Mistrz parkowania przed Biedronką

  • 05.08.2022, 22:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mistrz parkowania przed Biedronką Fot. czytelniczka igryfino
Po raz kolejny u nas w mieście trafiają się artyści! A parking praktycznie pusty pod Biedronką - informuje mieszkanka Gryfina.

Nasza czytelniczka przysłała też zdjęcia auta zaparkowanego niedaleko wejścia do sklepu. Chociaż wokół na parkingu pełno wolnych miejsc, "mistrz parkowania" nie lubi daleko chodzić z zakupami.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bello
Bello 08.08.2022, 10:06
No i w czym ci to przeszkadza? czy masz mało miejsca do przejścia? podłość ludzka nie zna granic, bezczelność donoszącego
lead
lead 08.08.2022, 10:19
Podłością to jest takie stawianie gdzie przeszkadza innym. To co nazywasz bezczelnością jest po prostu obywatelską postawą. Ale jak widać nie wszyscy dorośli do obywatelskiego społeczeństwa.
o losie
o losie 06.08.2022, 22:16
na bank to babsztyl jakiś!
Hela
Hela 06.08.2022, 21:59
Ja kiedyś przy samych drzwiach zaparkowałam i co, wielkie mi halo.
...
... 07.08.2022, 21:27
Szkoda że do sklepu nie wyjechałaś, byłoby bliżej :)
zgr-edo
zgr-edo 06.08.2022, 21:06
prawie pusty parking, przeszkadza komuś ten samochód ? nie ma informacji o której zrobiono zdjęcie, jak długo tam stoi. Może się po prostu zepsuł. Ciekaw jestem jak wygląda ten co puścił tego anonimowego newsa na stronę igryfino, może to jego samochód ? Trzeba było poczekać aż klient wyjdzie ze sklepu i zrobić z nim wywiad.
...
... 07.08.2022, 21:29
Bo ciężko przyjść się parę kroków do sklepu i zaparkować prawidłowo, lenistwo i tyle.
Marek
Marek 08.08.2022, 07:50
Tez stawiam na to, że główna przyczyna to lenistwo kierowcy.
bezinteresowna złośliwość
bezinteresowna złośliwość 07.08.2022, 11:11
To prawda. Żeby ten samochód komuś przeszkadzał. Tym bardziej nie wiadomo, czy jak parkował, to nie było tłoku. Bezinteresowna złośliwość...
Dziad
Dziad 06.08.2022, 20:23
Tylko komentarz Daro jest tu odpowiedni reszta lipa
cóż
cóż 06.08.2022, 19:06
Mógł/mogła gorzej
Gość
Gość 06.08.2022, 19:06
Żal mi tej kobiety, jest jak drzazga w ***
do Gość
do Gość 06.08.2022, 19:09
Aha, jesteś u niej w d...
Hehe
Hehe 06.08.2022, 18:20
Ale nie musi jeździć zwałą. Oszczędza na wyjazd urzędasów do islandi. A 1 ucinają by elita sie mogła bawić
ZPL
ZPL 06.08.2022, 18:03
Po rejstracji widać że z Polic przyjechał.To nie tutejszy.Dajta spokój.
nick
nick 06.08.2022, 17:38
Nie przeginajcie!
Stworzenie mogło jeszcze bliżej wejścia podjechać!Za daleko nie można,bo jeszcze można się odchudzić,męczącym spacerkiem!!
rambo
rambo 06.08.2022, 16:03
POpaprany jakiś!!
Daro
Daro 06.08.2022, 14:41
Jedni idą po zakupy a drudzy szukać sęsacji bo im w nocy nie poszło jak trzeba i aby się czegoś czepić żal tej kobiety co robi zdjęcia
hihihi
hihihi 08.08.2022, 10:20
Daro na złodzieju czapka gore
Zocha
Zocha 07.08.2022, 12:24
Brawo daro za komentarz na bank miała problem w nocy
Bohaterka z ukrycia
Bohaterka z ukrycia 06.08.2022, 18:34
Dokładnie. Ludzi już całkiem powaliło! Czepiają się wszystkiego i wszystkich. Ale jak gdzieś komuś dzieje się naprawdę krzywda to nikt nigdy nie reaguje.
William
William 06.08.2022, 17:40
Mogł aparkowac przy kasie
Ale złom
Ale złom 06.08.2022, 12:26
Brudas po cukier przyjechał
Brudas
Brudas 06.08.2022, 13:49
To nie moje auto.
Ajwaj saturn dzban tępym scyzorykiem ochrzczony
Ajwaj saturn dzban tępym scyzorykiem ochrzczony 06.08.2022, 11:57
Uciekłem z Mącznej
Knagulec
Knagulec 06.08.2022, 18:04
Ja też
ks  wieczorek
ks wieczorek 06.08.2022, 14:45
chyba z porodówki po wizycie na wakacyjnej 35 ha ha ah
sataniści lubią do dopy
sataniści lubią do dopy 06.08.2022, 14:02
to te tepe nowobogackie z sld z jana pawła ha ha ah artura się zapytaj pewnie zna ha ha ah albo tw kuduka ha haa h
...
... 06.08.2022, 10:48
Taka sama lub nawet gorsza sytuacja jest na flisaczej pod 4F tam parking sie konczy ale ludzie parkuja bo za daleko im isc. A co gdy wjade na parking nie zauwaze auta ktore stoi juz w NIE WYZNACZONYM DO TEGO MIEJSCU i w niego uderze bo tam jest taka mozliwosc? Parking to parking droga wewnetrzna lub dojazd do parkingu to dojazd. Nie po to zeby go zastawiac. Niedlugo beda ludzie parkowac na ulicy bo im blizej do domu bedzie kuźwa. Wieczny problem z tymi parkingami
Zortan
Zortan 06.08.2022, 13:50
... tam są zmuszeni a tu jak widać na drugim zdjęciu w fotogalerii - miał wybór.
Ta jasne
Ta jasne 06.08.2022, 18:35
Nie wiesz ile tam stał. Może wokół były samochody tylko odjechały a ten zostal
to oczywiste
to oczywiste 06.08.2022, 10:19
No przecież stanął pod drzwiami aby mieć bliżej.
i gra gitarra
i gra gitarra 06.08.2022, 10:00
Nie przesadzajcie.Stoi prawidłowo i wcale nie blisko wejścia do sklepu.Między tym samochodem a sklepem jest tyle metrów że nawet Tir by wykręcił.A co miał zaparkować na samym końcu parkingu żeby zadowolić czytelniczkę?Mi osobiście idąc do sklepu nawet do głowy by nie przyszło że ten samochód w czymś mi przeszkadza.Pani czytelniczka chyba się nudzi i sama lubi być w centrum uwagi.Może pani czytelniczka przyjmie się jako parkingowa,dostanie takie fajne dwie chorągiewki i będzie ustawiała samochody wedle własnego uznania i własnego porządku.Przypominam że to jest parking.Na parkingu można postawić samochód tam gdzie jest wolne miejsce.Ten samochód stoi zaparkowany NA PARKINGU PRAWIDŁOWO pani czytelniczko.Gdyby w pobliżu była policja ten właściciel nawet mandatu by nie dostał a na aluzje czytelniczki z pewnością popukał by się w czoło.
Ffffff
Ffffff 05.08.2022, 22:54
Wiocha przyjeżdza po cukier.
Gość
Gość 06.08.2022, 13:31
A masz tam cukier
Jacek
Jacek 06.08.2022, 17:59
Cukeru nima i nie będzie.Tak samo jak piniędzy.

Pozostałe