Rozdają gazetkę na temat inflacji

  • 02.08.2022, 07:30
  • dost
Rozdają gazetkę na temat inflacji dost.
Mamy nadzieję, że uda nam się obalić wiele nieprawdziwych mitów narosłych wokół przyczyn inflacji. W kilku europejskich krajach to zjawisko jest pod kontrolą, czego w żadnym wypadku nie da się powiedzieć o polskiej rzeczywistości. Zachęcamy zatem do zapoznania się z publikacjami przygotowanymi przez naszych ekspertów – mówi Judyta Fornalczyk, liderka Stowarzyszenia Polska 2050 na Pomorzu Zachodnim.

Od weekendu na ulicach województwa zachodniopomorskiego pojawiają się nasi wolontariusze i rozdają gazetkę wakacyjną pt. „To Nasz Kraj”, przygotowaną przez Stowarzyszenie Polska 2050. Tematem naczelnym publikacji jest inflacja.

Na początku obecnego roku członkowie i wolontariusze naszego ruchu pojawili się z podobnymi gazetkami, które miały na celu wyjaśnienie Polakom, dlaczego rządy PiS tak drogo kosztują każdego obywatela. Hasłem naczelnym było: „PiS jest za drogi”.

Gazetkę rozdawano w mniejszych i większych miejscowościach. Generalnie odbiór publikacji był pozytywny, dlatego nasze władze zdecydowały się powrócić do tego pomysły tego lata. Przygotowano kolejną gazetę informacyjną, choć tym razem w nieco wakacyjnej formule” – wyjaśnia Przemysław Łonyszyn, koordynator ds mediów lokalnych w Stowarzyszeniu Polska 2050.

Obecna inicjatywa dotyczy inflacji. Publikacja Polska 2050 tłumaczy, na czym polega ten fenomen, jakie są jego przyczyny, a także przedstawia pomysły ekspertów Instytutu Strategie 2050 na zaradzenie obecnej sytuacji. Wszystko w prostej formie, w sam raz na wakacje.

dost

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (43)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

glapinflacja
glapinflacja 03.08.2022, 14:23
Nie trzeba gazetek wystarczy przejść się do sklepu aby ją zobaczyć.
ryba
ryba 02.08.2022, 23:35
to jest nic. Ludzie zaczynają się z księgowości zwalniać, bo okazuje się, że teraz trzeba będzie ludziom zwracać kasę za błędnie wyliczony Polski Ład- sztandarowy program Szkodnik + PISu. Swoją drogą to jest ewenement na skalę świtową, że naczelny kłamca RP obniżył podatki o 5 % i ludziom zabrali po 100 złotych od pensji. Ot wyższa matematyka typowa dla złodzieja
8 RA BE  Z  CHABAD LUBAWICZ  HA AH AH
8 RA BE Z CHABAD LUBAWICZ HA AH AH 02.08.2022, 12:33
TO TA RUSKA WODA ROBI SWOJE HA HA AH TYCH ZYDÓW Z RA SIJI Z BACHAMÓW HA HA AH KIEDY EMBARGO NA WODĘ HA AH AH MORAWIECKIJ SWOŁOCZO HA AH AH I KA RABINEM TYLKO 96 % JAK NA SATURNIE HA HA AH 9+6=15 1+5=6 SATURN HA AH AH PS KTO TAM MINUSUJE CIOTY TEPE HA HA AH
Sauron
Sauron 02.08.2022, 12:22
I płaczliwy Szymuś odkrył się w końcu z kim mu po drodze. Kombinował 2050 jakąś dziwaczna nazwę dla zmyłki , a tu szkolony przez Moskwę, przez generałów komunistycznych idzie w Lewicę i nic tego nie zmieni. Krętacz ten płaczek z krzywymi usteczkami i ślepiami lalki Chucky.
ryba
ryba 03.08.2022, 11:58
ostatnie zdanie to wypisz wymaluj Morawiecki
Wiatrak
Wiatrak 03.08.2022, 14:58
Dla was lewaki czerwone jest obojętne i tak nic nie znaczy lgbetowce paszol
ano
ano 03.08.2022, 14:22
Podobieństwo duże.
ryba
ryba 02.08.2022, 15:37
lepszy płaczliwy Szymuś niż ty kleryku i twoi złodzieje z PISU
ano
ano 03.08.2022, 14:22
Dużo lepiej Rybo.
nieJa
nieJa 02.08.2022, 15:30
słuchajcie wszyscy . dosyc zwalania na Moskwe kreml .co wa m ruscy zrobili .przy wyzwalaniu Polski zginęło ich ok. 600 tys, nie czujecie szacunku do tych smierci? gdyby nie oni to moja rodzina zgineła by KC niemieckich.Pochodzę z pomorza i wiem co to był faszyzm niemiecki..Rodzina mojej żony doświadczyła "miłości" ukraińców na wołyniu.Mam w d.... solidarność z ukrainą .Niech Zełeński przeprosi za wołyń.
srulon ty prymitywie
srulon ty prymitywie 02.08.2022, 14:45
srulon ty prymitywie - skąd masz takie dobre dane o tym, kto szkolony w Moskwie? Sam szkoliłeś czy konfederaci ci powiedzieli? Ci, co NIE GŁOSOWALI ZA PRZYJĘCIEM FINLANDII DO NATO?
Nick
Nick 02.08.2022, 14:09

