Jest poszukiwany przez policję

  • 01.07.2022, 19:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Jest poszukiwany przez policję
Michał Chytry z Gryfina jest obecnie poszukiwany przez policję. Chodzi o podejrzenie obcowania płciowego z małoletnim...
Podstawa poszukiwania przez jednostki policji
SC KPP Gryfino Wydział Kryminalny, 70-515 Szczecin, ul. Małopolska 47
telefon: (0-91) 821 8001
email: [email protected]gov.pl

poszukuje na podstawie: Art. 200 § 1 Obcowanie płciowe z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszczanie się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadzanie jej do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania
Poszukujące jednostki policji:
SC KWP Szczecin

Podstawy poszukiwań:
Art. 200 § 1 Obcowanie płciowe z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszczanie się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadzanie jej do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania

Cechy rysopisowe
SYLWETKA: waga 50-69 kg, sylwetka szczupła, wysmukła
RAMIONA / RAMIĘ: ramiona długie
WŁOSY: włosy proste, włosy krótkie, włosy: uczesanie na jeża, włosy szatyn, włosy ciemne
SZYJA: szyja długa
PODBRÓDEK: podbródek wyraźnie odstający
UZĘBIENIE: uzębienie pełne
WARGI (USTA): wargi średnie
USZY / UCHO: uszy normalne, uszy średnie
NOS: kolor nosa naturalny, nos średni, nos prostolinijny, koniuszek nosa gruby
ŁYDKI / ŁYDKA: tatuaż(e)
NOGI / NOGA: nogi chude, nogi długie
OCZY / OKO: oczy normalnie osadzone
CZOŁO: czoło średnie
PALCE / PALEC: palce rąk szczupłe, palce rąk długie
DŁONIE / DŁOŃ: dłonie drobne
TWARZ: cera śniada, twarz owalna, brak zarostu
Wzrost: 166-170 CM
 
 
 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (229)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

UB URZEDNIK BOGA  WIECZOREK
UB URZEDNIK BOGA WIECZOREK 09.08.2022, 08:40
GDZIE JEST KAPITAN żbik https***
Masz Kór...wo
Masz Kór...wo 08.08.2022, 21:02
Gw....ałci dzieci mi,,hal chyt...ry, lubi je gw,,,,ałcić i wąc,,hać majty zgwałco,,..nych małych dzieci bo to zj,,,,ebofil dzie..cięcy
MICHAŁKA CHYTRA O*** PAŁKA
MICHAŁKA CHYTRA O*** PAŁKA 08.08.2022, 20:02
C777777W77777777E777777777L77777
....
.... 22.07.2022, 15:38
Coś ty narobił, wszystko zniszczyłeś
Natalka
Natalka 22.07.2022, 11:51
Masakra, czym ty sie w życiu kierujesz zwyrodnialcu, dziewczyny normalnej nigdy mieć nie będziesz. Tu cie każdy nie szanuje.
Eminem
Eminem 22.07.2022, 16:13
Rapowałeś? ,a będziasz RAPEowany przez ziomków którym Rapowałeś o Rapie RAPEowcu !
Kolega z klasy
Kolega z klasy 21.07.2022, 15:01
Kur....a Chytry coś ty odj...ał, co tam odsiadka, ale dziecko??
AUDI
AUDI 21.07.2022, 00:09
Dobra dobra pośmialiśmy się, ale prawda jest taka ze to PEDOFIL!!! BO Art. 200 § 1 Obcowanie płciowe z małoletnim poniżej lat 15.

