Chodnik przy stadionie - fatalna "wizytówka" Gryfina

  • 02.07.2022, 00:03
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Chodnik przy stadionie - fatalna "wizytówka" Gryfina Fot. czytelniczka igryfino
Co się stało z moim pięknym Gryfinem?! - pyta czytelniczka i przesyła dwa zdjęcia z takim oto komentarzem:

Oto droga na stadion przez "mękę" i to dosłownie, bo wylądowałam na kolanach.

Pozdrawiam szanowną redakcję.
M.G.

Wygląda na to, że pokonanie takiej drogi na stadion, to niemal sport ekstremalny.

Polecamy uwadze włodarzy Gryfina fatalny stan owego chodnika. Mamy nadzieję, że jak najszybciej rozpoczną się tam prace naprawcze, bo w wakacje, kiedy ruch w tym miejscu jest dość duży, może dojść do poważnego wypadku.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bilbo
Bilbo 03.07.2022, 17:57
Zdjąć te płyty i gruz. Dać drzewom oddychać. Lepsza będzie zwykła ścieżka niż ten roz***nik.
I wstyd dla rządzących tym bardziej bo kawałek dalej jest pięknie działająca Restauracja Rodzinna, która o estetykę i swoje otoczenie dba wspaniale...
Jerzy
Jerzy 03.07.2022, 14:23
Ten obszar podlega już pod Natura 2000. Korzenie drzew naruszyły płyty chodnikowe i jedynym rozwiązaniem jest usunięcie popękanego betonu. Takie są zalecenia ekologów z UE. Fit for 55 narzuca zakaz poruszania się dla ludzi i samochodów w tamtym miejscu ze względu na nadmierną emisję CO2.
ryba
ryba 02.07.2022, 16:51
i do tego drużyna jak z koziej wołki. Już nawet Nawodna/ nie obrażajcie się/ ma drużynę w okręgówce, a Gryfino taką chałę klepie.
pawulon
pawulon 02.07.2022, 13:37
Polecam wizytę na rondzie z ,,kotwicą'' koło biedronki.
Taka Polska w pigułce - kotwica, patriotyczne kwiatki, a wokół śmierdzący szlam na całej drodze, który wybiło wczoraj po ulewie z kanalizacji. Szkoda, że dziś nie przypada jakaś rocznica i ,,patrioci'' musieliby brodzić w tym g...ie, robiąc szopkę ze składania kwiatów...
Pistolet
Pistolet 04.07.2022, 09:59
Wczuliby sie w sytuację, moze po oddanym wystrzale symulowaliby " padnij".
H56
H56 03.07.2022, 18:47
tam od zakończenia wojny światowej capiło,capi i będzie capić, dopóki nie wróci niemiecka administracja i się tym zajmie. Amen
Polbruk
Polbruk 02.07.2022, 12:42
A może to ONZ jest za to odpowiedzialny? Proponuję bliżej poszukać.
słomiana inwestycja
słomiana inwestycja 02.07.2022, 11:57
A najgorsze jest to, że przełożyć, wyrównać, sprzątnąć - można byłoby siłami własnymi.
No ale lepiej zrobić milionowy przetarg z wywózką ziemi...
pawik
pawik 02.07.2022, 09:06
Zły tytuł: to adekwatna wizytówka Sawaryna. I za to m.in. nie dostał absolutorium bo takich miejsc w gminie pełno.
Dobra rada
Dobra rada 02.07.2022, 09:05
Lepiej cicho siedzieć bo zaraz powycinahą te drzewa. Inaczej nie potrafią...
faktycznie
faktycznie 02.07.2022, 11:59
To prawda - mentalność widoczna choćby przy dworcu PKS - na "wizualizacji" każdy krzaczek zachowany... - betonoza miasta - bo jakiś "geniusz" stwierdzi - że ten chodnik to przez korzenie tych drzew...
I zamiast poprawić chodnik wytnie drzewa...
ub wieczorek
ub wieczorek 02.07.2022, 07:31
to robota much co te muchy wyprawiają ha ha ah
Krytyk muzyczny
Krytyk muzyczny 02.07.2022, 05:39
To wina Knagulca jako że to tu słucha on płyt. Płyt chodnikowych.
ryba
ryba 02.07.2022, 01:02
wygląda jak sesja z Sawarynem. A jeszcze dokładniej jak prezes z Pinokiem na konferencjach.
porażka
porażka 02.07.2022, 00:25
To Gryfino za rządów Sawaryna, Milera i Nikitińskiego :(
Męczysław