Oddali hołd bohaterom Powstania Warszawskiego [ZDJĘCIA]

  • 02.08.2022, 18:16
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Oddali hołd bohaterom Powstania Warszawskiego [ZDJĘCIA] fot. TWS
Gryfinianie oddali cześć bohaterom Powstania Warszawskiego. Pod symbolem Polski Walczącej na rondzie im. Powstańców Warszawskich 1 sierpnia 2022 r. odbyło się uroczyste złożenie kwiatów i wieńców.
Tradycyjnie na placu Solidarności można było posłuchać okolicznościowego koncertu pieśni patriotycznych. Na scenie plenerowej wystąpili zespół wokalny Ad Hoc oraz Michał Woźniak.
 
Podczas koncertu można było obejrzeć wystawę przygotowaną przez IPN: „Powstanie Warszawskie 1944. Bitwa o Polskę”.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (43)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dlaczego ???
Dlaczego ??? 05.08.2022, 14:36
Dlaczego miłościwie na panujący Książę Mieczysław tak SCHUDŁ ???
Czy trudy związane z kierowaniem Królestwem go tak przygniatają ???
Robi chyba badania okresowe, - oby nie był chory.
Królestwo się wtedy rozpadnie.
byku
byku 04.08.2022, 19:38
W takim syfie?
alex
alex 04.08.2022, 15:03
Niestety pisowcy przywłaszczyli sobie wszystkie rocznice polskich zrywów powstańczych ,co widać po Sawarynach i innych Nikityńskich , albo po dyrektorze elektrowni , który jeszcze do nie dawna był przybocznym neonazisty Bąkiewicza .Sawaryn w tym dniu odciął praktycznie Gryfino od komunikacji autobusowej , no ale cóż ,przecież on ma limuzyny do dyspozycji i czas na uroczystości . Druga sprawa ,że większość tych którzy tak bardzo upamiętniają powstańców najczęściej maja poglądy podobne do tych z którymi powstańcy walczyli , no ale przecież dzisiaj tacy troglodyci palący race potrafią pogodzić swastykę z symbolem Polski Walczącej ...dziwne , ale prawdziwe .
!
! 03.08.2022, 19:08
Brawo dla Dyrekcji jednostek organizacyjnych. Szkoda, że dyrektorki szkół nie biorą w tym udziału. Jeśli nie mogły, to powinny wysłać zastępców. Za Piłata biegały...
Jurek.
Jurek. 03.08.2022, 18:30
Piękna tradycja, tylko dlaczego jako powstaniec obok starszego w mundurze siedzi pan który był mocno związany z jedyną partią jaka była przed 1989r.
ross
ross 03.08.2022, 18:10
No do żabki to żeś nie wszedł tak te szczyle z racami nadymili.Co to za tradycja żeby jacyś nie powiem że kibole bo do kiboli im daleko ale stadionowi gryfińscy puszczacze dymów racowych uczestniczyli w tak poważnej uroczystości.Chcesz uczestniczyć?Ubierz się jak człowiek a nie jakieś dresy,koszulki klubowe,ni to sportowcy ni to nie wiadomo co.
ano
ano 03.08.2022, 14:25
Niegodne miejsce dla bohaterów ale godne dla tych lokalnych politykierów.
robert
robert 03.08.2022, 11:33
To chyba najgorsze miejsce w Polsce do obchodów tego tragicznego w skutkach powstania wstyd dla Gryfina
mieszkanka
mieszkanka 03.08.2022, 12:02
Niestety popieram. Nie pomoże , ze uczestnicy są ładnie ubrani. Syf, smród, brak zadumy no i brak szacunku. Dla mnie to parodia uroczystości. Gdyby popadał deszcz byłyby dodatkowe atrakcje zapachowe
poster
poster 03.08.2022, 11:56
Wybrał je leń Sawaryn to co się dziwisz. Inne trzeba by zbudować a te zosłało odziedziczone. Tylko ile to już lat?!
Ja
Ja 03.08.2022, 22:27
To raczej Nikita wybrał to miejsce
GARDZĘ PRZYWÓDCAMI POWSTANIA A ICH NAZWISKA POWINNE BYĆ WYMAZANE Z HISTORII…
GARDZĘ PRZYWÓDCAMI POWSTANIA A ICH NAZWISKA POWINNE BYĆ WYMAZANE Z HISTORII TAK JAK TEN KABARET 13 NASTU HA AH AH 03.08.2022, 11:14
NIESTETY NAPISZĘ WAM SZCZERZE HA AH AH OKULICKI TO BYŁA CIOTA MASOŃSKA WYCHOWANA PRZEZ JEZUITÓW HA AH AH TAK JAK TZW MONTER POWSTANIE WAR SZAWSKIE TO BYŁ RYTUALNY UBÓJ GOI NIC PO ZA TYM BYDŁO DO UNICESTWIENIA NIC PO ZA TYM
Zniewoleni głupotą ?
Zniewoleni głupotą ? 03.08.2022, 09:13
Czy naprawdę nikt nawet z tu obecnych na zdjęciach chociażby pani dyrektor domu kultury , biblioteki , nie ma cywilnej odwagi , żeby doradzić burmistrzowi o zmianie bardzo niegodnego miejsca pamięci , ani się śmiać ani płakać jak wszyscy pokornie składają hołd studzience kanalizacyjnej , nawet nie ma miejsca na kwiaty i czasu zbyt wiele na zadumę bo ...ruch uliczny wstrzymany , żenujące , przykro patrzeć na to dziwaczne miejsce
smród
smród 03.08.2022, 12:03
A kto odważny powie zaślepionemu wizją Wickowi, że jego uzbrojony oddział to szopka
Loki
Loki 03.08.2022, 07:53
Dobrze że tego dnia szambo nie wybiło. Tylko ten fetorek...
nieJa
nieJa 03.08.2022, 05:22
delikatnie mówiąc nie jest to zbyt fortunne miejsce na pomnik Polski Walczącej.
Nick
Nick 03.08.2022, 04:52
WYDAJE mi się że organizacja i udział w patriotycznej manifestacji w hołdzie Powstańcom warszawskim - będzie aktem dywersyjnym

