Noclegownia na... Kwadracie w Gryfinie

  • 13.08.2022, 15:55
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Noclegownia na... Kwadracie w Gryfinie Fot. czytelnik igryfino
To miejsce na Górnym Tarasie nie cieszy się dobrą opinią. Mieszkańcy narzekają na hałasy, spożywanie alkoholu w miejscu publicznym, akty wandalizmu i przemoc. Latem jest jeszcze jeden problem, na który uwagę zwraca nasz czytelnik.
-Na Kwadracie już nawet zrobiła się noclegownia. Syf, brud, codziennie piją, a policja nic sobie z tego nie robi - skarży się mieszkaniec Gryfina i przysyła zdjęcia.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (41)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ehh
Ehh 17.08.2022, 11:15
zaraz fala kolejna szykuja sie na tych bez maseczek co do sklepu nie daj boze beda chcieli wejsc :) tam jest kasa a na zulu budzet nie zarobi ani grosza bo i tak nie zaplaci.
Zdzislaw Dyrman zasadniczo
Zdzislaw Dyrman zasadniczo 16.08.2022, 11:17
Nie bede komentował dopóki ojciec prowadzący ten portal osobiście nie wypowie się czy kiedyś tak spał na ławeczce zasadniczo
Knagulec
Knagulec 15.08.2022, 14:38
Ziomal z czworaka ciotka pospał to wypad z ławki tata czeka
Andreas
Andreas 14.08.2022, 19:21
Lupen Prorytaiat ze spalonego pałacu.
Knagulec
Knagulec 14.08.2022, 12:30
Ziomal z czworaka suck mocno
STRAŻ MIEJSKA
STRAŻ MIEJSKA 14.08.2022, 11:02
A straż miejska pierdzi w stołek 🤬
ROBSON
ROBSON 17.08.2022, 13:14
STRAZ PILNUJE PSÓW BY NIE SRAŁY !
pobudka
pobudka 14.08.2022, 09:05
Poldek wstawaj!
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 13.08.2022, 22:47
MOŻE TO UCHODZCA *** *** ***
Knagulec ciota
Knagulec ciota 13.08.2022, 20:50
Tato znowu śpisz na ławce a mama kurdula lody robi za winko
Chyba inny...
Chyba inny... 14.08.2022, 07:02
Pan Poldek ? Mówili, że żegluje jachtem z Węgrzynem.
Knagulec
Knagulec 14.08.2022, 05:58
Ciotko przecież to twój stary z czerwonym pyskiem
Ciotka
Ciotka 14.08.2022, 09:11
Jeszcze ci nie mówili że to tez twój stary?
***
*** 13.08.2022, 20:39

