Z kim burmistrz Sawaryn warzy piwo?

  • 10.08.2022, 19:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Z kim burmistrz Sawaryn warzy piwo?
Byłem na pikniku w Bartkowie organizowanym przez dom kultury i urząd w Gryfinie. Zauważyłem, że od kilku lat jest ten sam sprzedawca piwa i jedzenia. W jaki sposób organizatorzy wybierają firmę? Czy jest jakieś ogłoszenie, konkurs? Jakie trzeba wnieść opłaty dla organizatorów? - pyta czytelnik.

Pytania czytelnika zawarte w leadzie, zdają się być wielce zasadne. Niektóre decyzje gastronomiczne wydają się być nieczytelne i czy zgodne z interesem publicznym. Pamiętamy, swego czasu, nagle pojawiającą się budkę z piwem na gryfińskim nabrzeżu. Jednak gdy w tym roku organizacja chce prowadzić kawiarnię, to mnożą się problemy. 

Z sarkazmem można odpowiedzieć autorowi listu - gdyby dziwne zamówienia dotyczyły tylko piwa...

O samej imprezie w Bartkowie (gdzie organizatorzy GDK i UMiG nawet nie poinformowali wolnych mediów) pisaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/47917,gwar-i-uciecha-w-bartkowie-na-festiwalu-tworczosci-ludowej

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

prawo i sprawiedliwość (prawdziwe, a nie partia)
prawo i sprawiedliwość (prawdziwe, a nie partia) 11.08.2022, 19:38
Niech nikt nie waży się oszukiwać!
Zgredek
Zgredek 11.08.2022, 18:58
Czy redakcja zadała oficjalne pytanie burmistrzowi? Pewnie odpowiedź byłaby bardzo ciekawa i wszystko wyjaśniła. Swoją drogą jaka to firma ma takie układy z urzędem?
Zdzislaw Dyrman zasadniczo
Zdzislaw Dyrman zasadniczo 11.08.2022, 10:45
Zemną warzył i wyszło nam że kilogram piwa warzy tyle samo o kilogram mózgotrzepa znaczy nalewki.zasadniczo
kwasior
kwasior 11.08.2022, 06:00
Gdzie jest ocet się pytam!
Wymiotnik
Wymiotnik 11.08.2022, 10:47
Kwasior jak chcesz to ci mogę zwrócić no to jak chcesz? Bo mi się chce...
Kudlata
Kudlata 11.08.2022, 10:42
Wypilim. Jak pijem to pijem do dna.knagulec ajwaj i ja
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 11.08.2022, 04:32
a ja lubię mnietka bo kto tak wydyma miejscowych goi jak nie on ha ha ah ba on mi przypomina dziadka wieczorka vel krakowiaka ha ha ah im bardziej ich dymał tym bardziej go całowali po dopie ha ha ah TAK TRZYMAĆ TEPE HOJE HA HA AH
Jowisz
Jowisz 11.08.2022, 10:43
Mars na saturna kumasz cycu?
tytuł
tytuł 10.08.2022, 23:27
Odpowiedź: sobie warzy! I idę o zakład, że sam je będzie musiał wypić.
PRZEPRASZAM MAM PYTANIE DOŚĆ ISTOTNE...
PRZEPRASZAM MAM PYTANIE DOŚĆ ISTOTNE... 10.08.2022, 21:25
PROSZĘ DOKŁADNIE POINFORMOWAĆ CZY W PIĄTEK 2 WRZEŚ IA DZIECI ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W GRYFINIE BĘDĄ MOGLY W KOŃCU WEJŚĆ NA SWOJĄ SALĘ GIMNASTYCZNĄ I BEZPIECZNIE Z NIEJ KORZYSTAĆ I CZY NIE BĘDZIE SMRODU CZUĆ????? RODZICÓW JEST BARDZO DUŻO I NIE POZWOLĄ ABY DZIECI ĆWICZYŁY NA KORYTARZACH LUB NA DWORZE ZIMĄ....
DRUGIE PYTANIE CZY MIMO PRZESTOJUBODMALOWANY ZOSTAŁ SUFIT W ŚRODKU BY WYGLĄDALO TO ESTETYCZNIE ORAZ KONSTEUKCJE METALOWE W ŚRODKU LAMPY ITD BYŁ CZAS NA TO BY MOŻNA MALOWAĆ???
KIEDY OTWQRCIE I ORZECIĘCIE WSTĘGI NA OTWARCIU NOWEGO ROKU ZAPRASZAMY NA INGURACJĘ.....
rzecznik  powiatu  ha ha ah
rzecznik powiatu ha ha ah 11.08.2022, 04:26
pedofile z parku już zadbaja o wasze dzieci ha a ah SLD satanisci lubia dzieci jak miś uszatek ha ha ah
Męczysław
Męczysław 10.08.2022, 20:48
Bende szczery - nie mam żadnego innego znajomego kturen byłby tańszy i bardziej profesjonalny
do wałka
do wałka 10.08.2022, 23:16
Trafiłeś w 10. Tak to dokładnie z zewnątrz wygląda.
kolejne walki
kolejne walki 11.08.2022, 08:37
I to nie tylko w tej sprawie.
żyleta
żyleta 10.08.2022, 20:13
To nie jest sprawa pana od piwa tylko dziwnych standardów wprowadzonych przez tercet.
groszek
groszek 10.08.2022, 20:12
W tej gminie nie ma przejrzystości ale jest propaganda.
Diler od działek
Diler od działek 11.08.2022, 02:18
Przekręt goni przekręt
odon
odon 10.08.2022, 23:16
I propagandziście jak za najlepszych czasów ***
odmietek
odmietek 10.08.2022, 20:04
On jest po prostu "od Mietka".
taki układ
taki układ 10.08.2022, 19:35
Jak to kto? Najtańszy z najtańszych.
gumiś
gumiś 10.08.2022, 19:25
Mietek często powtarza: Najlepsze są słomiane interesy, np. takie ludowe miśki.
ssaku
ssaku 10.08.2022, 19:20
Baner mówi wszystko to ENERGIA MIĘDZYODRZA

Pozostałe