Co to za dziwny osad na jeziorze?

  • 13.08.2022, 09:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Co to za dziwny osad na jeziorze?
Zauważył, zrobił zdjęcia i przysłał je nam. Czytelnika zaskoczył dziwny osad na jeziorze.

W piątek rano chciałem poplażować nad Wełtyniem przy ośrodku Rusałka. Niestety zobaczyłem coś... na wodzie w jeziorze i niestety zrezygnowaliśmy z kąpieli. Może ktoś wie co to takiego pływa? Kąpią się tam dzieci i warto poznać informacje z sanepidu jaka jest czystość wody.

Mieszkaniec Gryfina

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wojtek
Wojtek 18.08.2022, 10:09
niestety często ludzie z kamperami zrzucają zbiorniki do rowów i jezior bo nie ma gdzie( oczywiście oczyszczalnie przyjmą ale niemiec nie zapłaci 30zł). Tak wygląda zmieszanie szarej wody i nieczystości z ich eko kibla w naszych wodach
Ufo
Ufo 16.08.2022, 12:30
Jakie sluzby hirurg ksiedzem a ksiadz hirurgiem
szybko
szybko 16.08.2022, 09:30
Trzeba to sprawdzić . Od tego są służy antykryzysowe w UMiG.
ważna sprawa a oni gdzie?
ważna sprawa a oni gdzie? 15.08.2022, 10:46
Co na to tercetowe srututelki
andrych***
andrych*** 15.08.2022, 10:21
to ścieki z kanalizacji podłączone na lewo spływają z ośrodka milicyjnego do jeziora wełtyń te stare ubeki to zawsze chcą zaoszczędzić pare złotych na chleb bo mają marne emerytury.
Dratewka
Dratewka 15.08.2022, 00:01
Jurek odstaw puder!
kreska
kreska 15.08.2022, 07:58
Cukier puder trudny do dostania. I wydzielają.
bard
bard 14.08.2022, 23:35
Tak czy inaczej to chemia.
Rusałkowicze
Rusałkowicze 14.08.2022, 19:07
To sinice rozwijające się na kloacznych ściekach z glinianki. SANEPID wie i nie reaguje od lat. CO nas nie dziwi bo to wszystko pisuar.
Krystyna
Krystyna 14.08.2022, 08:26
Czy wszystkie budynki mieszkalne z Wełtynia i okolic jeziora podłączone są do kanalizacji ściekowej?
Leniwy Mietek
Leniwy Mietek 15.08.2022, 07:59
A skąd!
Oburzona Rusałka
Oburzona Rusałka 14.08.2022, 05:40
Sinice zjadły coli z glinianki. Nie spodziewam się reakcji SANEPIDU.
Lokalny
Lokalny 13.08.2022, 15:19
syfz glinianki stał się aktywny biologicznie
kto wie
kto wie 13.08.2022, 13:49
Może sypią kacapy mszcząc się za pomoc Ukrainie?
Lokals
Lokals 13.08.2022, 15:20
glinianka nas wytruje
Dratewka
Dratewka 13.08.2022, 11:35
Jerzy to fachowiec od klimatyzacji i zawsze ma 100% racji!!
Jerzy
Jerzy 13.08.2022, 15:34
Jeśli jesteś Dratewką, powinieneś dostać konewką. O zarządzaniu nie wiesz nic, a onbording to wielki pic.
X
X 13.08.2022, 11:23
Pyli, pyli …..
yyyyyyyy
yyyyyyyy 15.08.2022, 08:00
Czy pili?
Wodniak
Wodniak 13.08.2022, 11:15
Naturalny nalot występujący na każdym zbiorniku wodnym w momencie kwitnięciu wody.
Oburzeni Rusałkowicze
Oburzeni Rusałkowicze 14.08.2022, 05:42
To sinice. Żywią się coli z kupy.
Ręce opadają
Ręce opadają 13.08.2022, 11:01
"Wody Polskie" niszczą rzeki.
"Lasy Polskie" niszczą lasy.
Stadnina w Janowie niszczy konie.
Min. Sprawiedliwości niszczy
prawo.
Min. Oświaty niszczy szkoły.
Min. Zdrowia niszczy zdrowie.

PiS niszczy wszystko. A PiS. ...dzielcom 500 + odebrało rozum
Tir
Tir 13.08.2022, 10:51
Wody gruntowe są Połączone z Odrą
Tjtj
Tjtj 13.08.2022, 10:50
To są zdechłe ryby z odry w sensie toksyny dostały się do wód gruntowych potem przenikały do jeziora
jeśli chodzi o pianę no to jest mocz razem z fekaliami tak było zawsze jeżeli tego osadu wcześniej nie było w tym miejscu to znaczy że skarżone zostały wody gruntowe
Kolejny szok
Kolejny szok 13.08.2022, 10:47
Zniszczą nas.....! Pomorskie lasy będą już cięte bez ograniczeń międzynarodowego certyfikatu FSC! !!
Dyrektor RDLP Gdańsk - B. Obajtek (brat prezesa Orlenu) właśnie ogłosił, że rezygnuje z najważniejszego certyfikatu ekologicznego gospodarki leśnej... 1/3
dog
dog 13.08.2022, 10:29
Może coś pyli?
ptaszory zdychają