Pijana matka z synem pływali po Odrze. Kajak nagle się przewrócił [ZDJĘCIA]

  • 24.06.2022, 16:45
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pijana matka z synem pływali po Odrze. Kajak nagle się przewrócił [ZDJĘCIA]
Do tragicznego w skutkach zdarzenia mogło dojść dzisiaj na Odrze Wschodniej na wysokości Gryfina. Kajakiem pływali tam matka z synem. Nagle kajak wywrócił się. W wodzie znaleźli się kobieta i jej syn. Na pomoc pospieszyli znajdujący się w pobliżu ratownicy Oddziału Powiatowego WOPR Gryfino.
Wycieńczoną kobietę ratownicy podjęli na pokład łodzi ratowniczej. Zatopiony kajak i załogantów przekazano policji. Jak się okazało, pasażerka kajaka była pod wpływem alkoholu.
Do wywrócenia na rzece wypożyczonego kajaku doszło dzisiaj 24 czerwca 2022 r. około godz. 16:15.
 
-Apelujemy do wszystkich korzystających z obszarów wodnych: Nie łączmy alkoholu i wypoczynku na wodzie! - przestrzega poproszony przez nas o komentarz Grzegorz Lacek, prezes Oddziału Powiatowego WOPR Gryfino.
 
Dziś udało się ocalić życie dzięki szybkiej interwencji ratowników.

Dzięki ogromnemu szczęściu uniknęliśmy kolejnej tragedii w tym sezonie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Leryk
Leryk 26.06.2022, 19:06
sytuacja z wopr Gryfino muszę przyznać że to ewenement w skali światowej :)
gmina Gryfino zleca zabezpieczenie Steklna dla ratownictwa z Wrocławia hehe
a wopr Gryfino zabezpiecza kąpieliska poza gminą Gryfino :) heheh
pieniądze podatników z Gryfina wylatują do podmiotu z Wrocławia :)
bolt
bolt 26.06.2022, 09:33
a pan burmistrz twierdzi że wopr Gryfino nie jest potrzebny, szkoda że tak prężnie działająca organizacja nie ma wsparcia u włodarzy Gryfina.
Radni działajcie !!!!!
Zgr
Zgr 27.06.2022, 01:37
Kto ma dzialac moze Adamiak ten co nic nie robi tylko kase bierze i podpisuje podwyżki bez wachania ,zastanówcie się dlaczego gryfinski adwokat wkręcił do rady syna byłego komendanta policji.
Ewa
Ewa 25.06.2022, 15:55
ale ten kajak ktoś jej wypożyczył? Trzeźwa była/
xxxz
xxxz 25.06.2022, 15:35
Jej wina ale takze osoby która udostepnila kajak kobiecie pod wplywem alkoholu jeszcze w dodatku w obecnosci dziecka!
Ja
Ja 25.06.2022, 16:56
A wypożyczający to ma alkomat w oczach? Dobrze, że kapoki to obowiązek bo byłaby tragedia. Matce powinni od razu zabrać dziecko, może planowała coś większego ale nie wyszło bo ich uratowali?
Sad
Sad 26.06.2022, 04:29
Nie wiecie a gadacie chlopak mial 18 lat i gdyby nie on juz by matka nie zyla
Venom
Venom 24.06.2022, 23:23
Która to taka mądra?🤔
Łowca patologi
Łowca patologi 24.06.2022, 21:57
To stara knagulca vel gumowca
Matka
Matka 24.06.2022, 21:26
To się w głowie nie mieści. Takie rzeczy wyprawia kobieta, która ma ponoć wrodzony instynkt macierzyński. Sama mogła popływać po wódzie a nie narażać własne dziecko.
Jerzy
Jerzy 24.06.2022, 20:54
A to wyrodna matka zamiast 500+ w całości przeznaczyć w całości na bąbelka, to podkradła 100 z jego puli na Jonnego. Złamała dekalog jednego z przykazań - "nie kradnij" i się zemściło. A teraz będzie klepać zdrowaśki za odkupienie.
róznanie
róznanie 24.06.2022, 19:08
Bezmyślność + alkohol = tragedia.
ZGR
ZGR 24.06.2022, 18:24
Zawsze ojcowie są przedstawiani jako najgorsi a tu proszę bezmyślne matki ,kryminał dla takich matek !!!
Knagulec.
Knagulec. 24.06.2022, 17:54
Gryfińska patologia
Knagulec
Knagulec 24.06.2022, 17:32
To tylko Knaga z pijaną mamusią
piekarnik
piekarnik 24.06.2022, 17:31
Dobrze że tego syna nie zostawiła w samochodzie.
Berek
Berek 24.06.2022, 18:49
No nie wiem piekarniku, ta prawie utopiła syna w Odrze. Boże co za matki...
Raffer
Raffer 24.06.2022, 19:09
Gdyby nie syn to by już leżała na dnie Odry.

Pozostałe