Przytulaski w parku

  • 02.07.2022, 15:12
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Przytulaski w parku Fot. czytelniczka igryfino
W Parku Miejskim im. Stanisławy Siarkiewicz w Gryfinie nasza czytelniczka natknęła się na taki widok. Dwaj panowie zmęczeni upałem postanowili odpocząć na ławeczce. A kiedy jest gorąco, to wiadomo - pić się chce. Po spożyciu złocistego napoju senność człowieka ogarnia, więc obaj szybko wpadli objęcia Morfeusza.

I tak sobie gryfińskie przytulaski na łonie przyrody w błogi sen zapadły.

Proszę zwrócić uwagę na pewien szczegół. Park, nie park - porządek musi być. Do łóżka przecież nie wchodzi się w butach. Przed spaniem obuwie się zdejmuje i równiutko ustawia na posadzce.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

marcinek
marcinek 07.08.2022, 22:51
CINE KING Wersja Jego stary
Gumolit
Gumolit 03.07.2022, 23:00
Przecież to Knagulec,ten obrzygany.
Knagulec
Knagulec 04.07.2022, 09:24
Tak poznaje to gumolita stary jeszcze oko mu pękło
Knagulec
Knagulec 06.07.2022, 12:56
Na szwie buahaha ha ha ha
Knagulec
Knagulec 04.07.2022, 00:09
No starą ci chedorzyłem
Knagulec
Knagulec 03.07.2022, 15:24
Ajwaj trzymaj fason wjeżdżam w tygodniu
Knagulec
Knagulec 03.07.2022, 17:48
Na Mączną i nie będzie mnie caly miesiąc.
DO ZO
DO ZO 03.07.2022, 17:13
WRÓCIŁEŚ Z WARSZAWKI ?
Knagulec
Knagulec 03.07.2022, 18:15
Taaa
no tak
no tak 03.07.2022, 09:27
A matki z dziećmi nie maja gdzie usiąść.
nieJa
nieJa 03.07.2022, 13:07
Przecież park jest do odpoczynku .Taki sen na łonie natury to skarb,Zgadzam sie z jednym.Do spania buty należy zdjąć
brtat  okonia  ha ah ah
brtat okonia ha ah ah 03.07.2022, 07:44
to tajniacy robią zasadzkę na pedofila ha ha ah https://youtu.be/uNXKJ6csdAI
Okoń
Okoń 03.07.2022, 18:16
Okoń jest czujny dojdziemy kazdego dilera I ćpuna
sld  satanisci lubia dodopy  ah ah ah
sld satanisci lubia dodopy ah ah ah 03.07.2022, 18:54
i tak trzymaj jeszcze tych pedofili z parku ha ah ah
Okoń
Okoń 03.07.2022, 21:10
Damy rade
Knagulec
Knagulec 03.07.2022, 10:12
Ziomal i Knaga
qwerty
qwerty 03.07.2022, 07:06
czepiacie sie mieciu lubi takie widoki dlatego nic z tymk nie robi to jest drugie dno
Stulejka
Stulejka 03.07.2022, 01:46
W tamtym roku ktoś se zwalił tam *** przy dziecku było nawet zdjęcie jak fiknal w krzaki
Miejsce publiczne
Miejsce publiczne 03.07.2022, 00:22
69
Jak żyć
Jak żyć 02.07.2022, 22:46
A cóż innego pozostało robić w tym kraju? Inflacja taka że głowa mała, ZUS taki drogi że działalność to dramat, lekarzy nie ma, prąd drogi, gaz drogi, paliwo to już wogole. Jak żyć?!! Picie to jest życie...:)
Elka
Elka 02.07.2022, 20:09
To niestety częsty widok w tym zapyziałym parku
POTRZEBA NOWEGO GOSPODARZA W MIEŚCIE ABY ZAPANOWAŁ NAD TYM
POTRZEBA NOWEGO GOSPODARZA W MIEŚCIE ABY ZAPANOWAŁ NAD TYM 02.07.2022, 16:46
Przyśpieszone wybory powinny być do listopada to by się może pozmieniało...
Nowy gospodarz, lepsze pensje dla pracowników
i wówczas wydajniejsza chyba praca...
Ilu pracowników odeszło w ciągu tego roku?????
