Wakacje zakończyły się dla niego tragicznie. Opowiada o skoku, który przykuł go do wózka inwalidzkiego

  • 25.07.2022, 16:30
  • News4Media
Wakacje zakończyły się dla niego tragicznie. Opowiada o skoku, który przykuł… screen Facebook / Popularne
Skok do wody może zakończyć się tragedią, nawet jeśli zbadamy wcześniej dno. Przekonał się o tym Kamil Ciosek, tiktoker, który dziś opowiada swoją historię ku przestrodze.

W sieci pojawiło się nagranie, na którym Kamil Ciosek wraz z małżonką Joanną powracają do tragicznego momentu. Jeden błąd spowodował, że mężczyzna już zawsze będzie poruszał się na wózku inwalidzkim.

- Skakałem całe życie. Lubiłem wodę. Kochałem wodę. Lubiłem nurkować, skakać, bawić się, jak każdy chłopak – opowiada Kamil i przyznaje, że przed fatalnym skokiem sprawdził miejsce, w którym miał zanurkować. Niefortunnie jego ciało ułożyło się jednak w nieprawidłowy sposób, w wyniku czego uderzył głową w dno.

- To uderzenie było bardzo słabe, delikatne. Nie poczułem żadnego bólu. Poczułem tylko lekki impuls, który od miejsca uszkodzenia biegł aż do kości ogonowej. Już wiedziałem, co się stało. Ręce poszły mi do góry, ciało stało się bezwładne – wspomina mężczyzna.

Jak opowiada – spełnił się najgorszy scenariusz. Doszło do czterokończynowego paraliżu. Oznacza to, że mężczyzna jest bezwładny od szyi, aż po same stopy. Incydent, który na zawsze zmienił życie poszkodowanego, został nagrany przez panią Joannę i ich córkę.

- W momencie, kiedy przechyliłam męża na siebie, miałam jeszcze nadzieję, że to jest żart – mówi w nagraniu Joanna Ciosek. – Ale tak się nie stało – dodaje.

Małżeństwo opowiada, że nie bez znaczenia było miejsce, w którym doszło do tragedii. Wakacje państwo Ciosek spędzali w Albanii. Okazało się, że leczenie było bardzo kosztowne. Dodatkowo mężczyzna został odizolowany od żony, a jeśli chciał ją zobaczyć, musieli zapłacić za to dodatkowo „pod stołem”. Jak dodają, współpracę utrudniał celowo też sam personel. Wszystko zmieniło się dopiero po interwencji polskiej ambasady. Pacjent został przetransportowany do Polski odrzutowcem, gdzie odbyły się kolejne operacje i dalsze leczenie.

Kiedy mężczyzna wrócił do lepszej formy, postanowił o swojej historii i nowym życiu opowiedzieć innym. Małżeństwo zaczęło publikować nagrania w mediach społecznościowych, gdzie obserwują ich obecnie dziesiątki tysięcy internautów. Powstała również fundacja zrzeszająca byłych mundurowych.

- Jeżeli ktokolwiek z was przechodzi przez piekło, nigdy się nie zatrzymujcie, tylko idźcie do przodu i walczcie o swoje, bo macie jedno życie i nikt za was tego nie zrobi – kwituje para na końcu nagrania dostępnego do obejrzenia poniżej:

News4Media

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

no no no
no no no 28.07.2022, 14:32
Na zdjęciu scena seksu? Co najmniej gra wstępna.
gosc
gosc 28.07.2022, 02:03
zawof tiktoker... hehe kolejna gowno-praca... co daje spoleczenstwu prosze przypomnic?
Bokers wielokrokers
Bokers wielokrokers 27.07.2022, 13:11
I dlatego najlepszy jest skok w bok.
Taaaak ...
Taaaak ... 27.07.2022, 01:58
Bądź mężczyzną i uwolnij tę kobietę. Już TATRY nie dla was. no i nie poskaczesz do wody. Niech dziewczyna ma drugą szansę.
ktoś
ktoś 27.07.2022, 09:31
Może dwie nogi ma już nieczynne ale pewnie ,,trzecia noga“ hula jak należy i geny alfy przekazać może. Przykład tej pary pokazaje, że jak się jest się alfą to można być kretynem (w tym przypadku kretynem, który w wyniku własnej głupoty doprowadził się do kalectwa), a i tak jakaś będzie Cię pragnąć.
Pampers
Pampers 01.08.2022, 18:29

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Przyjemnostki takiej miłostki
Przyjemnostki takiej miłostki 27.07.2022, 13:14
Toż on ma pampersa bo tam nic nie czuje. Az tylu to dobrze jak samo leci bo inaczej lewatywa.
bulterier
bulterier 27.07.2022, 10:16
Odezwa się samiec alfa buhaha
kto wie
kto wie 27.07.2022, 07:47
Może ma wolną rękę na seks.
bulterier
bulterier 27.07.2022, 10:16
Ona czy on?
Ratownik WOPR 65 lat
Ratownik WOPR 65 lat 27.07.2022, 01:42
Niektórzy mają tzw. zdrowy rozsądek i nie walą głową w dno. Innym tego genu brakuje. Zdrowy rozsądek działa cały czas kochany panie. Idąc chodnikiem nie skaczę pod auta bo mam chwilę zapomnienia. A może pan nigdy nie nauczył się jak i gdzie skakać do wody, a tylko się coś wydawało... To dobór naturalny według Darwina.
Iamciosek
Iamciosek 26.07.2022, 19:35
To może wypowie się sam pan Ciosek czyli ja bo widzę że ludzie mają większą wiedzę ode mnie... Powiem tak pamiętajcie że każdemu z was może zdarzyć się wszystko w waszym życiu i pamiętajcie o tym że nie jesteście wstanie nad wszystkim panować w waszym życiu i pamiętajcie również o tym żeby spełniać wasze marzenia bo po to siema życie i czasami są tak zwane wypadki które jak to mówią chodzą po ludziach życzę wam a żebyście wy nigdy pędząc po własne marzenia nie tracili zdrowia. Ja niestety nie miałem tego farta aczkolwiek dalej po nie pędzę.... Z fartem.
MaGda
MaGda 26.07.2022, 19:46
do lamciosek: taka jest życiowa prawda.
bollo
bollo 26.07.2022, 10:56
Gdyby głupota miała skrzydła.
BOSS
BOSS 25.07.2022, 22:01
Życzę TOBIE wszystkiego dobrego i chciałbym cofnąć dla CIEBIE czas ,ale niestety .... Trzymaj się i obyś wstał o własnych siłach z tego wózka.Pozdrawiam...
Tiktokerka
Tiktokerka 25.07.2022, 21:28
Jak można pisać takie głupie komentarze pod opowieścią o czyjejś tragedii.. Polaczki cebulaczki głupio mądrzy :/
logika
logika 25.07.2022, 21:30
Właśnie Tiktokerka, po co piszesz hahahahaha. Pomyśl to nie boli.
reszta  to  pic
reszta to pic 25.07.2022, 20:31
grunt że korzeń sprawny
Życie...
Życie... 27.07.2022, 01:48
Od szyi w dół niesprawny\.Resztę sobie dopowiedzcie. Jak ma honor powinien uwolnić tą kobietę od swojego towarzystwa. Za swoją głupotę chce karać innych jakby świat kręcił się wkoło niego.
hmm
hmm 25.07.2022, 18:36
A teraz płacz! Za późno
porzysłowie
porzysłowie 25.07.2022, 17:49
Cierp ciało coś chciało.

Pozostałe