HOŁOCIE, żyło się LEPIEJ.
ANTYPISIORKA
ANTYPISIORKA 24.06.2022, 15:50
JAKI TRZEBA MIEC TUPET I JAKIM TRZEBA BYC PODLYM CZLOWIEKIEM ,ZEBY WOJNE NA UKRAINIE WYKORZYSTYWAC DO TEGO ,ZEBY UNIA EUROPEJSKA WYPLACILA TE PIENIADZE ,GDZIE POLSKA NADAL NIE SPELNIA WARUNKOW JAKIE ZOSTALY IM „ POSTAWIONE „ !!!!!!! A CO KONCZA SIE PIENIAZKI NA „ ROZDAWNICTWO „ !!!!????????? JUZ TEGO MATEUSZKA KLAMCZUSZKA NIE MOZNA POPROSTU SLUCHAC!!!!!!! 🤮🤮🤮🤮🤮🤮👺🥶SZKODA ,ZE OD TYCH KLAMSTW TEN JEGO NOSEK JESZCZE SIE NIE WYDLUZYL!!!!!!!!?????? NIECH POKAZA JAK TO NIEMCY PRZYZNAJA RACJE NIBY RZADZACEMU KLAMLIWEMU RZADOWI ,KIEDY TO BYLO !!!!!???? JEST DLA MNIE NIEZROZUMIALE ,ZE NAJPIERW UNIA JEST „ BE“ WEDLUG PISIOROW I ICH KOALICJANTOW ,A TERAZ : UNIO PRZYJMIJ W SWOJE „ PROGI „ UKRAINE I INNE DWA PANSTWA !!!!!! TYLKO GDZIE JEST MIEJSCE DLA INNYCH KRAJOW BALKANSKICH ,KTORZY JUZ PRAWIE 10 LAT CZEKAJA ,ABY DO TEJ UNII PRZYSTAPIC !!!!???? JUZ NIEKTORE UNIJNE PANSTWA OTO PYTAJA ,A TU CISZA I CISZA !!! I JAK ZWYKLE „ POLSKA I USA TO ROBIA „ ,WLASNIE PRZED CHWILA KLAMCA TO POWIEDZIAL !!!! A KTO POLSCE PLACI ZA BRON .KTORA WYSYLA DO UKRAINY TYLKO USA CZY NP.NIEMCY ,FRANCUZI I NNE PANSTWA TEZ !!!???? PYTAM JAKO MIESZKANKA TEJ UNII !!!!???PRECZ Z KLAMSTWAMI !!!! NIECH KARMA TCH KLAMSTW WROCI DO PISIOROW JAK NAJSZYBCIEJ !!!! AMEN.
aaa
aaa 25.06.2022, 12:18
ale bełkot - to chyba jakiś analfabeto
Kargul
Kargul 24.06.2022, 13:30
Sami swoi.
Zdzislaw Dyrman zasadniczo
Zdzislaw Dyrman zasadniczo 24.06.2022, 13:26
Niech se w buty wleje taką mam koncepcję zasadniczo
były f .
były f . 24.06.2022, 22:08
Czy konie / mechaniczne/ mnie słyszą??

Pozostałe