CHCEMY CZYSTEGO I WOLNEGO OD TAKICH WIDOKÓW MIASTA
CHCEMY CZYSTEGO I WOLNEGO OD TAKICH WIDOKÓW MIASTA 02.07.2022, 16:37
Tak jest cały czas. Dziękuję Panu Redaktorowi za poruszenie tematu, nikt o tym nie pisze wszystko cisza. A mieszkańcy nie zgłaszają bo się boją,nie chcą być świadkami, mało tego alkohol na tej ławce zazwyczaj spożywany jest codziennie z natężeniem w weekendy tak samo jak na murku na schodach przy wejściu na peron...Przecież ostatnio była tam interwencja z mężczyzną z nożem...
Ponoć budżet slaby a urząd blisko patrole powinny tam chodzić straży,a jak nie to przenieść pracowników a straż zlikwidować...
Przecież jak jest patrol to chyba widzi ze przy zwężeniu drogi przy przejściu dla pieszych ulic Wojska Polskiego Krasińskiego ubytek potężny koło można urwać i nie jest to zabezpieczone robią się korki bo auta muszą zwalniać aby się wyminąć...
Spożywanie alkoholu na kwadracie na murku obok ogródka patrolu też tam nie widać...
Co mówić dzieciom jak się przechodzi jak pytają czemu panowie piją nikt nie reaguje...
Tak samo skoro mowa o parku może jakieś pismo bo niekoszony jest park jedyny w mieście wizytówka to nie jest tylko park nasz gryfinski, pełno komarów kleszczy kiedy ktoś odkomarzy tak jak w Szczecinie to są tanie sprawy może ktoś od zieleni się tym zaineresuje...
Nie chcemy takich obrazów, kiedy będą pateole chodziły i sprawdzy bezpośrednio przy mieszkańcach a nie tylko z pozycji samochodu?
Ile wniosków do sądu straż zrobiła i mandatów wystawila za alkohol i wulgaryzmy, niech Pan Redaktor zapyta w ramach informacji publicznej to może poznamy odpowiedź??
Kto odpowiada za porządek w mieście i bezpieczeństwo?
nieJa
nieJa 03.07.2022, 13:14
czepiacie się .Jak człowiek chce walnąć flachę z kolegami to czemu nie.Jeden warunek a właściwie dwa .Nie zachlać sie na amen,Posprzątać po sobie no i nie w miejscu ścisle publicznym.(na kwadracie ,przy sklepie i w widocznym miejscu w parku)Proszę nie przesadzajcie z tą estetyką picia alkoholu.Zajęli byście sie lepiej terenem za JP2(te chaszcze ) tam młodzież nieletnia urządza popijawy i nie tylko
to przez lenistwo lenia
to przez lenistwo lenia 02.07.2022, 19:10
Jakby leń przychodził do pracy i wyjrzał przez okno to by zobaczył problem. A tak...
jak by z  litra  na  twarz  wypili  ha ha ah
jak by z litra na twarz wypili ha ha ah 02.07.2022, 16:08
co to za browar że tak ich potyrał ha ah ah
Peło
Peło 02.07.2022, 15:59
Typowy elektorat PiS-u 😁
Jerzy
Jerzy 06.07.2022, 14:08
I dawny PO, w późniejszym wieku na zielonej wyspie obiecanej przez rudego pinokia, którzy nie wyjechali z polinu.
Ja
Ja 02.07.2022, 15:56
Pelna kultura. Do spnia buty trzeba zdjac.
Darek
Darek 02.07.2022, 15:55
Najpierw niech porządek w parku zrobią do tej pory nie ma toalety
Knagulec
Knagulec 03.07.2022, 13:49
Ja tam stawiam kloca w krzaczorach
Knagulec
Knagulec 06.07.2022, 12:57
Figurę z bronzu
olek
olek 02.07.2022, 15:30
Po jednym piwku ich tak zmorzyło?
Kudlata
Kudlata 02.07.2022, 15:29
Poznaję to te nasze dwa frędzle Knagulec i Ajwaj
Knagulec