Mieszkańcy wściekli na zmiany w rozkładach jazdy i na władze Gryfina. "Oddajcie nam autobusy!"

  • 01.08.2022, 22:10
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mieszkańcy wściekli na zmiany w rozkładach jazdy i na władze Gryfina.…
Lokalna społeczność jest zbulwersowana i nie kryje swojego oburzenia! - Od dziś 1 sierpnia 2022 r. w nowym rozkładzie jeżdżą te nasze "punktualne" jedynki. Jestem zbulwersowana. Czym? Już wyjaśniam - tak zaczyna swój list do redakcji mieszkanka gminy Gryfino. Takich głosów jest dużo więcej. Ludzie w komentarzach wyrażają swoją złość i poirytowanie na działania władz gminy w związku ze zmianami w rozkładach jazdy autobusów.
Daleszewo 10.41. Jadę do lekarz. Jak inni czekam cierpliwie. 11.05 - dzwonię do Szczecina na ul. Heyki. Pytam w PKS gdzie zaginęła jedynka??
Odpowiedź: Ma opóźnienie.
Dlaczego mnie to nie dziwi?? Ciągle były spóźnione, to i teraz są.
 
Ludzie czekają cierpliwie.
Parę minut po moim telefonie podjeżdża biało osobowe auto. Pan za kierownicą jeździ od przystanku do przystanku, informując o opóźnieniu. Godzina spóźnienia!
 
Kiedy dotarłam w końcu do lekarza i przed godziną 15 był z ul. Szczecińskiej w stronę Szczecina autobus, nie można było gdzie palca wcisnąć!
Wiecie państwo, że u nas znowu jest koronawirus? Wczoraj 6 nowych przypadków - to informacja z pogotowia, bo byłam tam jako pacjentka.
 
Proszę zainteresować się tematem nowego  rozkładu jazdy autobusów oraz tym, jak pan burmistrz i ci co głosowali na niego, polepszyli naszą sytuację.
 
czytelniczka igryfino
 
O nowym rozkładzie jazdy informowaliśmy tu:
 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (121)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

nori
nori 19.09.2022, 17:18
napis przed gryfinem - zamkniete uahahahah
pasażer autobusu widmo
pasażer autobusu widmo 23.08.2022, 13:27
w ten piątek na sesji rady ma być temat komunikacji miejskiej, sesja jest o 10.00, więc może ludzie się skrzykną i pójdą na sesję i spróbują zabrać głos
taka prawda
taka prawda 22.08.2022, 08:44
Kolejny dzień trwającego skursawaryństwa! Odcięcie od świata. Autobus ze Szczecina 7.40 - następny 10.10, następny po 14!!!
dopisek
dopisek 23.08.2022, 09:44
Teraz jeszcze nie ma studentów i uczniów. Sawarynie - czy ty wstydu nie masz?
isek
isek 27.09.2022, 13:30
nie mam
student
student 09.08.2022, 23:12
Szczecin 9.45 autobusu nie ma. Sukces.. po godzinie czekania i dzwonienia pojawia sie..o 11.50 w Gryfinie..To skandal i żenada dla obywateli..a nastepny kurs jest o 14,10 Dziekujemy wszystkim ***om co to rozpisali i sie podpisali..
tyle w temacie
tyle w temacie 10.08.2022, 13:36
skursawaryństwo i tyle w temacie... A przecież jeszcze uczniowie i studenci nie dojeżdżają codziennie...
klasyka
klasyka 07.08.2022, 11:38
Chcieliście tercet, no to go macie, skumbrie w tomacie pstrąg...
krwiodawca
krwiodawca 07.08.2022, 09:40
Darek Dzisiaj, 09:08
No właśnie. Mam nadzieję że ani jedna kropla mojej krwi nie popłynie w żyłach odpowiedzialnych za ten bałagan..

