Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Rozwiązali umowę z dyrektorką

  • 11.05.2015, 07:30
  • Admin Admin
Rozwiązali umowę z dyrektorką
Zarząd powiatu gryfińskiego zdecydował się rozwiązać umowę o pracę z Magdaleną Budzisz, kierującą Domem Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie. Pełniącą obowiązki dyrektora DPS od 21 maja będzie Marianna Kołodziejska-Nowicka. Ogłoszono też konkurs na stanowisko dyrektora placówki.

Na sesji Rady Powiatu 29 kwietnia padło wiele słów krytyki na temat kierowania Domem Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie. Na reakcję dyrektorki Magdaleny Budzisz nie trzeba było długo czekać. Wypowiedzenie umowy o pracę z zachowaniem dwutygodniowego okresu wypowiedzenia złożyła 4 maja 2015 r.

 Zarząd Powiatu na posiedzeniu 7 maja 2015 r. zdecydował zatem o rozwiązaniu z Magdaleną Budzisz umowy o pracę zawartej na czas określony (od 27 października 2014 r. ), z zachowaniem dwutygodniowego okresu wypowiedzenia, który upłynie 23 maja 2015 r.

 

Jednocześnie Zarząd Powiatu zobowiązał Magdalenę Budzisz do protokolarnego przekazania majątku i dokumentacji zarządzanej placówki Mariannie Kołodziejskiej-Nowickiej. Przekazanie ma się odbyć w dniach 21 - 22 maja 2015 r.

 

To właśnie Mariannie Kołodziejskiej-Nowickiej powierzono z dniem 21 maja 2015 r. stanowisko pełniącego obowiązki dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie.

Jednocześnie ogłoszono konkurs na stanowisko dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie.

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pytanie
pytanie 17.05.2015, 20:43
Kto to jest pani B.B.?
do ???
do ??? 17.05.2015, 00:21
Pan A.J. jest nazbyt tępy i leniwy. Ja proponuję panią B.B. Ona na wszystkim się zna i wszystko wie lepiej a nawet najlepiej. Jak zostanie dyrektorem DPS to przynajmniej nauczyciele odetchną..
PANI
PANI 13.05.2015, 15:41
W takiej placowce powinien zarzadzac dyrektor z doswiadczeniem .rozumiejacy potrzeby mieszkancow ,otwarty na ludzi .serdeczny ,gotowy do wspolpracy a nie zamykajacy sie we wlasnej skorupie.No i dzialac a nie tylko wydawac czasemi i bezsensowe zarządzenia.
ada
ada 13.05.2015, 15:08
a od pani MARIANNY prosimy sie odczepic bo to jedyna znana nam osoba ,ktora potrafi to wszystko sprawiedliwie posklejac do kupy . SZACUNEK DLA PANI MARIANNY.
ada
ada 13.05.2015, 15:01
jak nie wiecie co sie dzieje wewnątrz to sie nie wypowiadajcie i nie piszcie takich glupot.to brak nawiazania kontaktu z personelem i mieszkanczmi dps-u,niewidocznego zainteresowania i szacunku względem ludzi oraz zastraszanie spowodowalo myslenie ze tworzy prywatny folwark i rządy autokratywne----stąd ten protest.
ja
ja 13.05.2015, 08:20
Ponownie p. Marianna będzie kosiła kasę z dwóch stanowisk. Brawo !!
A pamiętam jak mnie uczyła struktur PZPR i PSL !!
Masakra !!
jurcys
jurcys 12.05.2015, 09:12
jeszcze 3 lata i ludzie Was poznają co jesteście warci.szczególnie tak zwany Zarząd.
???
??? 11.05.2015, 21:22
Czy pani dyr. pokazano drzwi bo ma powstać miejsce dla P. Arkadiusza J. czy dla kogoś innego , kto ma potrzebę posiadania pieczątki z napisem dyr.?
maybach
maybach 11.05.2015, 19:47
Panie starosto sugerowanie komuś aby podał się do dymisjinmbo i tak się go zwolni nie jest ładne!
demokratura
demokratura 11.05.2015, 19:08
Tak gościu, związkokrację zarządokracji!
gosc
gosc 11.05.2015, 18:55
populizm w wydaniu lokalnym - zamiast rzetelnej oceny pracy mamy zwiazkokrację. Żenada.
gość
gość 11.05.2015, 16:40
pani Marianna będzie teraz pełnić dwie funkcje w tym samym czasie czy jak??

coś nie tak z tym dps-sem. po odejściu "starej" dyrektorki nie mogą trafić na nową. ktos wie o co chodzi?
srebro
srebro 11.05.2015, 16:38
Skoro już na sesji przewodniczący Michalski straszył że trzeba coś z tym probleme zrobić, sugerując własnie zwolnienie, to każdy by się poddał.
Jola
Jola 11.05.2015, 15:43
~gosc | 11.05.2015, 14:37 x czytaj ze zrozumieniem a potem zabieraj głos~Włodek | 11.05.2015, 09:07 x

Pani Dyrektor złożyła rezygnację z zarząd ją przyjął więc zbędne komentarze flustratów.
Stańczyk
Stańczyk 11.05.2015, 14:46
~berek | 11.05.2015, 14:01 x
Widac, Ze Tomaszek tez czerpie z powiatowej kasy.
:))))))))))))))))))))))))
gosc
gosc 11.05.2015, 14:37
Ślijcie skargi - powiat najpierw uznaje je za nieuzasadnione (prawie wszystkie), potem zwalnia. Panie starosto, ostrożnie, taka polityka ma bardzo krótkie nogi
berek
berek 11.05.2015, 14:01
Widac, Ze Tomaszek tez czerpie z powiatowej kasy.
kot
kot 11.05.2015, 13:03
Przewodniczący Rady psy na dyrektorce wieszał a nawet jej nie wysłuchał.
Tomek
Tomek 11.05.2015, 12:47
~berek | 11.05.2015, 12:28 x bredzisz nie mając pojęcia o ich pracy i zakresie.
berek
berek 11.05.2015, 12:28
Dziwne sa te napaści na DPS.A ci panowie na zdjęciu to niepotrzebni urzędnicy w niepotrzebnych urzędach za wasza kase. To proste.Powiat pochlania ogromne pieniądze.

Pozostałe