Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Czosnowski odchodzi z UMiG

  • 28.07.2015, 14:41
  • Admin Admin
Czosnowski odchodzi z UMiG
Naczelnik referatu planowania przestrzennego w Urzędzie Miasta i Gminy w Gryfinie złożył w poniedziałek, 27 lipca wypowiedzenie umowy o pracę z zachowaniem okresu wypowiedzenia wynoszącego 3 miesiące. Burmistrz Mieczysław Sawaryn przyjął wypowiedzenie Czosnowskiego.

 Krzysztof Czosnowski na razie świadczy pracę w UMiG i nie chce komentować swojej decyzji.

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (276)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

cba
cba 07.08.2015, 10:46
ty, zorientowany... coś dla siebie skubnąłeś, że wiesz?
zorientowany
zorientowany 07.08.2015, 08:47
do nei kapuję: jak to o co chodzi? O publiczne pieniądze!
nie kapuję o co chodzi
nie kapuję o co chodzi 01.08.2015, 23:26
Frajerzy piszący w wątku inwestycyjnym nie mają zupełnie pojęcia o czym mowa. Opluwają, szkalują osoby zapierd...e sami nie mając pojęcia o czym mowa.
wopek
wopek 01.08.2015, 20:27
Andruszko to chłopak jeden z bardziej ogarniętych i to się niestety nie wszystkim podoba. Najlepszy przytakujący i na wszytko się zgadzający, ale czy to dla dobra podatników?
antydebil
antydebil 31.07.2015, 23:23
ty antyzwiązkowiec nażarłeś się jakiegoś chłamu?
pablo
pablo 31.07.2015, 23:13
andruszko pierwszy powinien być zwolniony,niestety dalej ogłupia ludzi,masakra to jakaś jest
pozdrawiam
antyzwiązkowiec
antyzwiązkowiec 31.07.2015, 23:09
pytanie moje brzmi -co na daną sytuację i ,jak zapatrują się zastępcy Krzysztofa,czekamy na wypowiedź p. andr.....icza i jego zastępczyni z dużym b....em,panie Mariuszu zapraszamy aby pan wypowiedzia,niestety nadszedł czas rozliczeń i tego będziemy pilnowalił się w bardzo ważnych sprawach
toto
toto 31.07.2015, 17:43
ktoś tam w wydziale jeszcze się ostał?
bzzz
bzzz 31.07.2015, 17:06
zostali przystojni, mądrzy i wygadani...ciekawe jak długo ?
ha,ha
ha,ha 31.07.2015, 16:33
brrr, może mówił do ciebie po angielsku i dlatego nie kapowałeś jełopie?!
Pokaż swoją "genialną" facjatę
Brrr
Brrr 31.07.2015, 15:08
Nie umiał sklecić porządnie zdania, jąkał się, a do tego na tym foto ma gamoniowaty wyraz twarzy.
Zagłoba
Zagłoba 31.07.2015, 10:41
Mości panowie! gdybym zaczął wszystko szczegółowie opowiadać, tedy i dziesięciu nocy by nie starczyło, a pewnie i miodu, bo stare gardło jak stary wóz smarować trzeba.
na dopalaczu
na dopalaczu 30.07.2015, 23:07
gościu poniżej, nie bierz tego świństwa
:)
:) 30.07.2015, 22:02
Ja ja nie lubię facetów bez jaj zwanych także ciotami.
Dawać to może Monika i gryfinianka a czosnek na pępek to się w ciążę nie zajDzie :)
rybka
rybka 30.07.2015, 22:01
Potworki to Ci, którym w życiu nic nie wyszło i w internecie się wyżywają na tych co im się udalo. Nic dodać. Nic ująć.
Monika
Monika 30.07.2015, 21:43
Panie Krzysztofie, proszę się nie dawać.
gryfinianka
gryfinianka 30.07.2015, 21:42
Ja tam lubię Krzysia Czosnowskiego. Nie lubię ludzi chorych na nienawiść. Pozdrawiam hejterów.
rolf
rolf 30.07.2015, 21:10
Psy szczekają, karawana jedzie dalej. A że burki do rozpasania się przyzwyczaiły to ujadać będą głośno. Panie Sawaryn, cała naprzód, oby tak dalej!
tia
tia 30.07.2015, 20:16
tzn. chciałbym też przeprosić, że burzę te wasze misterne, poukładane posty anty-burmistrzowskie, tak się staracie, jest to pewnie szczyt możliwości a tutaj no proszę nagle ktoś wnosi jakąś logikę, to pewnie z waszego punktu widzenia jawna bezczelność...
nieudolny naśladowca mongoła
nieudolny naśladowca mongoła 30.07.2015, 20:06
tia czy tak Jakubku ganz pomada.
Czy ty też jesteś juz na umowie o dzieł jak Drąg i jesteś teraz rzecznikiem tych nieudaczników?

Pozostałe