Uderzał cegłą, aż zabił. Kolega obok tylko się przyglądał

  • 29.07.2022, 11:42
  • News4Media
Uderzał cegłą, aż zabił. Kolega obok tylko się przyglądał Policja
Niekontrolowana złość doprowadziła do tragedii. 39-latek zginął po tym, jak alkoholowy kompan wyładował na nim swoje emocje, uderzając w jego głowę cegłą.

Stołeczni policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którym prokuratura postawiła już zarzuty. Zgromadzony materiał dowodowy dotyczy w przypadku jednego z nich zabójstwa, drugiego zaś – nieudzielenia pomocy. Do zdarzenia doszło podczas jednej z libacji alkoholowych, w której aresztowani tymczasowo podejrzani mieli brać udział.

Jeden z nich, 32-latek, w nerwach zaatakował kolegę i uderzał w niego cegłą. Drugi z mężczyzn – 59-latek – biernie się temu przyglądał. Zgon ofiary potwierdzono po tym, jak przypadkowo spacerująca w pobliżu osoba zgłosiła służbom, że na terenie ogródków działkowych natrafiła na zwłoki zaatakowanego 39-latka.

„Wnikliwe czynności kryminalnych i dochodzeniowców, między innymi, przeprowadzone pod nadzorem prokuratora oględziny i zeznania świadków pozwoliły ustalić, że na miejscu zdarzenia najprawdopodobniej doszło do zabójstwa. 32-latek podczas libacji zdenerwował się na kolegę i zaatakował go cegłą. Uderzał go wielokrotnie w głowę. Z kolei trzeci z mężczyzn nie zareagował, ani też nie udzielił pomocy” – czytamy w materiałach prasowych policji.

Teraz o dalszym losie zatrzymanych mężczyzn zadecyduje sąd. Postępowanie w tej sprawie nadzorowane jest przez Prokuraturę Rejonową Warszawa Praga-Południe.

News4Media

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pzpr
Pzpr 31.07.2022, 10:59
Wòdka powinna być za darmo !!
smutne
smutne 30.07.2022, 14:00
Przynajmniej dorośli i przy wódce. Wiem, że to może niepoprawnie brzmi - ale lepiej, że się wyżywali w ten sposób, niż jak ostatnio w telewizji opowiadali los kilkumiesięcznego dziecka, gdzie dorośli się wyżywali...
Waldek
Waldek 30.07.2022, 08:40
Jak imiona nie sa podawane to wiadomo se chodzi o bydlo *** *** ***
cóż
cóż 30.07.2022, 08:28
Pełna patola.
CHCESZ  ZOPBACZYĆ  HA HA AH SUPER ZDJĘCIE  Z  USTKI   HA AH AH
CHCESZ ZOPBACZYĆ HA HA AH SUPER ZDJĘCIE Z USTKI HA AH AH 30.07.2022, 07:43
TY *** MAM ZDJECIA JAK CI PIELUSZKĘ PRZEBIERAJA NA PLACU W GRYFINIE HA HA AH POZDRÓW MARC CINKA TĘ RODZINNĄ CIOTĘ HA AH AH
Był kiedyś w solidarności. Teraz nie chcą dać mu paczki.
Był kiedyś w solidarności. Teraz nie chcą dać mu paczki. 29.07.2022, 17:24
Podobno często bywał na kwadracie.
UB WIECZOREK
UB WIECZOREK 30.07.2022, 00:53
TO NIE TYKO ON ŚCIAGAŁ GACIE NA KWADRACIE NAWET KOMENDANTÓW POLICJI TAM WIDZIANO HA HA A\
Klakier
Klakier 30.07.2022, 21:21
Jesteś idiotą.
KO MENDANT  HA HA AH
KO MENDANT HA HA AH 31.07.2022, 00:00
GRUNT TO WIARA WIEDZA NIE WZNA HA HA H
CIOTO
CIOTO 30.07.2022, 13:22
DAREK GDZIE TWÓJ WQR
Jerzy
Jerzy 29.07.2022, 20:40
Kiedy jesteś w Solidarności, nie masz już wolności. Po wypełnieniu deklaracji, nigdy nie będziesz miał racji. Związek swą pomoc udaje, gdy składkę dostaje. Jak się później okazuje, figę swym członkom pokazuje. Gdy pada wypisu oświadczenie, przychodzi oświecenie. Wszystko proponuje, manipulacją oszukuje. Nie warto ofiarować się w związku, jak ten nie ma poczucia obowiązku. Było już w nim kilku gości, ale wyparowało po jego podłości. To są realia koleżanko i kolego, to jest Solidarność EDO. Zastanów się, jak deklarację wypełniasz, może błąd popełniasz.
Jerzy
Jerzy 29.07.2022, 14:33
Metyl tak działa. Widać ujemne efekty Solidarności w rozdawnictwie w celu napędzania konsumpcji. Patologia i jej Smród mają się dobrze. Koszty skutków ubocznych są przerzucane na pracujących. Jeszcze ponad roczek tego szaleństwa, a później fakalec od społeczeństwa. Wyniki wyborów obniżą humor pisiorów.
Ulka
Ulka 29.07.2022, 14:20
Co to się dzieje???!!!
Jurek
Jurek 29.07.2022, 17:29
Nie wiesz ? Policja pilnuje Kaczyńskiego, miesięcznic i rocznic. U mnie Pinokio obstawiało 40 policjantów a na salę przywieżli ludzi autobusami ch. wie skąd.
Kamil
Kamil 30.07.2022, 21:24
Ha ha ... Nigdy nie wygrają tych wyborów. Won *** *** ***

 
Mamusia