Meneliada koło urzędu gminy i posterunku policji [LIST]

  • 27.06.2022, 22:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Meneliada koło urzędu gminy i posterunku policji [LIST]
Ilekroć jestem w Baniach, odkąd pamiętam na głównej ulicy, przy pasażu handlowym, widok jest nieciekawy. Ławeczki są oblegane zazwyczaj przez nietrzeźwych bez względu na porę dnia. Wrzaski oraz załatwianie potrzeb fizjologicznych publicznie są tutaj bardzo częste. Jadąc ulicą Grunwaldzką trzeba szczególnie uważać, pijusy często wychodzą na drogę bez zwracania uwagi na nadjeżdżające samochody.
Raz czekając w kolejce w sklepie byłem świadkiem wtargnięcia do sklepu pijanego osobnika bez koszulki. Po wrzaskach i szarpaninie udało się go wyprosić z lokalu. "To tutaj normalne" mówiła pani ekspedientka, "nikt z tym nic nie robi".
 
Zaraz obok feralnego pasażu znajduje się Urząd Gminy oraz Posterunek Policji. Patrol na pewno przejeżdża tamtędy kilka razy dziennie. Czy zawsze patrzą w drugą stronę? Codziennie widzą te sytuacje również pracownicy Urzędu. Czy władzom gminy nie jest wstyd za taką wizytówkę swojej miejscowości?
 
Współczuję osobom, które muszą w tamtym miejscu prowadzić swoje działalności i znosić codziennie towarzystwo pijanych i niezbyt przyjemnie pachnących osób.
 
czytelnik igryfino
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gumolit
Gumolit 30.06.2022, 17:00
Największym menelem jest Knagulec i tego się będę trzymał.
og bialas
og bialas 29.06.2022, 20:49
normalni biali ludzie, lubia se piwko wypic a potem ze*** sie w krzaku, krzywde wam robia ?
tranzyt
tranzyt 29.06.2022, 20:10
Widocznie władzom odpowiada ta wizytówka.
Og hoffa
Og hoffa 29.06.2022, 18:38
Prosze odczepic sie od dobrych ludzi
do diabelskiej
do diabelskiej 29.06.2022, 20:00
Og, przecież ciebie to nie dotyczy.
ruda celebrytka
ruda celebrytka 29.06.2022, 16:48
Banie znane nigdyś z sexu i biznesu, dzisiaj z pijaków i szczurów
logika
logika 29.06.2022, 19:59
A pijaki i szczury nie uprawiają seksu? To jak niby się mnożą?
baniak
baniak 28.06.2022, 21:40
To też są ludzie ale chorzy i nikomu krzywdy nie robią, a że policja nie interweniuje to inna sprawa. Wszędzie jest taki problem.
NN
NN 28.06.2022, 16:37
Bywam tam raz na parę lat, ale i 30 lat temu, też tak tam było :(
Pozdrawiam Prezesa
Pozdrawiam Prezesa 28.06.2022, 16:30
Za Biurami SM Dolna Odra , jest To SAMO !!!!
313
313 28.06.2022, 14:39
Całe banie XDDDD
ryba
ryba 28.06.2022, 12:07
nie interweniują bo to wyborcy Jarosława tam smalą bałagany i czekają na wybory bo po stówce za głos przykasują
Takaja
Takaja 28.06.2022, 11:34
Bańska rzeczywistości
Baniak
Baniak 28.06.2022, 10:10
Dlaczego ci z Bani mają na bani i czy nie walą z bani i niech nie będą ciągle na bani, puszczę mydlane banie co za dranie.
Knaga
Knaga 28.06.2022, 09:04
Meneliada u baniaków a w Gryfinie knagulcjada
Beidra
Beidra 28.06.2022, 08:56
Pod Biedronką na gornym tarasie jeden z zatrudnionych tam pracowników sprowadza koleżków i przy wózkach debatuje z nimi podczas gdy oni chłodzą się browarkami.
Strażnik Teksasu
Strażnik Teksasu 28.06.2022, 13:55
Przecież to ten *** zryty stoją pod birdrą walą amfe i browary na tego *** są kwity jak pije Sete pod sklepem i to udokumentowane w czasie pracy
mieszko
mieszko 28.06.2022, 08:42
To bańskie elity PO oni są nietykalni
Obok ciebie
Obok ciebie 28.06.2022, 18:03
W Baniach króluje pis
beret
beret 28.06.2022, 08:31
Ruch oporu się trzyma.
mieszko
mieszko 28.06.2022, 06:18
Jerzy ty naprawdę myślisz że oni mają dzieci i pobierają 500 plus jestem z Bań znam to towarzystwo
ryba
ryba 28.06.2022, 12:08
a z czego łoją- z zapomóg , z dodatków i emerytur rodziców bo przecież nie pracują. No i z tzw złotówki na bułkę
duyt
duyt 28.06.2022, 05:35
mi tam wie to podoba, afere robie tyle lat juz tam tak
Turysta
Turysta 28.06.2022, 01:32
A ja byłem w Paryżu, jest identycznie (•‿•)
ryba
ryba 28.06.2022, 12:08
Polacy pili pod sklepem?
baniak
baniak 28.06.2022, 00:47
Znowu na bani?

Pozostałe