Tego jeszcze nie było: parawaning na parkingu

  • 18.08.2022, 12:42
  • News4Media
Tego jeszcze nie było: parawaning na parkingu iStock/screen Facebook
Niespodziewanie na parkingu przed blokiem stanął blaszany garaż. Ktoś wpadł na pomysł „zarezerwowania” sobie miejsca.

Do parawanów na plażach już się przyzwyczailiśmy. Nadmorskie kurorty co roku zastawiane są takimi konstrukcjami, a plażowicze często zrywają się z samego rana, żeby zająć sobie miejsce. Wbijają w ziemię drewniane patyki od parawanów i tak oznaczają „swój teren”.

Być może ta metoda zainspirowała jednego z mieszkańca Ostrołęki, który na parkingu koło bloku postawił garaż.

– Wcześniej na miejscu tego blaszaka stał samochód, bokiem, zajmując dwa miejsca parkingowe. Ledwo auto odjechało, rozpoczął się montaż garażu. Przeszkadzało nam, że ktoś sam z siebie postawił taki garaż, zajmując miejsca parkingowe – tak jeden z mieszkańców mówi serwisowi eostroleka.pl.

Kilkanaście dni po tym, jak konstrukcja stanęła na parkingu, na garażu została umieszczona tabliczka wskazująca, że to miejsce dla osoby niepełnosprawnej.

Sprawą zajął się już Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Ostrołęce. Zgłoszenie napłynęło od spółdzielni mieszkaniowej.

– Sporządziliśmy kontrolę i nakazaliśmy rozbiórkę elementów w terminie 10 dni i przeniesienie ich w wyznaczone przez spółdzielnię miejsce – wyjaśnił Zbigniew Małkowski, powiatowy inspektor nadzoru.

Właściciel zdemontował już garaż.

News4Media

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

cóż
cóż 18.08.2022, 16:12
U nas jeszcze gorsze rzeczy się dzieją.
Ikjrj
Ikjrj 18.08.2022, 16:02
Wiecie dlaczego w mieście Gryfino nie pada deszcz a zamiast tego np w Szczecinie? Bo jesteście h wartymi ludźmi ze wsi którzy po wybudowaniu elektrowni Dolna Odra rozbudowali to miasto i trzeba was ruchać i na was zarabiać bo jesteście bandom ***w i nieudaczników rozumiecie to?
ryba
ryba 18.08.2022, 19:07
na 100% pisior
ja
ja 19.08.2022, 12:25
Udaj się na konsultację do psychiatry, Naprawdę. Skoro wszędzie widzisz pisiorów to już jest bardzo źle.
ryba
ryba 18.08.2022, 15:21
ja już mam lepszy pomysł- w autobusie linii 1 ustawię parawan, skoro w tym kraju wszędzie można to dlaczego nie- rezerwacja miejsca w zwale
Nie ma zwaly
Nie ma zwaly 20.08.2022, 11:30
To nie będzie wcale takie proste. Najpierw ta zwala musiałaby przyjechać a ostatnio różnie z tym bywa
Knaga
Knaga 18.08.2022, 15:16
Czy to prawda że Knagulec za parawanem robi najlepsze w powiecie lody? Tak tylko pytam
Nick
Nick 18.08.2022, 14:23
Benzyna 95 po 6,67, a z rabatem 6,27... Nie dziwcie się, że tym patałachom z oPOzycji tylko ta biedna Odra została... Miała być po 10, 12, a tu za chwilę będzie 5 z przodu i cała narracja rudego i jego pachołków pójdzie się *****!
ryba
ryba 18.08.2022, 19:08
no tak, typowa propaganda. najpierw sztucznie nabita marża , potem rekordowy zysk Orlenu a teraz propagandzista w necie. uwierzyliście pisowskiemu patriocie
ja
ja 19.08.2022, 12:24
Możesz coś więcej napisać o sztucznie nabitej marży? Albo gdzie można o tym przeczytać?
Pietrek z rancza
Pietrek z rancza 18.08.2022, 14:01
Też mam parawan w łożu małżeńskim mam dosyć spania ze swym baleronem. Żre ta moja jak locha dość rozpychania się i zajmowania prawie całego barłogu
Kudłata