Taaaka ryba za pierwszym rzutem! - chwali się pan Janusz

  • 23.09.2022, 13:46
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Taaaka ryba za pierwszym rzutem! - chwali się pan Janusz Fot. czytelnik igryfino
Złowiłem dzisiaj o godz. 10 szczupaka ważącego 7 kilogramów i długości 1,02 m. I to za pierwszym rzutem wędki! - chwali się pan Janusz Płata z Gryfina.

Pan Janusz łowi ryby na Jeziorze Wełtyńskim.

Gratulujemy dzisiejszej zdobyczy!

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (44)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 25.09.2022, 17:42
Taki okaz to matecznik, i należy je owszem ofotografować, delikatnie ucałować i wypuścić jak najszybciej, a nie zeżreć, z resztą szczupak tej wielkości wartości odżywcze ma raczej marne i jest bardzo ościsty,,, szkoda że ten pan nie rozumie co to jest wedkarstwo
Knagulec
Knagulec 26.09.2022, 22:33
Dobrze gadasz rybożerca jeden,kapcia by zeżarło to
penio
penio 25.09.2022, 23:53
Zrobił to co 95 proc. wędkarzy, ale oczywiście zazdrość trudno opanować.
i tyle
i tyle 25.09.2022, 14:11
Pozazdrościć...
kręć na kotlety chyba że masz skrzynę wody to dasz radę ha ha ah pozdro…
kręć na kotlety chyba że masz skrzynę wody to dasz radę ha ha ah pozdro 24.09.2022, 08:33
okaz ładny ja wywaliłem ponad dychę swego czasu jeszcze jak mi się chciało chcieć ha ha ah był taki suchy a ile ości miał je bany że musieliśmy ze skrzynkę wody wychlać do niego żeby go popchnąć
N.
N. 24.09.2022, 10:48
Kotlety rybne to najlepszy sposób. Wiem bo podobnego przerobiłem.
szumowiny wypłynęły
szumowiny wypłynęły 23.09.2022, 21:23
Ale żółć i zazdrosć. opanowała niektórych. Brawo panie Januszu.
sensoryczny
sensoryczny 24.09.2022, 00:19
Wędkarze to zawistny naród co widać, słychać i czuć.
Łuski
Łuski 23.09.2022, 20:52
Czemu na zdjęciu ten okaz juz łusek nie posiada.Byl mega hol az się ..............
Misiur
Misiur 23.09.2022, 20:35
Bez urazy dla „Łowcy” ale takiego Dzbana jak on to jeszcze nie widziałem aby oskrobać rybę i robić sobie z nią fotki 🤣🤣🤣🤣 Typowy Janusz 🤡
Knagulec
Knagulec 25.09.2022, 21:04
Tup *** ***
kazdy ma  swoje  zboczenia  ha haa h
kazdy ma swoje zboczenia ha haa h 24.09.2022, 08:27
a ty se nie robisz zdjeć z panienkami toples ha ha ah wzgednie panami ha ha ah
Zenia
Zenia 23.09.2022, 19:32
Przykre to bo ta ryba już nie popływa , ten pan smaży wszystko
 hojna
hojna 23.09.2022, 19:12
Rybka z jeziorka a nie z Odry ależ ludzie są idiotami nie doczytają a komentują żal *** ściska a i pierwsze słyszę o pseudonimie Przetwórnia a pana znam osobiście bardzo pozytywny miły i pomocny człowiek igryfino chyba przekręciliście nazwisko 🙈
8 ra be z  chabad lubawicz
8 ra be z chabad lubawicz 23.09.2022, 17:37
i juz szczupak po zydowsku bedzie ha ha ah https://www.google.com/url?sa=…
Jerzy
Jerzy 23.09.2022, 17:14
Brawo. Ładny okaz. A może z odry się ktoś pokusi jakąś złowić i spróbować? I dacie o tym znać na portalu jakie będą wyniki. Tylko kiedy?
To chyba Żarty
To chyba Żarty 23.09.2022, 17:04
Brawo Panie Januszu pierwszy rzut wędką i odrazu taka ryba 🤣🤣🤣 to jakiś cud 🤣🤣🤣. Co prawda wędkarstwo uprawiam stosunkowo od niedawna, ale już wiem co źle robię dotychczas zarzucałem przynęte a to trzeba rzucić cala wędką 🤣🤣🤣
Knagulec
Knagulec 23.09.2022, 16:49
(...)
Przestań protercetowy trollu atakować czytelników
administrator
Knagulec
Knagulec 23.09.2022, 20:58
Obiecuje poprawe
prawdomówny
prawdomówny 23.09.2022, 16:19
Aż mnie zazdrość skręca.
to fakt
to fakt 23.09.2022, 16:08
Teraz to bardzo rzadkie okazy w naszym regionie.
Yo
Yo 23.09.2022, 18:26
Dlatego powinny być wypuszczane, ale niestety, później płacz, że ryby nie ma.
Żal
Żal 23.09.2022, 16:35
Tego okazu juz nikt nie zobaczy 😔
sep
sep 23.09.2022, 16:33
Przecież w Polsce to jest teraz niestety NORMALNE, że rządzący olewają wszelkie możliwe obowiązki, dotyczące ochrony przyrody, że nie przeprowadzają żadnych badań. Symbolem tego było wykreślenie przez kłusownika Szyszkę środkowego wyrazu z nazwy Ministerstwa OCHRONY Środowiska. Od kilku lat np. standardem jest wycinanie drzew w sezonie lęgowym.
Lop
Lop 23.09.2022, 15:51
*** litosci nie ma! A poza tym rzad z odry większe uśmiercił.
Robert
Robert 23.09.2022, 16:08
Pan Janusz jest z tego znany. Nie na darmo ma pseudonim PRZETWÓRNIA !!!
tylko gratulować
tylko gratulować 23.09.2022, 16:18
Czyli gospodarny z niego człowiek. Brawo on!
Robert
Robert 23.09.2022, 16:58
Oooo tak tak bardzo gospodarny, tego Panu Januszowi nie można odmówić
brew
brew 23.09.2022, 15:48
Po zatruciu Odry tylko jeziora zostały.
Widać
Widać 23.09.2022, 15:06
Skóra mu odpada.
brew
brew 23.09.2022, 15:49
Po oskrobaniu.
kłusownik
kłusownik 23.09.2022, 14:52
PRZECIEŻ TEN SZCZUPAK NA PIERWSZYM ZDJĘCIU JEST JUŻ OSKROBANY Z ŁUSKI TO CIEKAWE JAK MA TRAFIĆ Z POWROTEM DO JEZIORA . hi..hi..hi..
też wędkarz
też wędkarz 23.09.2022, 14:29
Zadroszczę (jak niektórzy tu piszący) , ale gratuluje.
wędkarz
wędkarz 23.09.2022, 14:28
Oby trafiła z powrotem do wody takie okazy to już pomniki przyrody w naszej okolicy.
Yo
Yo 23.09.2022, 18:28
Ten już zeżarły niestety

Pozostałe