dziękuje

dziękuje

a tobie podziękuję 1vs1
kozak  i sławek
kozak i sławek 19.07.2022, 22:57
uczył go ten p*** z parku
chytry cio,,,ta i familianda
chytry cio,,,ta i familianda 08.08.2022, 20:04
to prawda
Wiedza to potega
Wiedza to potega 19.07.2022, 22:48
Czteroczynnikowy model wyjaśniający genezę wykorzystywania seksualnego dzieci
Dość wszechstronnym sposobem wyjaśnienia skąd się bierze wykorzystywanie seksualne dzieci jest czteroczynnikowy model stworzony przez Finkelhora i Araji w 1986 roku. Stanowi on syntezę kilku wcześniej powstałych koncepcji na ten temat. Autorzy wymieniają cztery grupy czynników mogących odpowiadać za podejmowanie czynności seksualnych wobec dzieci[115].

emocjonalna kongruencja – dorosły ma poczucie dopasowania, ponieważ rozwój jego potrzeb i zachowań jest na podobnym poziomie co u dziecka

reagowanie podnieceniem na dziecko – dotyczą powstawania pobudzenia seksualnego w kontakcie z dzieckiem

zablokowanie wobec dorosłych – reakcje seksualne pedofila na dorosły obiekt są zahamowane

odblokowanie – zanik hamulców społecznych, czy kontroli własnych zachowań wobec dzieci
Jola Stasin
Jola Stasin 22.07.2022, 22:03
Dzięki za wyjaśnienie
Serio michał?!
Serio michał?! 23.07.2022, 17:16
No to nieźle...
pamiętaj
pamiętaj 19.07.2022, 18:59
Coi się odwlecze to nie uciecze Michałku.
Jola Kurzawa
Jola Kurzawa 19.07.2022, 20:21
Gwalcicieli dzieci trzeba lapac szybko bo kogos innego dzieci bedzie gwalcic, jak mozna gwalcic, straszne. ty gwalcicielu malych niewinnych dzieci, do wiezienia
Knagulec
Knagulec 21.07.2022, 17:19
Po co za ja...i na latarnie
Tomek
Tomek 22.07.2022, 15:23
Zgadzam sie
Alicja Woźniak
Alicja Woźniak 19.07.2022, 17:49
Co za pedofil, niedobrze mi, świętość jaką jest życie tak potraktować.
Szczupak
Szczupak 22.07.2022, 15:24
Nie tylko tobie
Do więzienia
Do więzienia 19.07.2022, 15:33
A więc to tak to jest jak jest sie gwałcicielem dzieci, no teraz już wiem ale i tak bym nie chciała. Policja aresztujcie go.
Listopada
Listopada 22.07.2022, 16:33
Odrażające, jak żyć po tym wszystkim w Gryfinie
Z wikipedii
Z wikipedii 19.07.2022, 14:43

Na tę stronę wskazuje przekierowanie z „pedofil”. Zobacz też: pedofil (ekologia).
Ten artykuł dotyczy preferencji seksualnych wobec dzieci przed okresem dojrzewania płciowego. Zobacz też: hebefilia i efebofilia.

Pedofilia (stgr. παῖς paîs, dop. παιδός paidós „dziecko”, φιλία philía „miłość”[1]) – rodzaj parafilii: stan, w którym głównym lub wyłącznym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest kontakt z dziećmi w okresie przedpokwitaniowym lub wczesnej fazie pokwitania[2].

Czyny pedofilne mogą przybierać formę: obnażania się i masturbowania przy dziecku, dotykania jego narządów płciowych oraz stosunków seksualnych.
Czyny takie są dokonywane wyłącznie przez osoby mające trudności w znalezieniu partnera seksualnego wśród dorosłych [3].

