Zanieczyszczona woda! Nie nadaje się do spożycia

  • 16.08.2022, 11:21
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zanieczyszczona woda! Nie nadaje się do spożycia
Ogłoszono wyjątkowy komunikat. Prosi o nieużywanie wody z wodociągu na terenie miasta do celów spożywczych. Co jest przyczyną zanieczyszczenia wody, okaże się niebawem. Trwają badania.
Poniżej treść komunikatu:
W związku z prawdopodobieństwem zanieczyszczenia wody w Moryniu (czekamy na wyniki badań), proszę o nieużywanie wody z wodociągu na terenie miasta do celów spożywczych do czasu ukazania się oficjalnego komunikatu w tej sprawie.
 
Harmonogram dowozów wody spożywczej ukaże się w najbliższym komunikacie.
 
dyrektor ZGKiM
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

brun
brun 19.08.2022, 21:52
Niby się już nadaje ale jakaś taka w smaku...
smród  unosi się i gnije  ha ha ah
smród unosi się i gnije ha ha ah 19.08.2022, 18:59
https://youtu.be/V5cvIrhi6iU w bazniku ku r wę schował ha ah ah
RosyjskiKrymiOdessa
RosyjskiKrymiOdessa 18.08.2022, 10:02
płyn lugola przyda się bo ukraincy ciągle ostrzeliwują elektrownię zaporowską. A Odrę zatruli ukrainscy dywersanci. Zawsze chcieli nas tylko wymordować.
jerry
jerry 18.08.2022, 19:36
ty gości zmień dostawcę tego gówna co bierzesz
Jak Czarnobyl
Jak Czarnobyl 17.08.2022, 16:48
Ja kupiłem wodę w petach i płyn Lugola z apteki
do Czernobyla
do Czernobyla 17.08.2022, 18:18
Trollu białoruski zamilcz
tYtUS
tYtUS 16.08.2022, 20:15
Co nam grozi. Tyfus plamisty, dur brzuszny, Cholera, czerwonka, sepsa, poparzenia, brak wody pitnej i pomoc w postaci paprykarzu z ODRY.
Krajnik i Dębce zatrute ?
Krajnik i Dębce zatrute ? 16.08.2022, 20:10
Co z GRYFIN ?
Rusałka
Rusałka 16.08.2022, 19:54
Nie powołał komisji, bo już jest, możesz nie wiedzieć, erudyto.
Xjdj
Xjdj 16.08.2022, 18:39
Spokojnie to tylko rtęć
pawulon
pawulon 16.08.2022, 18:31
Czy wodociąg był poświęcony? Oczywiście w tym kraju to pytanie retoryczne. W tym kraju święci się wszystko, aby tylko ,,co łaska'' było odpowiednie.
Czy nikt się nie zastanawia nad tym, że nie ma to żadnego znaczenia, czy coś było poświęcone, czy nie. Samochody tak samo ulegają wypadkom, ludzie umierają, rzeczy się psują niezależnie czy jakiś szaman odprawił nad nimi gusła, czy nie.
spragniony
spragniony 16.08.2022, 18:13
Józek! Ratuj!
widziałam
widziałam 16.08.2022, 18:04
Ludzie w sklepach wodę wykupują.
Kto im uwierzy
Kto im uwierzy 16.08.2022, 16:14
PiS nie powołał komisji międzynarodowej do badania Odry .Mimo ogromnej katastrofy ekologicznej ...Ale wysłał im próbki ..(pewnie z wanny J.K 😁.)
Oni za wariatów mają chyba cały swiat..
Tak sądzę
Tak sądzę 16.08.2022, 16:08
Badania niemieckie po raz kolejny potwierdziły obecność związków rtęci w Odrze.
Wie o tym cały świat, tylko nie PiS i jego wyznawcy.
Strasznie boją się tej rtęci,
a to może oznaczać, że znają źródło skażenia i dlatego problem był ukrywany...
Wniosek
Wniosek 16.08.2022, 16:06
Konferencja Min środowiska z Brandenburgii-kompetentny, rzeczowy, spokojnie tłumaczący stwierdził fakt:... Polska strona nie pokazała na swoich stronach wyników badań. Nasze badania sa dostępne na naszych stronach" Taka różnica..
Yt
Yt 16.08.2022, 15:29
Gmina może wykupić system powiadamiania sms lub reklamę sponsorowaną na FB i w ciągu minuty wszyscy posiadający tel. Dostaną info i dodatkowo bèdzie wiadomość na FB. To chyba nie jest trudne .. prawda w kampanii kandydaci na burmistrza byli na reklamie płatnej fb więc chyba można i teraz to zrobić.
protestuję
protestuję 17.08.2022, 10:46
nie wszyscy mają / chcą mieć FB
oni nie mają
oni nie mają 16.08.2022, 17:42
Ale do tego to trzeba mieć łeb!
pis rozwalił zachód Polski
pis rozwalił zachód Polski 16.08.2022, 15:03
No to się zaczęło z ujęciami wody. A jak w Gryfinie ?
Hihotek
Hihotek 16.08.2022, 14:54
Moryniacy.Weżcie taczki i podjeżdżajcie no wiecie gdzie i niech się pakują no wiecie kto. W kupie siła
Zaniepokojona.
Zaniepokojona. 16.08.2022, 13:22
Ktoś wie dlaczego jest zakaz wjazdu ciężarówek od Morynia w kierunku Dolska i ograniczenie ruchu pojazdów powyżej 3,5t w kierunku Moryń -Cedynia?. O tym , że woda w Moryniu jest zanieczyszczona i nie należy jej spożywać powinni być mieszkańcy zawiadomieni poprzez megafony,bo nie każdy czyta stronę UM Moryń.
Hy
Hy 16.08.2022, 18:32
Co to za temat ? Droga pęka czy most nad rzeką. Coś ktoś wie?
Lewuś
Lewuś 16.08.2022, 14:33
Józek gdzie jesteś? Ratuj swoj elektorat

Pozostałe