Plaża miejska w Steklnie oficjalnie otwarta

  • 26.06.2022, 15:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Plaża miejska w Steklnie oficjalnie otwarta Fot. UMiG Gryfino
Dzisiaj 26 czerwca 2022 r. oficjalnie została otwarta plaża miejska w Steklnie (gm. Gryfino). Od godziny 11 do 15 organizowano zabawy z mapą bezpieczeństwa, aerobik w wodzie i taniec z balonami. Były upominki i inne atrakcje, malowanie włosów, kolorowe tatuaże.
Nad bezpieczeństwem plażowiczów czuwać będzie Wodna Służba Ratownicza, która w okresie wakacyjnym będzie pracować codziennie w godzinach 10:00-18:00.
Podczas wydarzenia Ośrodek Pomocy Społecznej przeprowadził działania profilaktyczne związane z zapobieganiem narkomanii.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

uff
uff 27.06.2022, 17:19
Oferta na te upały jak znalazł.
Knagulec
Knagulec 27.06.2022, 16:42
Wczoraj zostawiłem tam kloca w szuwarach,pewnie popłynął w stronę plaży
tfuu
tfuu 27.06.2022, 14:24
znowu będą psy tam wyprowadzać ?
haha
haha 27.06.2022, 11:23
W Bani beda remontować plaże. niech pany tego miasta pojada zobacza co to inwestycja. bo w stelknie 3 wywrotki piachu na rok i budzet zamkniety :D:D:D:D
Knagulec
Knagulec 27.06.2022, 01:40
Jak szczury na otwarcie kanału
niemożliwe
niemożliwe 27.06.2022, 09:00
Z UMiG przyjechali?
Polnische wirtschaft
Polnische wirtschaft 26.06.2022, 21:17
Plaża miejska w Steklnie ,ale droge rowerową wybudowali do Weltynia...Gdzie tu logika ?
Ja tu tylko wyjaśniam
Ja tu tylko wyjaśniam 27.06.2022, 12:04
Po prostu to fragment drogi wojewódzkiej i zarządza nią Koszalin :)
Radziszewo
Radziszewo 27.06.2022, 05:10
Teraz tzw kompielisko będzie w Gardnie. Takom ma wizję nasza władza.
tyle
tyle 26.06.2022, 22:19
Nie oczekuj logiki od nielogicznych władz.
stop adrenochrom to  satanistyczny drag  ah ah ah
stop adrenochrom to satanistyczny drag ah ah ah 26.06.2022, 20:53
stop narkotyka sld z sld satanisci lubia do dopy ha ha ah
ewenement
ewenement 26.06.2022, 20:45
Polityka gminy jest beznadziejana i prowadzi donikąd. Bo jak wytłumaczyć sytuację, ze Gmina majac WOPR Gryfino zleca zabezpieczenie Steklna dla ratownictwa z Wrocławia?
Jakoś inne gminy doceniają WOPR Gryfino i wynajmują do zabezpiecza kąpieliska. Ale gmina Gryfino woli transferować podatkoi mieszkanców do Wrocławia. Czy ktoś potrafi wytłumaczyć ta bezmyślność.?
Ratownik
Ratownik 27.06.2022, 18:45
Warto zapytać ile gmin zaufało WOPRowi Gryfińskiemu bo chyba tylko została 1 Gmina. w tym roku mamy 3 kąpieliska z czego tylko jedno zabezpiecza WOPR.
Faktycznie zaufanie bije po oczach.
Felek
Felek 27.06.2022, 01:38
Jeśli nie wiadomo o co chodzi, zapewne chodzi o.... Może wopr nie popisał się w gminie?
do UMiG
do UMiG 27.06.2022, 09:06
Felek, czyli to kara?
do ewenemnt
do ewenemnt 26.06.2022, 22:20
Znowu wpadka Sawaryna.
Bobo
Bobo 26.06.2022, 18:52
To ma być plaża ani miejska ani plaża ani miejska każdy kto widział plaże z prawdziwego zdarzenia np. Moryń, Miedwie, Głębokie to wie jak nas władze robią w ....
A na Wełtyniu czysta woda dno bez mułu tylko plaży brak, bo nie ma woli Burmistrza i niektórych radnych (patrz głosowanie nad utworzeniem plaży na sesji RM).
ps. radni w przyszłym roku wybory obudźcie się
Żenada nie plaża
Żenada nie plaża 26.06.2022, 21:19
Za komuny 50 lat temu,nad Odrą była lepsza..Chociaż kiosk był gdzie można było coś do picia kupić..
posumowując.
posumowując. 26.06.2022, 20:40
Nie myślą i marnują dobro gminy.
błeee
błeee 26.06.2022, 18:17
Byłem i to ostatni raz.
....
.... 26.06.2022, 18:15
Steklno to burdel powalencow
Zug
Zug 26.06.2022, 18:07
Dziekujac temu portalowi ktory bez krytycznie, bez problemu, bez swoich pogladow, bez wsparcia innych przekazuje te informacje 👍👍👍Brawo
Franek
Franek 26.06.2022, 18:07
Grzało
Qna
Qna 26.06.2022, 17:58
Plaża miejska, bez cudzsłowia, to chyba nadużycie. Leżaki z Gminy zniknęły już, a zadaszonych stołów z ławkami nie przybyło. Piach, liny, smutek.
pingwin
pingwin 26.06.2022, 20:41
Qna, a czyja to wina?
zebra
zebra 26.06.2022, 22:21
Qna wskazuje problem, a my wiemy kto ma za to płacone aby było dobrze dla mieszkańców gminy.
Wiatraki
Wiatraki 26.06.2022, 17:37
Dajcie spokoj z tym steklnem sam umieralnia emerytów i alkoholików
gorączka
gorączka 26.06.2022, 16:55
No dzisiaj dogrzało nieźle.
Szef baraków
Szef baraków 26.06.2022, 16:55
Mu barakowcy jesteśmy
Knagulec