„Nadchodzi koniec, Jarosławie”. Nie chcą powiesić takiego billboardu koło siedziby PiS

  • 17.08.2022, 13:30
  • News4media
„Nadchodzi koniec, Jarosławie”. Nie chcą powiesić takiego billboardu koło… Screen Facebook
Plansza miała być czarna z białym napisem. Ale firma reklamowa nie zgadza się na jej umieszczenie koło centrali PiS.

Napis nikomu z PiS by się nie spodobał, a już na pewno nie prezesowi tej partii. Michał Marszał chciał na wolnej dziś planszy umieścić obraz – czarne pole, a na nim biały napis: „Nadchodzi koniec, Jarosławie”.

Tak się jednak nie stanie, bo właściciel powierzchni reklamowej nie zgodził się na taką ekspozycję. Chodzi o powiązaną z Agorą, czyli właścicielem „Gazety Wyborczej”, firmę AMS. Mimo że tytuł znany jest z krytyki PiS, to jednak AMS na reklamę Marszała się nie zgadza.

Dlaczego? Prawnicy AMS powołują się na regulamin, zgodnie z którym firma może odmówić wykonania usługi, jeżeli „treść reklamy obiektywnie narażałaby nośnik reklamowy na wysokie ryzyko zniszczenia wskutek aktów wandalizmu”. Po prostu AMS obawia się, że reklama może zostać zniszczona.

Marszał umieścił w internecie film, w którym wyraża swoje niezadowolenie. Na nagraniu mówi, że – po pierwsze – z napisu nie wynika, o jakiego Jarosława chodzi. Po drugie, nie wiadomo, jaki koniec miałby nadejść, a po trzecie – billboard znajduje się tak wysoko, że trudno będzie go zniszczyć.

– Ludzie przychodziliby tutaj bić brawo, a nie niszczyć plakat – uważa Marszał. I zapowiada: – Przyjedziemy tutaj z przyczepką, może z tablicą LED albo innym wynalazkiem, ale ten billboard postawimy.

Dodajmy, że Michał Marszał nie jest ani osobą anonimową. Współpracuje z Tygodnikiem „Nie” Jerzego Urbana. To – przypomnijmy – w PRL-u prominentny działacz tzw. aktywu partyjnego i były rzecznik prasowy ówczesnych rządów.

Marszał, który z ramienia „Nie” działa w mediach społecznościowych, znany jest z krytyki PiS. Używa przy tym bardzo ostrych, wulgarnych sformułowań.

News4media

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Hihihi
Hihihi 17.08.2022, 17:56
Ryby zaczynają padać w Berlinie. Od razu może wyjaśnię wielbicielom rtęci, że Berlin leży w zlewni Łaby, a nie Odry
czyszczenie dokumentów?
czyszczenie dokumentów? 18.08.2022, 15:41
Zobacz - padają i od razu wszystko jawne i przejrzyste. A w pisim państwie tyle tygodni zacierali ślady?
ja
ja 18.08.2022, 12:17
Tak samo jak w Czechach. Padały tez w Bugu kilkanaście lat temu i w Warcie chyba w 2015 gdzie akurat do rzeki dostały się chemikalia z Brosa. Wtedy też taka histeria była?
ty
ty 18.08.2022, 13:02
Mylisz pojęcia - a tu państwowe koncerny dowaliły zrzuty solanki. Określa się przyczynę, sprawdza winnych - REAGUJE - ale w pisim państwie tyle tygodni nikt nic nie zrobił...
M.Z.K
M.Z.K 17.08.2022, 16:10
Brawo! Powinny takie banery wisieć przed każdą siedzibą pis. Zgadza się kawalerze jarosławie?
Bezstronny dziennikarz
Bezstronny dziennikarz 17.08.2022, 15:56
I to jest główna wiadomość i osoba popularyzowana na regionalnym informatorze. Gratulacje.
ja
ja 18.08.2022, 12:17
I to jeszcze od tego uszatego komucha.
ty
ty 18.08.2022, 13:04
Wolisz "świątobliwego" co brał kościelny ślub w Łagiewnikach, gdy żona (kościelna) i mąż (chyba też kościelny) z poprzednich związków i dorosłe dzieci sobie na świecie istnieją?
KABA RET
KABA RET 17.08.2022, 15:52
SANHEDRYN WYZNACZYŁ NOWYCH DO ***A GOI HA AH AH
Pytam
Pytam 17.08.2022, 15:21
Czy Kaczyński już buduje w każdej gminie basen, DPS, halę sportową, targowisko dla rolników, przystanki autobusowe i te 100 mostów i 100 obwodnic oraz Bawarię na Podkarpaciu? Tę służbę zdrowia najlepszą w Europie? Czy nie dał rady i potrzebuje jeszcze ze 2 kadencje?
Jerzy
Jerzy 18.08.2022, 15:38
Narazie zlikwidowano liczbę autobusów więc nie wróż z fusów.
jak za dawnych lat
jak za dawnych lat 17.08.2022, 14:01
To się nazywa cenzura.
PiS raj
PiS raj 17.08.2022, 13:57
A w diecezji sandomierskiej proboszcz odchodząc przelał kasę parafialną, 2 miliony na swoje prywatne konto...
I co się ....DZIWISZ?
ryba
ryba 17.08.2022, 14:49
już umarzają, bo to były jego prywatne pieniądze- odkładał przez rok bidulek.
ryba
ryba 17.08.2022, 13:55
akurat to dziwne nie jest , bo za kilka minut jakiś srulon czy nikt obrzuci to farbą, a milicja sprawcy nie ustali- przypadkowo zniszczy się zapis monitoringu
POLKA
POLKA 17.08.2022, 15:22
NIE TYLKO ONI !!!! FANATYCY I ULUBIENCY WODZA TOW.KACZYNSKIEGO I JEGO PODWALADNYCH „ ELEKTRO“ Z „ DOLNEJ ODRY „ MOGA ZROBIC CI KRZYWYDE „!!!! ONI ZA W/ W PISIORSKICH TOWARZYSZY TO BY W OGIEN SKOCZYLI !!!! TAKZE DLA NICH TAKI CZYN TO HANBA I W TAKICH SYTUACJACH DEMOKRACJA ( JEZELI WOGOLE WIEDZA CO TO JEST) ICH NIE „ OBEJMUJE“)!!! ONI MOGA WSZYSTKO ,ALE MY ANTYPISIORY NIESTETY NIC CO BY MOGLO ICH WSZYSTKICH SKRZYWDZIC MORALNIE !!!! ONI NIGDY NIE PRZYZNAJA SIE DO TEGO ,ZE „ KREGOSLUP MORALNOSCI „ MAJA JUZ OD DAWIEN DAWNA MOCNO SKRZYWIONY !!!!🤥🤑🤪PS.POZDRAWIAM WSZYSTKICH Z „ DRUGIEGO SORTU“!!!!!❤️❤️💐💐💐🇵🇱🇩🇪🌈
Miks
Miks 19.08.2022, 00:19
Wy nie macie wogole kregoslupa wam w hlowie tulko dorwanie sie do wladzy zeby bylo jsk bylo
brawo
brawo 19.08.2022, 08:09
Miks bardzo dobra charakterystyka PiS.

Pozostałe