Wyrządził szkodę na parkingu i uciekł. Pomóżmy ustalić sprawcę uszkodzenia samochodu

  • 20.09.2022, 01:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wyrządził szkodę na parkingu i uciekł. Pomóżmy ustalić sprawcę uszkodzenia… Fot. czytelniczka igryfino
Proszę o opublikowanie informacji, ponieważ został uszkodzony samochód marki Cupra. Auto stało na parkingu przy Bibliotece Publicznej na ul. Kościelnej w Gryfinie - informuje nasza czytelniczka.

-Sprawcę bądź osobę, która widziała zdarzenie 15.09.2022 (czwartek) pomiędzy godziną 14-17, prosimy o uczciwość i kontakt pod numer telefonu 666 853 015. Sprawa w ciągu kilku dni zostanie przekazana do odpowiednich służb, jeśli nie otrzymamy kontaktu od sprawcy, który przytarł w naszym samochodzie prawy przedni błotnik i nadkole - dodaje czytelniczka.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lakiernik zaciera ręce
Lakiernik zaciera ręce 21.09.2022, 23:50
Po co nim jeździ? Żeby się zużył?
Jak tak szkoda samochodziku to trzeba było do gabloty wstawić.
Kupić coś nowego i liczyć że się nigdy nie uszkodzi, szczególnie auto, bicz pliiis…
ja
ja 21.09.2022, 11:28
widać, że przetarcie jest samodzielnie zrobione i ktoś tu szuka niewiadomo czego?
wychodzi, że to kierowca tego auta kogoś przerysował, sprawca zawsze ma małe ryski a tu praktycznie nic nie widać
trochę wstyd z czymś takim do internetu
ostatni czas
ostatni czas 21.09.2022, 08:46
Niech lepiej sam się przyzna niż zostanie wskazany i naje się wstydu.
sądzę
sądzę 21.09.2022, 00:39
Jeśli się teraz nie wychwyci wandala to za chwile ktoś inny będzie jeździł z porysowanym autem.
88
88 20.09.2022, 14:25
pewnie sama gdzieś przywaliła i teraz sprawdza czy ktoś nie widział.
Dlaczego sprawa nie została od razu zgłoszona na Policję, czyżby właściciel auta miał coś do ukrycia i nie mógł znaleźć kierowcy który by powiedział, że to on parkował auto ?
"Sprawa w ciągu kilku dni zostanie przekazana do odpowiednich służb, jeśli nie otrzymamy kontaktu od sprawcy, który przytarł w naszym samochodzie prawy przedni błotnik i nadkole - dodaje czytelniczka."
- Policja i ubezpieczyciel na 100% uwierzy, że do uszkodzenia doszło właśnie pod biblioteką.
taktak
taktak 20.09.2022, 20:24
Każdy sądzi według siebie, a z ciebie jak zwykle kawał h...
IZKA.
IZKA. 20.09.2022, 13:21
taka szkoda ,to żadna szkoda,szmata + krem i po szkodzie?
Kama
Kama 20.09.2022, 10:16
Szukasz kapusia ? Na darmo.
Knagulec
Knagulec 20.09.2022, 14:53
Juz mam przeciez to ty
do przedpotopowej Kamy
do przedpotopowej Kamy 20.09.2022, 13:31
Kama ty jesteś jeszcze Homo Sovieticus. PRL już dawno nie ma ale w tobie pozostał. Teraz postawa taka zwie się społeczną i służy lepszemu funkcjonowaniu społeczeństwa.
o skapusiałej Kamie
o skapusiałej Kamie 20.09.2022, 20:23
Takiej kacapskiej Kamie "społeczeństwo obywatelskie" to obce słowo.
putin
putin 22.09.2022, 21:07
kacapy rządzą
aha
aha 22.09.2022, 21:31
do putuin - ale już soie gubia na swoją zgubę
barwy walki
barwy walki 20.09.2022, 22:22
Chyba już wszyscy zdążyliśmy się przyzwyczaić do wodzowskiego sprawowania władzy przez Kaczyńskiego .Pytanie czy wódz prowadząc nas świetlistym szlakiem nie zawraca nas do krainy swojego dzieciństwa czyli PRLu .
Ciężko będzie
Ciężko będzie 20.09.2022, 06:53
Które to służby miały by pomóc? No chyba że kościelne .
Dorota
Dorota 20.09.2022, 02:52
Może naprzeciwko ktoś ma kamerę?
Knagulec
Knagulec 21.09.2022, 21:40
Ziomal z czworaka ciotka ***
podpowiadam
podpowiadam 20.09.2022, 09:19
Wystarczy, ze ma w samochodzie. Ja mam i działa non stop (Polecam!)
Julek
Julek 20.09.2022, 07:05
Zainstalowałem kamerkę u sąsiadki mówię wam co chwilę wychodzę na papierosa
do dowcipny Julek