Lis grasuje po cmentarzu. Gdzie kopie nory?

  • 30.06.2022, 18:30
  • list
Lis grasuje po cmentarzu. Gdzie kopie nory?
Po gryfińskim cmentarzu spacerują sobie lisy. Nie boją się ludzi, podchodzą bardzo blisko. To jest zagrożenie zdrowia i życia! Kto ma się tym zająć?

Bo następnym razem wybiorę się na cmentarz z wiatrówką...

czytelniczka

Zdjęcia nadesłane przez czytelniczkę w fotogalerii.

list

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Z okolicy
Z okolicy 01.07.2022, 15:24
Tak to jest jak sie wchodzi koparami w ich teren. Do niedawna tutaj sobie spokojnie żyły, rozmnażały się i miały schronienie w wyciętej roślinnosci. Lisy, sarny i inne zwierzęta byly tu od zawsze!!
tygyrty
tygyrty 01.07.2022, 19:33
Niech więcej lasów wycinają S#$&#(@$ny
KS  WIECZOREK
KS WIECZOREK 01.07.2022, 10:32
TO ŚW LIS HA HA AH I TEN KOLOR ORABGE HA AH AH 33 MORMALNIE MASON HA AH AH https://youtu.be/Ha8f5amqPxA
BAR TKOWIACY
BAR TKOWIACY 01.07.2022, 10:26
https://youtu.be/OhIyuhTrfKU POCZTÓWKA DZWIEKOWA Z BARTKOWA DLA WARSZEWSKIEGO LISA HA HA AH
poznaję
poznaję 01.07.2022, 09:15
Znam go - to Przechera.
Von Nogay
Von Nogay 01.07.2022, 09:08
To jest kura nie lis....
UB WIECZOREK
UB WIECZOREK 01.07.2022, 10:44
TO JEST OSIOŁ HA AH AH
Ajwaj
Ajwaj 01.07.2022, 20:08
Jak ja
UB WIECZOREK
UB WIECZOREK 01.07.2022, 09:04
TAKI RUDY I CHYTRY TO TYLKO DAREK WARSZEWSKI HA HA AH CZEMU KOPIESZ POD WITEM HA AH AH PROFANIE HA AH AH
UB  WIECZOREK & LIS  WARSZEWSKI
UB WIECZOREK & LIS WARSZEWSKI 01.07.2022, 08:35
U MNIE W BARTKOWIE JAK rudy WPADŁ TO WSZYSCY USTAWIALI SIE W KOLEJCE DO KOSZERNEGO PĘTA A RUDY BYŁ WNIEBOWZIETY HA AH AH A JAK LŚNIŁ NORMALNIE JAK LUCYFER TAKI BYŁ WYPOLEROWANY AH AHA H
ub  wieczorek
ub wieczorek 01.07.2022, 08:24
RUDY to darek wieczorek co on robi na cmentarzu modli sie nad grobem wita ha ha ah satani ści si e nie modlą
Hiena cmentarna
Hiena cmentarna 01.07.2022, 07:05
Pognali lisa z tvn to pałęta sie po cmentarzach rozglądajcie się dobrze może Kraśkę spotkacie
gryfon
gryfon 01.07.2022, 04:23
na spacer z psem! pogoi go raz na zawsze!
Morderca cmentarny grasuje
Morderca cmentarny grasuje 01.07.2022, 01:10
Chodzi lisek koło drogi nic nie wadzi człowiekowi. Gdy na cmentarzu Karynę spotyka… leży i odpoczywa (zdjęcia) a Karyna robi raban jak by chciał ją zagryźć.
Pierwszy jest nadludzi a drugi na krwiożercze lisy
Pierwszy jest nadludzi a drugi na krwiożercze lisy 01.07.2022, 01:05
Łopaniebosze!
Bodobno dziedzi borywa! Mój chłob roz widzioł gdy z dożynek wrocoł jak sołtysowi kunia zagryzł! Łopanie to tylko nieszczęście przyniesie ubidź gnoja. Ludziska zróbdzie pożądeg.
Jak nie to moim wysokiej klasy królikiem poszczuje.
Somsiad
Somsiad 30.06.2022, 23:26
Ten lis ma norę na skarpie od Wojska Polskiego, a w nocy drąc ryja idzie jeść mięso na plac zabaw przy 11 listopada, które starsze kobiety wyrzucają dla kotów. Ostatnio był tak głośno, że się spać nie dało.
Jeden jest na potwory, a drugi… też potwory, tylko ludzkie
Jeden jest na potwory, a drugi… też potwory, tylko ludzkie 01.07.2022, 01:28
Tą babę od kotów uj€bać za tą dziką hodowle chorób kociej białaczki. To jest większy szkodnik od biednego lisa, człowiek dokarmiacz dzikiej zwierzyny. Powinno być karane mandatami dokarmianie jakiekolwiek zwierzyny w mieście.
ech
ech 01.07.2022, 15:58
Dlaczego? Te koty nie znalazły się na ulicy z własnej woli, tylko właściciel jeden z drugim zwyczajnie się ich pozbył. A, że w Gryfinie nie ma fundacji, która pomaga bezdomniakom bo na Urząd Miasta nie ma co liczyć to tak to wygląda...
Burmistrz Chojny
Burmistrz Chojny 30.06.2022, 22:45
Zapraszamy do Chojny... u nas nie ma takiego dziadostwa jak w Gryfinie
Knagulec
Knagulec 30.06.2022, 22:18
Krewny Ziomala z czworaka
Lis lis kury gryzl
Lis lis kury gryzl 30.06.2022, 21:54
Ale ładny piesek 💯
Ciota Knagulec vel Gumowiec
Ciota Knagulec vel Gumowiec 30.06.2022, 21:32
Ja go zerżne
Knagulec
Knagulec 01.07.2022, 21:17
Pozdrów starą pedrylu
Ada
Ada 30.06.2022, 21:21
Moze Pani tą wiatrówka szczelic sobie w łeb 🙂 jeden idiota mniej
jak zwykle
jak zwykle 30.06.2022, 21:20
Gmina bez... Jak kogoś taki lis pogryzie i będzie podejrzenie wścieklizny - to kto zapłaci odszkodowanie?
ODJE BIĘ GO  TAKI MAM PLAN
ODJE BIĘ GO TAKI MAM PLAN 30.06.2022, 20:48
U MNIE W KURNIKU ZA JE BAŁ MI DWIE KURY I TEGO SZMATŁAWEGO KOGUTA HA AH AH

Pozostałe