STRASZNE TO ZYCZENIE.
klasyka
klasyka 07.08.2022, 11:39
Ale prawidłowe. Ile "zaoszczędzi" Sawaryn na zniesieniu ulg dla krwiodawców? To albo bezdenna głupota, albo bezmierna złośliwość. Nie wiem, co gorzej świadczyłoby o tercecie...
głównie
głównie 07.08.2022, 09:37
Tercet to nakręcanie ludziom makaronu na uszy i wyciąganie kasy od podatników
problem
problem 06.08.2022, 13:45
Trzeba kupić używane autko, tylko że są coraz droższe. A do tego paliwo...
Jurus
Jurus 06.08.2022, 14:37
Polaków nie stać na samochody. A jak stać to ściągają coraz starsze. Przy czym nie wiem czy jak nie np. nie stać mnie na nowy w Polsce, a załóżmy mam 80 tys to nie lepiej wziąć od dealera jakiś dwuroczny z niskim przebiegiem. Ściąganie to jeżdżenie i jeszcze podatki za większe silniki. Z koleji jakbym wygrał w totka to kupiłbym sobie BMW 760li z silnikiem V12 lub 750i. Pytanie czy taki w Polsce można zamówić , bo w Niemczech ten pierwszy widziałem z leciutkim przebiegiem używana za 169 tys euro. Chodzi mi o to że albo w Polsce nie można czegoś zamówić, nie wiadomo czy w ogóle można, nowe z silnikiem 1.6 mnie już nie interesują, elektryki też, a na nowy samochód z normalnym silnikiem i większy trzeba dać 150 tys. W Niemczech też ceny używanych poszły w górę. Dlatego Polaków nie stać. Jak już stać to klasyki. Część po prostu za 15 tys ściągnie samochód co ma 20 lat. Jednym słowem moim zdaniem producenci w ogóle nie są przygotowani na to co chce lud. Albo może raczej są, ale samochodów brak.
*** sawaryna
*** sawaryna 04.08.2022, 18:18
Trzeba zrobić protesty i podać go do dymisji!
Rychu
Rychu 04.08.2022, 18:13
To jest skandal jakich mało. Oglądałem obrady które były dostępne. Mało który radny zainteresowany tylko na koniec w głosowaniu był za ustawą. Łącznie z rudowłosa panią która chce zostać naszym burmistrzem. A poszlaty. Tak dbać o swoich. Wstyyyd
alex
alex 04.08.2022, 15:27
A Sawaryn wiecznie uśmiechnięty jakby wsadził w paszcze banan i nie wypuszczał go z niej . Limuzyny , niezła pensja za nic nie robienie , kasa za podnoszenie ręki w zarządzie PGE , cóż , on nie wie jak wygląda autobus od środka i co to znaczy dla zwykłych ludzi jeżdżących do szkoły czy lekarza albo nawet na zwykłe zakupy .
renta
renta 04.08.2022, 13:19
Ten rozklad 1 to trumna i tragedie rodzin dla wielu osob bez dojazdu do pracy; szkoly ,lekarza do Szczecina i brak ulgi najbiedniejszych emerytow.dzieci to porazka Roku...Trzeba odwolac te rade Celebrytow z Wodzem na czele! Nie trzeba nam Putina Mamy swego Cara Saweryna..
do renta
do renta 04.08.2022, 14:03
W 10 trafiłaś!
Zgr
Zgr 04.08.2022, 11:38
Dość roztrwaniania naszych publicznych pieniędzy z naszych podatków. Banda złodziei i nieudaczników żyjących na koszt zwykłych pracujących ludzi. Jesteście jak wrzody.
mocne
mocne 04.08.2022, 11:48
Zgr tak ostro o gryfińskiej władzy?
Zgr
Zgr 04.08.2022, 09:19
Na pomoc ukraińcom kasę mają a dla starszych ludzi na autobusy już nie? Niezła patologia w urzędzie tam siedzi. Nie głosować na to bydło.
Nsuczyciel
Nsuczyciel 04.08.2022, 18:10
Nie wyzywamy sami rzescie wybrali a teraz bydło bezmózgi jesteście trochę do szkoły patafiany
!!!
!!! 07.08.2022, 13:42
do: Nsuczyciel - zal mi cie nieszczęśliwy desperacie