Skończ z propagandą. 
Część komentarza usunięta.
administrator
Nick
Nick 03.08.2022, 04:50

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

idi na xuj
idi na xuj 03.08.2022, 07:55
Zgłaszam kacapską mowę nienawiści.
GDZIE TEN SZALET  HA HA AH
GDZIE TEN SZALET HA HA AH 03.08.2022, 00:54
MIETEK POKOCHAŁEM TA KLOZET BABCIĘ WYIMAGINOWANĄ HA HA AH BO KLOZETU BRAK HA HA AH https://youtu.be/bbIo0qLCA2w
Big Cyc
Big Cyc 03.08.2022, 07:52
Wielka Miłość do Babci Klozetowej
Antalek
Antalek 02.08.2022, 23:18
Jak powiedział klasyk Jak spadać to z wysokiego konia. Pan radny to sobie przypomni przed wyborami o mieszkancach.
Szrek
Szrek 02.08.2022, 21:50
Zwoliński odposc. Tylko Mietkowi szkodzisz swoją osobą.
PRL- bis
PRL- bis 02.08.2022, 21:54
Szkodzi gminie, ale żonka ion czerpią pełnymi garściami.
?
? 03.08.2022, 19:02
Skąd czerpie żonka?
ZA NIEMCA  I POLAKA  TAKA  SAMA  SRAKA  HA HA HA
ZA NIEMCA I POLAKA TAKA SAMA SRAKA HA HA HA 02.08.2022, 21:41
ID LAT TAM WYBIJA SZMBO HA HA AH
look
look 02.08.2022, 21:55
Wybija szambo bo tercet nie radzi sobie z kanalizacją.
KPINA
KPINA 02.08.2022, 22:27
RONDO GÓWNA TAK SIĘ TO SZAMBO POWINNO NAZYWAĆ A NIE UBLIŻAĆ BOHATEROM HA HA AH AH
BO POLITYKA TO GÓWNO
BO POLITYKA TO GÓWNO 02.08.2022, 22:08
NA GÓWNIE ROBI SIĘ ZAWZE POLITYCZNE INTERESY HA HA AH
juka
juka 02.08.2022, 21:31
Świętowanie klęsk to ich specjalność.
ja
ja 03.08.2022, 11:36
Zapytaj się powstańców czy im się to podoba. Bo skoro uczestniczą to chyba tego chcą.
tyle
tyle 02.08.2022, 21:54
juka, bo to nieudacznicy są.
Royal
Royal 02.08.2022, 21:16
Tak się zastanawiam czemu oni składają kwiaty przy rondzie tam nic nie ma oprócz tego że rondo się nazywa żołnierzy wyklętych czy Władze naprawdę nie stać by tam postawić jakaś płytę upamiętniająca bohaterów Walczących i wolność czy aż tak im szkoda burmistrz ubrać się nie umie na takie uroczystości dobrze że w gumowcach nie przyszedl
.................