Autobus nie przyjechał. Do pracy musiałam dojechać taksówką! - skarży się czytelniczka

  • 15.08.2022, 19:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Autobus nie przyjechał. Do pracy musiałam dojechać taksówką! - skarży…
Chciałam poinformować Urząd Miasta i Gminy Gryfino oraz PKS Szczecin o tym, iż w czwartek 11 sierpnia 2022 r. autobus numer jeden, który powinien być o godz. 7.33 na placu Barnima w Gryfinie w kierunku Dolnej Odry - nie przyjechał. Czekałam na autobus do godz. 7.55 (czyli 22 minuty), po czym musiałam zamówić taksówkę, by nie spóźnić się do pracy.
Ja już się wprawdzie przyzwyczaiłam do tego, że "zwały" jeżdżą, jak chcą. Jednakże myślałam, że po wprowadzeniu zmian od 1 sierpnia 2022 r. sytuacja się poprawi.
 
Zmiany w komunikacji miały niby poprawić komfort życia mieszkańców, a tutaj taka "niespodzianka":(
 
Bardzo proszę UMiG Gryfino o wyciągnięcie konsekwencji wobec PKS Szczecin.
 
czytelniczka igryfino (imię i nazwisko do wiadomości redakcji)
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

taka różnica
taka różnica 18.08.2022, 12:56
W Niemczech za 9 euro można jechać wszystkimi pociągami regionalnymi, autobusami lokalnymi, metrem, tramwajami itp - przez cały miesiąc...
Wojtek
Wojtek 18.08.2022, 10:05
wczroraj widziałem jak kierowca z PKS stojący pod dolną odrą zlewa paliwo do butelek po wodzie (5l). Jak ma to jeździć jak paliwo kradną. Wcześniej ich kontrolowali ale przecież nie zwolnią nawet jak kradnie bo ukrainiec
wyłapywacz trolli
wyłapywacz trolli 18.08.2022, 12:54
głupoty piszesz - ruski kmiocie sącząc propagandę. A co do kradzieży paliwa - co to miałoby mieć wspólnego z opóźnieniami? No ale kmiot ruski nie pojmuje...
cóż
cóż 18.08.2022, 16:11
Rosjanie nie grzeszą inteligencją co widać ostatnio niemal w każdej dziedzinie
zpks
zpks 18.08.2022, 10:13
do Wojtek: O której godzinie to było?
Knagulec
Knagulec 18.08.2022, 11:43
A co cię to konfidencie
ja
ja 17.08.2022, 12:29
Zawsze można zrobić prawko na autobus i wtedy nie będzie problemu ;) A tak na poważnie to w Szczecinie w ciągu ostatniego miesiąca już trzy razy zdarzyło mi się, że autobus nie przyjechał. Także nie tylko PKS ma problemy, najprawdopodobniej z brakiem kierowców.
Seweryn
Seweryn 17.08.2022, 11:19
Ja tam jeżdżę samochodem a za paliwo płaca podatnicy i nie narzekam.
Irena
Irena 16.08.2022, 19:44
Emeryci i osoby niepelnosprawne oczekuja na bezplatne bilety .W całej Polsce emeryci i osoby niepełnosprawne maja bezplatne bilety a Gryfino inaczej ................!
Pzpr
Pzpr 16.08.2022, 14:03
Zainwestuj w prawo jazdy
eseses
eseses 16.08.2022, 13:45
W sobotę ze Szczecińskiej też nie przyjechał, miał być o 19:31 i lipa. Dramat z tymi zwałami, gorzej niż wcześniej
Lop
Lop 16.08.2022, 13:06
W każdym europejskim mieście promuje się zamianę samochodu na komunikację miejską. Niestety w gryfinie mamy burmistrzów i jego radnych przynaleznych do partii rzadzacej. Zatem milczą na temat kosztów zwiazanych z centralizacją czy np. polskim ładem. Nie ma pieniędzy na doplaty do komunikacji, inwestycji. A ryby w odrze padły ze starości.
Gucio
Gucio 16.08.2022, 12:58
Trzeba było wziąć rachunek i zanieść tercetowi.
T
T 16.08.2022, 12:08
Trzeba zamawiać taxi na koszt pks
zorka
zorka 16.08.2022, 14:48
Dlaczego PKS? Gmina za tym stoi bo płaci naszymi pieniędzmi.
Zdzislaw Dyrman
Zdzislaw Dyrman 16.08.2022, 11:09
Nie będę komentował dopóki ojciec prowadzący ten portal nie wypowie się czym jeżdzi na co dzień zasadniczo
Dorota
Dorota 16.08.2022, 09:11
Przez tercetową głupotę dzieją się dramaty!
bareizm sawarynowy
bareizm sawarynowy 16.08.2022, 07:29
Taa - przedtem jak autobusów było więcej, można było rozważać wyjście na wcześniejszy czy spóźnienie się i pojechanie następnym (jeśli w pracy byłoby to tolerowane - na przykład odrobienie czasu).
Ale teraz, gdy to kwestia wielu godzin dłużej - trudno sobie wyobrazić, żeby w XXI wieku w "gospodarstwie" Sawaryna i jego dwóch prz... stosować zasadę jak z "Misia" - "ja to mam dobry dojazd do pracy..."
Jarząbek
Jarząbek 16.08.2022, 09:39
Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza, dla naszej gminy, burmistrz Sawaryn Mieczysław, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat!
To jeszcze ja – Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Jarząbek.
Knaga
Knaga 16.08.2022, 07:21
Knagulec trep zboczony jeżdzi rowerem bez siodełka po wertepach i sobie chwali ryczy podczas jazdy jak stary orangutan w ekstazie
Knagulec
Knagulec 18.08.2022, 11:44
Pozdrów starą szwagier
Wielocyped
Wielocyped 16.08.2022, 07:03
Czytelniczko a rowerem bez siodełka to nie łaska? Nie po to budowali ścieżki rowerowe aby teraz paniusie i damy taksówką jeżdzili.
rada
rada 15.08.2022, 23:22
Z podziękowaniami proszę do Sawaryna i jego srututelków.
prezent
prezent 16.08.2022, 09:28
Podziękowaniami? Taczkami chyba
Tkro
Tkro 15.08.2022, 21:41
Jednakże myślałam, że po wprowadzeniu zmian od 1 sierpnia 2022 r. sytuacja się poprawi.
Nie miała się poprawić tylko pogorszyć
od tak
pks
pks 15.08.2022, 21:01
Skarżypyta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gryfinianka
Gryfinianka 15.08.2022, 20:33
Prosze zaniesc paragon do urzedu miasta i gminy a oni powinni zwrocic za taksowke
Zenia