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Wiatraki
Wiatraki 02.08.2022, 13:30
Twór esbeckiej tv n i WSIowych gienierałów. Idą śladem Bolka. Wybrali przygłupa, taki łatwo daje się prowadzić. Myślę, że on już od dawna w,, tym kręgu,, startował do seminarium, żeby robić rozwałkę ale nie wyszło. Dostał etat w tvn, tam sami swoi,więc nie był to przypadek. Nowy bolek szwędała nam rośnie :)
srulon ty prymitywie!
srulon ty prymitywie! 02.08.2022, 14:46
"wybrali przygłupa, taki łatwo daje się prowadzić" - no wiesz, żeby tak o Andrzeju Dudzie?
Sauron
Sauron 02.08.2022, 12:05
Od dawna proweniencja tego ugrupowania jest dość dobrze znana. Hołownia zaś to pacynka której palec w *** trzymają na byli operacyjni z WSI.
ryba
ryba 02.08.2022, 15:39
co zaczynasz się bać, że za rok dowiemy się, kim jesteś i jakie głupoty tu wypisywałeś? Już niedługo, ZK Wronki czeka na szefa, marionetkę i grubego Jacka
srulon ty prymitywie
srulon ty prymitywie 02.08.2022, 14:47
Srulon ty prymitywie - jak tam Naimski pogoniony z rządu? I jak prezes Mola ścigany listem gończym za korumpowanie premiera jednego z krajów europejskich?
Wiatraki
Wiatraki 02.08.2022, 13:31
Nową marionetkę Hołownią zwaną zaczynają uczyć chodzić bo stara Tuskowa załgała się na śmierć.
srulon ty prymitywie!
srulon ty prymitywie! 02.08.2022, 14:48
srulon ty pod każdym nickiem jesteś tak samo prymitywny - marionetek dużo - Naimskiego nie dało się uciszyć, bo protestował przed zdradą stanu?
Sauron
Sauron 02.08.2022, 12:04
Stary sposób na złego i dobrego policjanta, to PO i Hołownia. Taki sposób na wybory stosuje dziś czerwona orkiestra. Tusk dla takich jak ci w Kurniku, a Hołownia dla Piotrusi Panów obu płci. Jednak to jedna i ta sama pochodna po PZPR i ich agenturze, poddana lewackiej Europie, masonerii, Sorosowi, interesom banków i milionerów. Do interesów i obrony wschodnich komunistów, przepoczwarzonych na oligarchów, została stworzona konfederusja. Wszyscy oni grają w jednej orkiestrze, na zawłaszczonych majątkach po komunie, ogłupianiu ludzi poprzez swoje media, a jak się dorwą do koryta wykorzystywaniu ich.
ryba
ryba 02.08.2022, 15:42
tobie też Zero wysyła smsy, że 20 złotych za napisanie jakiejś głupoty pod dobrym tekstem????
nieJa
nieJa 02.08.2022, 15:33
Sauron ! sądząc po wpisach to ty po jakimś seminarium .Bo po kulu chyba nie .tam troche inteligentniej uczą .Wikary czy proboszcz?
srulon ty prymitywie
srulon ty prymitywie 02.08.2022, 14:49
srulon ty prymitywie - kremlowska wersja propagandy - jakby słuchać patriarchy moskiewskiego błogosławiącego armię na wojnę...
Sauron
Sauron 02.08.2022, 11:59
Hołownia w klubie czerwonych generałów. Polska 2050 czy Polska 1981?
W ciągu ostatnich 10 miesięcy Szymon Hołownia aż dwukrotnie odwiedził Klub Generałów, którego szefem jest szkolony w Moskwie gen. Jerzy Słowiński, a honorowym członkiem – gen. Franciszek Puchała, planista stanu wojennego. W spotkaniach tych wzięli udział m.in. były szef WSI gen. Marek Dukaczewski, prawomocnie skazany w 2017 r. słuchacz akademii wojskowej w Moskwie gen. Piotr Czerwiński, oraz zarejestrowani jako kontakty operacyjne SB Stanisław Dobrzański i Andrzej Karkoszka.
ryba
ryba 02.08.2022, 16:15
Sauron a powiedz mi towarzyszu, czy to prawda że po tym skeczu Neonówki możecie już na legalu chodzić w tych swetrach w romby czy nadal tylko musicie w sweterku prezesa pisać na kompach jak partyzanci?
nieJa
nieJa 02.08.2022, 15:34
oj to chyba ty sauron bliżej kurii.skąd te wieści ? przypucuj się!
srulon ty prymitywie
srulon ty prymitywie 02.08.2022, 14:50
Srulon ty prymitywie - jak tam kontakty otoczenia Macierewicza? Jak sprzedaż "sreber narodowych" - człowiekowi z listem gończym za korumpowanie premiera kraju europejskiego?
Czerwoną zaraza
Czerwoną zaraza 02.08.2022, 14:11
No dawać łapki w dół bo Szymuś stary komuch donosi na Polskę j ebac holownie
:)
:) 02.08.2022, 14:55
srulon ty prymitywie - najwięcej homoseksualistów wśród homofobów, che che...
Mafia
Mafia 02.08.2022, 10:52
Interesy z przestępcami. Tym razem PiS sprzedał stacje Lotosu węgierskiej spółce, której prezes jest ścigany Europejskim Nakazem Aresztowania! Typowe standardy PiSu! Wiadomo teraz dlaczego PiS walczy z wolnymi sądami w Polsce?
Nick
Nick 02.08.2022, 12:31
J dbać PO i campus polska z komuchami i donosicielami
srulon ty prymitywie
srulon ty prymitywie 02.08.2022, 14:51
srulon ty jesteś prymityw - co widać powyżej jak zacząłeś swoją propagandę...
ryba
ryba 02.08.2022, 13:03
Nick , w przerwie, kiedy nie zbierasz kasy na tacę mógłbyś się zorientować, dlaczego karzeł już po Polsce nie jeździ? Czy to prawda że ogłuchł od aplauzu w postaci gwizdów i obelg?
Nick
Nick 02.08.2022, 21:16
Piszesz o tych samych figurach co zaklucaja w całym kraju plus babka Kaśka i lampartowa?autokarowe turne przygłupów
ryba
ryba 02.08.2022, 23:32
autokarem to twojemu karłowi ludzi z Łomży wozili na spotkania. do dziś w drawsku nie mogą dojść, co to za ludzie byli na spotkaniu niby miejscowych. A autokarek pks Łomża. Nie daj bóg by mu powiedzieli co 85 % myśli o tych kłamstwach
Nick
Nick 02.08.2022, 14:13