W klasyfikacji ICD-10 pedofilia ma kod F65.4, w klasyfikacji DSM-IV i DSM-5 – 302.2. W obu przypadkach zaliczana jest do kategorii zaburzeń preferencji seksualnych i przekierowanie ich na dzieci.
dokładnie
dokładnie 19.07.2022, 18:32
Oczywiście trzeba rozróżniać pedofilię.
DOCTOR
DOCTOR 19.07.2022, 19:56
TAK ALE GWALT TO GWALT CZY TAM INNE ZABURZENIE W GLOWIE
Poszukiwacz
Poszukiwacz 18.07.2022, 19:53
Ile placicie za znalezienie typka ?
kasa
kasa 19.07.2022, 12:31
Trzeba zapytac rodziców zgwałconej brutalnie niewinnej dziewczynki ile dla nich warte jest znalezienie tego gwałciciela dzieci
Maria
Maria 19.07.2022, 14:02
To dziwne ze pisze ktos o zgwałconej dziewczynce a ktoś daje łapke w dół, czyzby kolejni gwałciciele małych dzieci którym temat sie nie spodobał? złapiemy was
Rachela
Rachela 19.07.2022, 17:51
To raczej koledzy albo znajomi dają łapki w dól zeby go bronic, jakby byl niewinny to by nie uciekał, a jak ucieka to jest winny
nie przesadzaj...
nie przesadzaj... 19.07.2022, 13:07
Wiesz co - nie każda piętnastolatka jest niewinna - i nie każdy stosunek nieletnich to gwałt - niezależnie od tego, co mówią rodzice...
Oczywiście jest wyrok, więc tu nie ma co dyskutować - natomiast bez przesady z tymi piętnastkami - "Galerianki" to nie fikcja....
gole jajanki
gole jajanki 19.07.2022, 18:48
Kazda nastolatka jest niewinna nawet jak stoi nago ,ruszysz=pajda, czego nie rozumiesz zboczony umyśle, kazdy stosunek nieletniego z pelnoletnim to gwalt, co ci jeszcze wyjasnic
odbiło ci?
odbiło ci? 20.07.2022, 07:04
Czyli dwoje z jednej klasy, jeśli jedno już skończy 18 lat a drugie nie - to mamuśka powie "gwałt"?
Wczoraj, 18:48 kazdy stosunek nieletniego z pelnoletnim to gwalt, co ci jeszcze wyjasnic
ciu ciu ciu - zejdź na ziemię...
ciu ciu ciu - zejdź na ziemię... 19.07.2022, 20:48
"każda nastolatka jest niewinna" - także te, które trafiają do poprawczaków za znęcanie się nad rówieśnikami?
ciach
ciach 19.07.2022, 22:40
ciuciu zejdz pod ziemie ze wstydu co tu piszesz - tak kazda jest niewinna mowimy tu o gwalcie na dziecku, jak chcesz tym tropem isc i o poprawczaku gadac to jest to kleska dydaktyczna rodzicow bo dziecko sie rodzi bez wiedzy i zyjac ja nabywa,po to do szkoly chodzi zeby sie uczyc, po to ma rodzicow zeby sie uczyc od nich , po to prowokuje faceta zeby sie uczyc na jego debilizmie, wiec jak sie jej to udaje to znaczy ze jest bardziej dojrzala niz gwalcacy ja gwalciciel i tak jest niewinna a jak jest winna to czego jest winna ze sie jej udalo przecierz nikogo nie zgwalcila - no prosze cie, moze prowokowac ile chce nawet nago chodzic masz nie ruszac i tyle, a wracajac do poprawczaka za znecanie sie nad rowiesnikami to dziecko jest niewinne nadal bo zostalo zle wychowane przez rodzicow bo rodzi sie bez wiedzy na rozne tematy i to ich trzeba winic a nie dziecko ( o necie nie wspomne choc wspomnialem), bo dziecko nie ma takiej swiadomosci i targaja nim emocje a emocje i rozum to 2 rozne sprawy . jakby zrozumialo ze ma do czynienia z glupkiem to by sobie dalo spokuj ale nikt tego jej nie wytlumaczyl w nalezyty sposob no to zostają emocje i masz gotowe znecanie sie nad rowiesnikami. Teraz rozumiesz ciuciu. Jak masz pytania to pisz smialo, chetnie cie czegos naucze bo widze ze kuleje wszystko
???
??? 19.07.2022, 18:35
do nie przesadzaj: To było na galeriankę?
...
... 19.07.2022, 20:49
A kto ich tam wie - ale prawda też jest taka, że "galerianki" wymykają się rodzicom a oni nadal wierzą, że "niewinne dziewczątka"...
Jeśli masz interesujący temat,
Jeśli masz interesujący temat, 20.07.2022, 23:41
."galerianki" TO SĄ .. "niewinne dziewczątka"... Rodzicie odpowiadaja za to , te małolatki chodza prawie pół gołe, wymalowane i udają nie waidomo kogo. Ale to go nie usprawiedlowia, teraz ma za swoje tak jest jak sie chce wszystkiego ! Ponizej 15 lat nie wazne czy chciala i tak to pedofilstwo... Mogl zachowac sie odpowiedzialnie i zaprowadzic młodą do domu
Thiam
Thiam 18.07.2022, 03:38
Tak jakbym go w Tilburgu w nl widzial .
Knagulec
Knagulec 19.07.2022, 17:42
Był tam u mnie na węglu zapinany
ham
ham 18.07.2022, 16:05
Tak ten gwałciciel w tych okolicach sie porusza, pętla sie zaciska i role sie odrócą.
to nie moja córka
to nie moja córka 11.07.2022, 10:57
Trzeba przyznac że Gryfino tolerancyjne na gwałcicieli ich dzieci ,jakies komentarze patusów że do pierdla z nim i to wszystko, ale nikt sie tu konkretnie nie wypowiedział czyli wasze dzieci dla was nic nie znaczą .więc dobrze że twoja córka bedzie smagana czyimś peni ...sem. nawet jak sie mozna wypowiedzic anonimowo to nikt tu niczego nie napisze no i fajnie wiecej dzieci do ruc..h.a.nia za twoje sie dzisiaj wezme tylko potem na policje nie biegaj.
Frezor
Frezor 07.07.2022, 18:55
Ten patus chodzil ze mna do przedszkola , zaczepial dzieciaki dostawal kokosy na ryj i ganiał z kolegami. 1vs 1 to kmiot. Zobacze cie typie to przekaze cie w rece odpowiednich sluzb.
rewanż
rewanż 07.07.2022, 20:35
A co ma znaczenie jakim był dzieciakiem.
Miodek
Miodek 07.07.2022, 22:03
Takie ,ze z pewnych rzeczy zakorzenionych sie nie wyrasta czytaj DNA, Kowalski był kowalem, Piast -piastował określone stanowisko w regionie, kolodziej robil kola itp.tu poczytaj https://rcin.org.pl/Content/38…

