Pomalowali tylko z wierzchu

  • 11.08.2022, 18:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pomalowali tylko z wierzchu
Już w ubiegłych latach zwracaliśmy uwagę na zaniedbane ogrodzenie Cmentarza Żołnierzy Radzieckich w Gryfinie. Najwyraźniej w budżecie w tym roku starczyło na pędzel i farbę. Pojawiły się tabliczki: "świeżo malowane". Problem jednak w tym, że odświeżono tylko bramy.

O stanie Cmentarza Żołnierzy Radzieckich w Gryfinie pisaliśmy w ostatnich latach wielokrotnie. Trudno jednak coś napisać dobrego o jego stanie. Pracownicy wzięli się dziś za malowanie ogrodzenia, ale tylko częściowo. 

Sprawa ogrodzenia to jednak nie tylko kwestia malowania. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia w fotogalerii. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Polnische wirtschaft
Polnische wirtschaft 12.08.2022, 12:00
Na od ...eb. Jak wszystko. Koszty potem podwójne.
.
no
no 12.08.2022, 10:36
Może farby zabrakło.
detektyw
detektyw 12.08.2022, 01:55
Dostali puszkę farby.. No chyba, że więcej i okradli puk.
sunny
sunny 11.08.2022, 22:34
Polska powinna przypominać Zachodowi o zagrożeniach, które niesie z sobą polityka Moskwy - mówił w czwartek w Kopenhadze wicepremier i szef MON Mariusz Błaszczak. Powinniśmy podtrzymać zainteresowanie wolnego świata tym, że Rosja jest agresywna i próbuje odbudować swoje imperium - stwierdził.
I HOJ KOSZER W DOPIE
I HOJ KOSZER W DOPIE 11.08.2022, 22:23
Z PRZODU ZAMSZ A Z TYŁU GOŁA DOPA HA AH AH
SUPER artykuł dziękuję...
SUPER artykuł dziękuję... 11.08.2022, 22:17
Bardzo dobry artykul 2 lata temu co najmniej zglaszane o pomalowanie jest to ponic w puli wojewody gdyz daje kase na utrzymywanie cmentarzy, tu chodzintylko o nasza wizytowke to bylo zglaszane chyba 2 latavtemu prze 1 listopada bo wchodzac na nasz cmentarz trzeba minac ten inny a hamereidem farba czarna pomalowac z 2 stron stac na to problem zalatwiiny na lata oczuscic wystarczy 1 czlowiek w 2 dni to zrobi najpierw 1 warstwa potem druga oczywiscie jest to zadanie dla zarzadzajacych, tak samo jak kiedys chyba kwestia zarowek na tym terenie niewazne czyja wlasnosc wazne aby bylo oswietlone i bezpiecznie w tym miejscu.
taka prawda
taka prawda 11.08.2022, 21:59
Sawaryn nie dba o całe Gryfino a nie tylko zaniedbał cmentarz
Sara65
Sara65 11.08.2022, 21:54
Ten cmentarz powinien być zlikwidowany!!! , a tym miejscu powinno być zrobione miejsce na pochówek urn z prochami zmarłych.
Gucio
Gucio 12.08.2022, 11:50
Jak ty umrzesz to twój grób zlikwidują. Zapomniałeś cymbale kto Cię wyzwolił czy może nie uważałeś na lekcjach historii. Na pewno nie Jankesi jak teraz głupiemu narodowi wpajają
do Sara65
do Sara65 11.08.2022, 21:58
Nie jątrz kacapski trollu z Moskwy. My nie jesteśmy tacy dzicy jak wy.
Tomasz
Tomasz 11.08.2022, 21:40
Dlaczego jedna gwiazda na bramie cmentarza żołnierzy radzieckich zamocowana jest od lat do góry nogami?
*** ***
*** *** 11.08.2022, 21:19

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Wuja
Wuja 11.08.2022, 20:34
Murki przy schodach należy rozebrać i wybudować z np. z cegieł. Polecam dokładnie przyjrzeć się, można na niektórych kamieniach dostrzec resztki napisów to materiał z rozbitych nagrobków z zlikwidowanego cmentarza.
z pustego w próżne
z pustego w próżne 11.08.2022, 21:52
I gdzie te kamienie wyrzucić? Na wysypisko? Jak zrobili kilkadziesiąt lat temu, to raczej trwale - tercet rozp... i po paru latach będzie remont...
merynos
merynos 11.08.2022, 20:28
A te słupki od wojny panie Sawaryn?
 UB  WIECZOREK
UB WIECZOREK 11.08.2022, 20:27
trzeba dbać o takie pomniki pomimo że ta ciota jaruzel sprzedał nas rockefelerowi za jarmułkę gruszek ha ah ah
fachowiec
fachowiec 11.08.2022, 20:23
Partacka robota.

Pozostałe