qwerty
qwerty 04.08.2022, 06:03
chcialem tylko napisac ze sprawa zostala zgloszona do uwagi i interwencji czekamy na odpowiedz. Niech w PL zobacza jakiego mamy wspanialego burmistrza i jego swite.
tyle
tyle 04.08.2022, 08:57
Trzeba pamiętać o tym na wyborach.
Realista
Realista 03.08.2022, 21:18
I już? Gawiedź pokrzyczała? Nastroszyła piórka? A teraz pora na zobojętnienie i przyzwyczajenie. To tyle. Nic specjalnego. Gdyby władze o tym nie wiedziały, nigdy by się na coś podobnego nie odważyły. To tylko małe tchórze, ale bezczelne. Ot cała tajemnica sprawowania władzy.
Łowca idiotow
Łowca idiotow 04.08.2022, 18:11
Połowę tej gawiedzi nie wie kto jest w rządzie o nie wie kto to jest Kaczyński ale głos zabiera
!!!
!!! 06.08.2022, 08:33
Łowca idiotow - sądzisz według siebie, "inteligencie" ?
to tylko ostrzeżenie
to tylko ostrzeżenie 03.08.2022, 21:23
Nie pocieszaj się, ty jesteś optymista. Nie ujdzie wam to na sucho.
Errata
Errata 03.08.2022, 21:48
Hej, Przyjacielu:) Ja nie władza (albo "wadza"- jeśli wolisz), tylko plebs:), który próbuje opisać logikę rozumowania naszych kochanych samorządowców. "Małe tchórze, ale bezczelne" to nie o nas, czyli zwykłych zjadaczach chleba tylko właśnie o tych, co tak nas tak urządzili, a teraz ponoć nawet nie odbierają telefonów od ludzi. Tak robią w gacie:) Pozdrawiam - Realista z plebsu
na przykład...
na przykład... 04.08.2022, 14:15
Osiągnięcia tercetu? Toaleta w parku dla tercetu to był "priorytet na 2016 rok"... jest... rura wystająca z cementu koło hali...
Jeszcze żaden wandal litościwie nie wyżył się na nich...
ruski
ruski 03.08.2022, 18:49
dalej głosujcie na tercet gamoni to będzie jeszcze lepiej ,po prostu ***** *** ich wykonawców , dla przypomnienia burmistrz dostał medal ,ALE JA SIĘ PYTAM ZA CO,JAKIE MA OSIĄGNIĘCIA ,BRAK ODPOWIEDZI!!!
Michał
Michał 03.08.2022, 13:33
Komunikacja miejska powinna pełnić służebną rolę wobec mieszkańców
zwłaszcza wobec najsłabszych ekonomicznie, w dojazdach do lekarza,do pracy, do szkoły. Nigdy nie powinna przynosić zysków a jeżeli to może generować straty. Nawet kosztem innych dziedzin. O tym powinni wiedzieć zarazem radni ale i też burmistrz miasta.
on
on 03.08.2022, 14:11
Michal masz rację, ale tercet ma na to wyj....
prosta matematyka
prosta matematyka 03.08.2022, 21:23
Jak mają na to wyj, to trzeba ich wyj...
Michał
Michał 03.08.2022, 13:21
Proszę zobaczyć. Uchwałę z dnia 30.06.2022r. podpisał Przewodniczący Rady Miejskiej w Gryfinie. I tak głosowało 18 radnych. 8 radnych było (ZA), 3 było (PRZECIW)PIS 7( WSTRZYMAŁO ) KO
To mozna sprawdzić
To mozna sprawdzić 03.08.2022, 19:20
O ktorej uchwale piszesz? Chyba nie tych dotyczących transportu publicznego bo tam wyniki glosowań wyglądają zupełnie inaczej. Zainteresowanych odsylam do źródła.
ale?
ale? 03.08.2022, 16:44
Zaraz - to jak uchwała przeszła jak za nią głosowało 8 na 18?
Przy okazji - czy w uchwale było ograniczenie liczby kursów do jednego na dwie godziny, czy chodziło o to, żeby tercet znalazł pieniądze w budżecie - chociaż raz zmieniając go z sensem?
nick
nick 03.08.2022, 09:54
Mieczysław!Ty jesteś bardzo dobry człowiek,tylko dla ludzi ***,niestety!To co zrobiłeś,to jest "polityczne harakiri".

Pozostałe