Wiec Chytry był łasy na wszystko czego nie mial i musiał ukraść lub przywlaszczyc czyjes bo sam nie potrafił tego osiągnąć , zrozumiales? lekcja za free ktorej nie przerobiles w szkole bo cpales lub chlales z koluniami za bajtla. Jakbys nie zczaił nazwisko to nie przypadek. Sprawdz sam.
Adi z czepina
Adi z czepina 22.07.2022, 22:07
To prawda tak to z grubsza wyglądało
Ewa
Ewa 06.07.2022, 20:07
Jak można coś takiego niepełnoletniej dziewczynce zrobić. Wstyd dla rodziny i znajomych to naprawdę straszne. Mocno liczę na wymiar sprawiedliwości .
Iwa
Iwa 07.07.2022, 22:29
Prosze sie nie martwic znajda go, gryfino znowu bedzie bezpieczne
spoko w czoko
spoko w czoko 19.07.2022, 13:01
juz cos policja wie o nim i gdzie moze byc wiec coraz blizej sprawiedliwosc
Łucja Nowak
Łucja Nowak 06.07.2022, 17:52
Sąsiadka mi powiedziała że gwałcą w Gryfinie, nie wierzyłam. Policja zróbcie coś !
Leokadia
Leokadia 06.07.2022, 15:57
Mój Boże Gwałcą w Gryfinie, proszę zróbcie coś ja sama niewiele mogę.

Pozostałe