Co sie dzieje z tercetem? - list

  • 15.08.2022, 14:00
  • list
Co sie dzieje z tercetem? - list
Minął już jakiś czas od chwili zatrucia naszej rzeko granicznej , więc postanowiłem sprawdzić , co się u nas na nabrzeżu gryfińskim dzieje. I o ile widać że ryby są uprzątane na bieżąco zarówno na rzece jak i na ciepłym kanale, widoczne jest zainteresowanie mieszkańców, którzy tłumnie przychodzą zobaczyć, co się dzieje nad brzegiem to znów jakimś dziwnym trafem nie widać zaangażowania naszego tercetu zarządzającego tym miastem.

Niedawno widziałem wywiad z burmistrzem Krosna Odrzańskiego, który prosił władze centralne o pomoc i wskazówki w działaniu. U nas prawie zero reakcji zgodnie z doktryną centralną- cisza o tym co złego w kraju. Na nabrzeżu ani jednej małej karteczki a powinny być czytelne ogłoszenia lub tablice ostrzegające o zatruciu środowiska. Jedynie zejście do jachtów obwiązane taśmą z napisem - zakaz wchodzenia- z jakiego powodu- nikt nie napisał. Gdzie jest burmistrz Miler? Czy on również wzorem pana Witkowskiego zamierza rozebrać się z ciuchów i wskoczyć do rzeki udając że nic się nie dzieje? Czy może wzorem minister Moskwy siedzi razem z kolegami na urlopie i wyślą twity ze skrzynki internetowej? Ale w przyszłym roku tłumnie całe towarzystwo pojawi się na ulicach tydzień przed wyborami!

list

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

JUREK  STO LAT  HA HA AH
JUREK STO LAT HA HA AH 16.08.2022, 21:59
JAK TO CO SŁUCHAJA THE HAMSTER DANCE HA HA AH https://youtu.be/C164MDFborQ
TUMANOWICZ  ANDRZEJ HA AH AH
TUMANOWICZ ANDRZEJ HA AH AH 16.08.2022, 21:45
https://youtu.be/C164MDFborQ JUREK URBAN TY ZYJ MI STO LAT HA AH AH TAKICH KOMUCHÓW JA UWIELBIAM HA HA AH
nowa marka Gryfina
nowa marka Gryfina 16.08.2022, 18:15
"Energia Smrodu Gryfina" to podobna nowa marka nad którą "pracuje" tercet. Po prostu kazali urzędnikom wymazać z plakatów i banerów jedno słowo. Było Energia Międzyodrza" Teraz będzie "Smród Międzyodrza"
PO PSL
PO PSL 16.08.2022, 18:15
Sprzedam litr RTĘCI wyłowiłem koło mostu !!!
Lop
Lop 16.08.2022, 12:31
Milczenie sawaryna i jego radnych spowodowane jest pewnie wytycznymi wojewody zachodniopomorskiego, który jest ich zwierzchnikiem.
komuna wróciła
komuna wróciła 16.08.2022, 14:29
Lop ma rację, sawaryniarze działają o partyjnej linii PiS.
ryba
ryba 16.08.2022, 08:56
jak tylko jest jakaś pisowska uroczystość lub cokolwiek związanego z propagandą to wyją syrenami jak opętani. Jak coś się wydarzy to znikają- wystarczy kilka tablic i raz na jakiś czas puścić np samochód z megafonem np raz na dzień. Jak cyrk przyjedzie lepiej to jest zorganizowane.
Knagulec
Knagulec 15.08.2022, 17:13
Tercet ma wyj.....na Gryfino
CZTERECH  AKTORÓW I PIES HA AHA H
CZTERECH AKTORÓW I PIES HA AHA H 15.08.2022, 16:10
JAK TO CO DOŁACZYŁ DO NICH GOREJACY KONAR I JEST KWARTET HA HA AH TERAZ SZUKAJA PSA BEDZIE KWINTET HA HA AH
Elka
Elka 15.08.2022, 15:38
Jak zwykle nikt nie ogarnia
ewakuacja
ewakuacja 15.08.2022, 14:39
Bo może pomyśleli że zakaz przebywania nad Odrą właśnie ich dotyczy. Przecież UMiG niedaleko Odry!
Romek
Romek 15.08.2022, 14:37
Paweł Mucha burmistrzem Gryfina
ryba
ryba 16.08.2022, 08:58
ale wywalił, jak by tak rządził jak doradza to byśmy w gaciach w zimie chodzili
POLKA
POLKA 15.08.2022, 20:38
DO „DOLNEJ ODRY“ TAM BY BYL UWIELBIANY !!!“DOLNA ODRA“ TO „PUPILCIU“ PISOWSKIEGO KLANU!!! TYLKO RYBEK I NAS Z „ DRUGIEGO SORTU „ ZAL!!!! PO JAKIE LICHO MATEUSZEK VEL KLAMCZUSZEK PRZYJECHAL W „ MOJE STRONY“ !!!??? TERAZ ROBIA „ DOBRA MINE „ DO TEGO SYFU I TAK „ WSZYSCY „ WINNI TYLKO NIE PISIORY !!!!🤮🤥👎🏻🐟🐠🇵🇱🇩🇪
Hugo
Hugo 16.08.2022, 09:27
A w Dolnej teraz tylko wstyd pozostał.
Tomek
Tomek 15.08.2022, 18:15
Jeszcze czego ten kłamca? Broń Boże żadnego pisiora dość już rządów tych złodziei i nieudaczników
THE  HAMSTER  DANCE  TYGODNIK NIE YT  HA HA AH KABA RET
THE HAMSTER DANCE TYGODNIK NIE YT HA HA AH KABA RET 15.08.2022, 16:22
NIE MA CZASU SANHEDRYN WYBRAŁ GO NA DORADCĘ JEDRKA DUDU HAHAH TO PRZYJACIELE W KU TA ASIE HA AH AH https***
Njr
Njr 15.08.2022, 14:57
Romus puknij sie w łeb
śmierdzi rybą z urzedu
śmierdzi rybą z urzedu 15.08.2022, 14:39
Każdy byle nie zgniły tercet.
muchozol
muchozol 15.08.2022, 14:39
chyba pegeeru w gardnie
przecież
przecież 15.08.2022, 14:31
Jak to co się dzieje? Leniwie spędza czas. Jak to oni.

Pozostałe