Zginął strażak. Śmiertelnie potrącił go pijany kierowca

  • 25.06.2022, 13:10
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zginął strażak. Śmiertelnie potrącił go pijany kierowca Fot. OSP Radziszewo
Miał na imię Oskar. Zginął tragicznie dzisiaj 25 czerwca 2022 r. Kierowca, który go potrącił miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

-Dzisiaj około godz. 6:50 w Radziszewie na ul. Topolowej (przed przejazdem kolejowym jadąc od Łubnicy) doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem pieszego uczestnika ruchu drogowego. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 20-letni pieszy, mieszkaniec powiatu gryfińskiego. 24-letni kierujący pojazdem marki Opel, mieszkaniec Szczecina, znajdował się w stanie nietrzeźwości tj. 0.87 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Został on zatrzymany. Na miejscu trwają czynności pod nadzorem prokuratora, które wyjaśnić maja okoliczności wypadku ze skutkiem śmiertelnym - informuje młodszy aspirant Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

- Nagle i niespodziewanie na wieczną wartę odszedłeś od nas druhu Oskarze. Pomagaj nam, tym razem z góry - napisali na swoim fanpejdżu strażacy z OSP Radziszewo.

 

Rodzinie tragicznie zmarłego strażaka składamy wyrazy współczucia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

BAWIŁEM SIE TAK SAMO  HA HA AH
BAWIŁEM SIE TAK SAMO HA HA AH 30.06.2022, 20:06
NIE PISZCIE ZE TO PO PICIU ITD ITP HA AH AH PO PROSTU DWÓCH KOLEGÓW WPADŁO NA WSPANIAŁY POMYSŁ POWOZIĆ SIE NA MASCE I EFEKTY WIDAĆ HA HA AH ZNAM PRZYNAJMNIEJ PARU TAKICH PO JEBÓW W TYM JA SAM HA AH AH LATA TEMU
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 30.06.2022, 18:16
FAKT JEST TAKI ŻE TO BYLI KUMPLE I SE ZROBILI TO SE ZROBILI HA HA AH DEBILI NIE SIEJĄ ONI SIĘ RODZĄ HA HA AH KTO NORMALNY JEZDZI NA MASCE HA HA AH
niestety
niestety 29.06.2022, 13:41
Życia się mu już nie przywróci.
Piłeś niejedź bezmózgu
Piłeś niejedź bezmózgu 29.06.2022, 06:54
Rodzina zabójcy jest winna bo pajacowi dali samochód jestem ciekawa jak teraz spojrzą sobie w twarz mamusia i tatuś że wychowali zabójcę !
Ktoś
Ktoś 29.06.2022, 06:47
Wyrazy współczucia dla rodziny:( zamordował człowieka on też powinien stracić życie ! Wszyscy by się ku*** nauczyli nie zabijać jakby była kara śmierci..
Mieszkaniec miasta
Mieszkaniec miasta 28.06.2022, 16:25
Piszcie prawdę i tylko prawdę na temat wypadku jak było. Tylko nikt nie chce prawdy napisać.
prawda
prawda 28.06.2022, 17:35
Każdy ma swoją prawdę, ale faktów nie wymażesz.
Gumowiec
Gumowiec 26.06.2022, 22:05
Krzesło elektryczne dla śmiecia. *** go!!!!
mmm
mmm 26.06.2022, 00:12
To morderstwo
*** policje
*** policje 25.06.2022, 23:08
Od ***a jedzi pijanych kierowców sam wiem a te *** nasi policjanci do niczego się nie nadają co roku coraz gorzej ta policja co jest teraz gówna warta jest same leszcze szkoda chłopaka wielja szkoda ale ten *** co to zrobil powinien sam się za*** za to co zrobil po pijaku wielkie kondolencje dla rodziny
Znajomy
Znajomy 25.06.2022, 19:19
Wyrazy współczucia
wróg pijaków
wróg pijaków 25.06.2022, 18:19
takie zachowanie kierowcy powinno być traktowane jak zabójstwo z premedytacją
Kolega
Kolega 25.06.2022, 17:41
Spoczywaj w spokoju i machaj nam z góry Oskar. Obyśmy się kiedyś spotkali 😔
tam jest ograniczenie
tam jest ograniczenie 25.06.2022, 16:05
Taki był pijany ze nie widział znaków.
Piesza
Piesza 25.06.2022, 16:05
Jestem przerażona ile osób nietrzeźwych jeździ po naszych drogach. Może kary są za niskie? . Za jazdę po pijanemu lub pod wpływem narkotyków, odebrac prawo jazdy dożywotnio.
ryba
ryba 25.06.2022, 18:08
mnie bardziej przeraża to , że nie ma kto ich łapać. Bo Jakoś nie trafia do mnie to ,że na taki wielki powiat w nocy nie ma ani jednego patrolu drogówki szczególnie w weekend. A pijacy sobie pomykają i zabijają bogu ducha winnych młodych ludzi.
Robert
Robert 25.06.2022, 17:40
Powinni odpowiadać z art. 148 k.k.
Znajoma
Znajoma 25.06.2022, 16:02
Wspaniały człowiek, zawsze uśmiechnięty, życzliwy. Serce boli, że tak dobrych ludzi los zabiera, a taki idiota po alkoholu cało wyszedł z wypadku. Współczucia dla rodziny i przyjaciół. Spoczywaj w spokoju 😢
strażak z gminy Chojna
strażak z gminy Chojna 25.06.2022, 15:58
Wyrazy współczucia dla rodziny.
współczucie
współczucie 25.06.2022, 15:08
Tragedia! Ile jeszcze mamusiek i tatuśków będzie tolerować jazdę po pijaku swoich "pociech"?
Może przesadzam, ale w naszym społeczeństwie jest wciąż przyzwolenie na jazdę po pijaku.
Wiele razy obok pijanego kierowcy w samochodzie siedzi żona i dzieci...
MATKA
MATKA 26.06.2022, 07:53
JAK KTOS DAL „ LAPKE W DOL“ ,TYM SAMYM WLASNIE DAJE PRZYZWOLENIE NA MORDERSTWA !!!!! INACZEJ TEGO NIE MOZNA NAZWAC!!!!!!!!! CHYBA ,ZE JEST TAKIM SAMYM „ PIRATEM DROGOWYM „ !!!!!!!!!!??? NIGDY ,PRZENIGDY DZIECKO NIE POWINNO ODCHODZIC Z TEGO „ ZIEMSKIEGO PADOLU „ PRZED RODZICAMI !!! COS O TYM WIEM!!!!! „ NIECH ANIOLOWIE ZABIORA GO DO RAJU .………….“ AMEN.👨‍🚒🙏
Smutne
Smutne 25.06.2022, 14:44
Straszne. Szkoda, taki młody chłopak, miał całe życie przed sobą. Wyrazy współczucia dla najbliższych.
Knagulec
Knagulec 25.06.2022, 14:39
Do pieca pijaka
św.
św. 25.06.2022, 14:30
Nie zdążył wytrzeźwieć a jechał do domu.
Piłeś nie jedź.
Piłeś nie jedź. 25.06.2022, 16:27
Kogo to obchodzi! Mógł jechać nawet do papieża na audiencję. Przez stan do którego się doprowadził zabił niewinnego człowieka. Powinien być sądzony za zabujstwo.

Pozostałe