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

 rambo
rambo 13.08.2022, 20:31
gdzie jest straż śmiesznal?
nieJa
nieJa 13.08.2022, 19:49
zaskoczę was.Przecież to są również ludzie ,nasi współobywatele.Dla czego znależli sie w takiej sytuacji.Czy ktoś pomyślał aby im pomóc .Menel to też człowiek,czy jakaś organizacja wyciągnęła do nich dłoń.Tak wygląda miłosierdzie katolickie?Społeczeństwo Polskie po "wyzwoleniu" schamiało
TO  FAKTY NIE  MITY
TO FAKTY NIE MITY 13.08.2022, 20:08
to ci co głosowali na SLD teraz KO WYBORCY ŁYSYCH Z POWIATU I RESZTY Z JP2 HA HAA H KTOŚ IM MUSIAŁ POSTAWIĆ TE DOMY HA AHA H WŁASNIE CI CO TAM LEŻĄ HA AHA H I PATRZ MNIETEK Z MUCHA TEZ IM NIE DAŁ HA HA AH BO TO JEDNA SATANISTYCZNA PACZKA HA AH AH WŁADZA MA ICH W DOPIE TERAZ UK RA INA NA TAPECIE I RYBY W ODRZE CO GŁOSU JUZ NIE MAJĄ HA AH AH
nieJa
nieJa 15.08.2022, 08:02
żal dupę ściska ,że ty nie pobudowałęś?
Precz z czarnymi pedofilami
Precz z czarnymi pedofilami 14.08.2022, 00:20
TAK, JESTEM lewicowcem, wybudowałem dom przy JP II i żądam zmiany ulicy z pedofila na uczciwego człowieka.
ehh
ehh 17.08.2022, 11:12
pedofil to twoj stary autorze tego wpisu. w sumie jak nie zyje to pedofil i pedal.
KABA RET  HA HA AH
KABA RET HA HA AH 15.08.2022, 09:03
A CO NA TO KSIĄDZ WIECZOREK OD TECZOWEGO DARKA Z WARSZEWA HA HA AH SZEFA LEWICY W ZACH POMORSKIEM HA AHA H ZAPYTAJ SIE SZEFA KTO MA KSIEDZA W RODZINIE TEK KOPIE W GLINIE HA AH AH PROPONUJE NA UL KSIĘDZA WIECZORKA HA HA AH ZAPYTAJ SIE NYCZA DA CI NAMIARY HA AH AH WZGLEDNIE TW KUDUKA I TYCH Z SKSIU Z GARNCARSKIEJ 5 W SZCZECINIE HA HA AH
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 14.08.2022, 10:08
to ty myślisz tylko lewą półkulą zacznij obiema to hoj wywalisz na lewice i prawicę ha ah ah
Precz
Precz 14.08.2022, 02:09
To sie wyprowadz
Knagulec
Knagulec 14.08.2022, 12:32
Precz suck knage
do Precz
do Precz 14.08.2022, 09:12
Nikogo nie wykluczaj faszysto.
Paranoja
Paranoja 13.08.2022, 19:22
Poprzednio Policja również nic nie robiła. Do czasu zabójstwa. Teraz ponowna totalna olewka...Rano śmietniki przepełnione pustymi puszkami po piwie i butelkami po wódce. Pan sobie siknie w krzaczki, no bo gdzie indziej.
W tym mieście służby, jak i włodarze z niczym sobie nie radzą
Ja tam pracuję
Ja tam pracuję 14.08.2022, 00:23
Pan P srał i lał za tablicą nekrologami, chybam że pod siebie albo do rybek.
ryba
ryba 13.08.2022, 18:45
ja mam pomysł. Trzeba zorganizować tzw osinobus i wszystkich tych leżaków wozić na imprezy organizowane przez nasz tercecik
kwadrat się zowie
kwadrat się zowie 13.08.2022, 18:23
TO JEST NOCLEGOWNIA GRYFINA
Melisa
Melisa 13.08.2022, 18:06
Wow, lovely site. Thnx ...
link
PO CO KASA NA STRAŻ MIEJSKĄ PYTAM SIĘ????
PO CO KASA NA STRAŻ MIEJSKĄ PYTAM SIĘ???? 13.08.2022, 18:02
Doprowadzanie to miejsc zamieszkania lub izb wytrzeżwień, a jeśli jest to notoryczne to wystawić patrol jak pod szkolami kiedyś i niech stoi caly dzień na kwadracie by nie mogli się kłaść i pić....Tak samo park miejski jazda autem w niedzielę dzieci uczą się jazdy na rowerze wrotkach bo jest zakaz ruchu nie dotyczy hali, a hala w niedzielę nieczynna to gdzie slużby kontrole???
Jak ciężko się przejść to skutery!!!
Może birmistrz zareaguje, nie jest świetnie, jest żałośnie, miasto ma być przyjemne i nie można pić w miejscach, gdzie przebywają rodziny...
Powinno być czysto i miło, kulturalnie....
ryba
ryba 13.08.2022, 18:47
ale u nas nie ma straży miejskiej? Jest formacja opłacana z kasy miasta , która kompletnie nie zajmuje się niczym, co ma w zadaniach.
I to jest jedna z rzeczy , którą koniecznie trzeba rozliczyć w ramach wyborów i skończyć tą farsę- albo do roboty albo likwidacja tego dziadostwa
Hala Park
Hala Park 13.08.2022, 18:36
Hala jest otwarta są rożne zajecia prowadzone.... ale jak ktoś nie ma pojecia. To bzdury pisze w internecie
SATANISCI LUBIĄ  DRZEMAĆ
SATANISCI LUBIĄ DRZEMAĆ 13.08.2022, 17:46
JAK NA SATURNIE HA AH AH TO WYBORCY SLD W KABA RECIE
Ukelelo
Ukelelo 13.08.2022, 17:19
Bo kwadrat to nie trójkąt
dokładnie
dokładnie 13.08.2022, 17:42
Ale nie takie trójkąty miłosne tam były! Czworokąty też!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 13.08.2022, 16:44
Naprawdę z tymi menelami nie można nic zrobić czy po prostu policja i straż miejska nie chcą nic robić?

Pozostałe