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Polak głupi po i przed szkodą
Polak głupi po i przed szkodą 02.08.2022, 11:20
Obajtek pęka dziś z dumy, że wpuścił na nasz rynek węgierskich przyjaciół Putina. Jest zachwycony tym, że oddał Lotos Saudi Aramco w prezencie ...tym samym zarżnął świetną firmę. To jest właśnie fachowiec na miarę PiS. Ale to przecież PO wyprzedawalo majątek ..
to wina putina rasputina zobrowki i innej wody nie objetej embargiem ha…
to wina putina rasputina zobrowki i innej wody nie objetej embargiem ha ha ah 02.08.2022, 08:46
pis jest za drogi ha haa h a po rozkradło drogi ha ha ah nawet na upainie ha ha ah a hołownia tani nie jest w tym kaba recie ha ha ah
8 RA BE  Z  CHABAD  LUBAWICZ  HA AH AH
8 RA BE Z CHABAD LUBAWICZ HA AH AH 02.08.2022, 11:41
CO TAM MINUSUJESZ A ILE BRAŁ ZA TEN TEATR W HOJNI TVN HA AH AH TERAZ DISCOVERY AH AH AH
????
???? 02.08.2022, 08:36
I co to da?
@ *www*...
@ *www*... 02.08.2022, 08:41
GŁOWA DO GÓRY SCEPTYKU - I TAK WYGRAMY Z PiS-OSZUSTAMI(!), bo: „Nasz naród jest jak lawa/Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa/Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi/Plwajmy na tę skorupę i zstąpmy do głębi...”
ekonom.
ekonom. 02.08.2022, 08:26
Inflacja to jeszcze nic - stagflacja to dopiero problem.
Nina
Nina 02.08.2022, 08:17
A gdzie można znaleźć w internecie?

Pozostałe