Kontenery aż puchną od śmieci!

  • 15.08.2022, 08:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kontenery aż puchną od śmieci! Fot. czytelnik igryfino
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Gryfinie zapomniało o tym śmietniku. A w kontenerach żyje już wszystko. Z bio popękanych pojemników już wypływa - alarmuje nasz czytelnik.

Chodzi o śmietnik przy ul. 1 Maja a Energetyków. Są tam cztery pojemniki na 4 bloki! - dodaje gryfinianin i przysyła zdjęcie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

nagroda za burdel
nagroda za burdel 19.08.2022, 22:04
Najważniejsze że za zbudowanie tego burdelowego systemu przytulił kasę.
Klakier
Klakier 19.08.2022, 09:29
Jakby PUK wywoził zgodnie z grafikiem to by tego nie było.
No co !  prawda !!!
No co ! prawda !!! 15.08.2022, 14:37
U Kuźniara to już się w śmietniku nie mieści !!!!
Knagulec
Knagulec 15.08.2022, 11:01
To jest naturalne środowisko Ziomala z czworaka czerwonego ryja
ja
ja 15.08.2022, 10:33
Pomnik śmietnika jest na ul.Popiełuszki!!!
przypominam
przypominam 15.08.2022, 10:24
Miler wziął dużą nagrodę od Sawaryna za system śmieciowy. Podatnicy za to zapłacili i zostali z bublem.
ryba
ryba 15.08.2022, 13:05
właśnie, odra umiera a gdzie jest miler?
potrzebna kasa
potrzebna kasa 15.08.2022, 13:39
Miler kręci następną Energię Miedzyodrza.
Ziomal z czworaków
Ziomal z czworaków 15.08.2022, 10:32
Potwierdzam Knagulec też spuchł od tych odrzańskich ryb
Knagulec
Knagulec 15.08.2022, 12:33
Ziomal Przecież to twoje naturalne środowisko te kontenery
robert
robert 15.08.2022, 09:13
Uwaga uwaga!!!!!!! Zlikwidujcie te brązowe kontenery ludzie tam wrzucają mięso i odpadki po jedzeniu pełno robactwa tam jest ,czy nikt z PUKU tego nie widzi?
Knagulec
Knagulec 15.08.2022, 14:35
Knaga wyżre
Ulka
Ulka 15.08.2022, 13:25
A niby gdzie mieliby wyrzucać takie odpadki? Rusz mózgiem... Inaczej nie da się tego zutylizować w takich starych blokach, kur czy innego bydła też nikt w mieście nie trzyma. Większej głupoty nie mogłeś wymyślić.
Gucio
Gucio 19.08.2022, 09:27
Głupia to ty jesteś, nigdy tego nie zutylizują PUK wrzuca do zmieszanych bo zawsze jakiś cymbał wrzuci coś w reklamówce i cały kubełek do zmieszanych ha ha ha... nawet nie potraficie segregować.
robert
robert 16.08.2022, 08:29
Mam mózg Ulka ciemnogrodzie zanim mnie powyzywasz przeczytaj co można do nich wrzucać ,mieso itp wrzucamy do zmieszanych one jadą do spalarni .A do brązowych to doczytaj i nie wyzywaj jak nie masz racji.
Knagulec
Knagulec 15.08.2022, 14:36
Ty lepiej rob paczkę do Koszalina kudłata larwo
Jerzy
Jerzy 15.08.2022, 09:06
Wybraliście Patolę i Smród, macie jej miód. Opłaty do góry podnoszą, a śmieci nie znoszą. Rozdawnictwo to dobra rzecz, a praca precz.

Pozostałe