Kto kogo zgłosił do nagrody

  • 07.10.2016, 09:53
  • Admin Admin
Kto kogo zgłosił do nagrody
Dwadzieścia cztery wnioski wpłynęły na konkurs pod nazwą „Nagroda Starosty Gryfińskiego za promocję powiatu”. Będą one oceniane niebawem przez kapitułę w 4 kategoriach: kultura, sport, inicjatywa społeczna, pracodawca roku. Laureat każdej kategorii otrzyma nagrodę finansową w kwocie 3 tys. złotych. Kto kandyduje do nagrody w „kulturze”? – o tym poniżej.

Kategoria KULTURA:

1.Kapela Ludowa Wełtynianka (wnioskodawcami byli: Urząd Miasta i Gminy Gryfino, starosta gryfiński

2.Zakładowa Orkiestra Dęta przy Zespole Elektrowni Dolna Odra (wnioskodawcami byli: starosta gryfiński, PGEGiEK Oddział ZEDO w Nowym Czarnowie)

3.Teatr Bomba Bomba (wnioskodawcy to: Janusz Janiszewski wraz z grupą mieszkańców powiatu)

4.Paweł Wróbel (wnioskodawczyni: wójt gminy Widuchowa)

5.Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu (wnioskodawca: Urząd Miejski w Moryniu) 

 

Przypomnijmy, w 2015 r. nominowanymi do nagrody starosty w kategorii „kultura” byli: Zakładowa Orkiestra Dęta przy Zespole Elektrowni Dolna Odra, Tadeusz Wasilewski i Stowarzyszenie Terra Incognita w Chojnie. Nagrodę zdobyła Terra Incognita. 

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

do banana
do banana 10.10.2016, 12:31
Bananku, pod wnioskiem podpisało sie kilkadziesiąt innych osób:)
zerkało
zerkało 10.10.2016, 10:24

A propo komisji, kto w niej jest?

Martyna
Martyna 08.10.2016, 14:04
do banan: Zgłosić może każdy. Mąż powinien wspierać żonę. To miłe. Też bym tak chciała. A wybiera przeciez jakaś komisja.
Beata
Beata 08.10.2016, 13:02
Gratuluję nominacji zespołowi z Wełtynia i życzę wygranej????
banan
banan 08.10.2016, 00:00
Jak zawsze Janiszewski zgłasza Janiszewską albo na odwrót. Wstydu wam brak?
powściągliwy
powściągliwy 07.10.2016, 20:01
Paulo: ALe czy Orkiestra promuje powiat? Trochę o nich cicho.
Paula
Paula 07.10.2016, 19:23
Jestem za orkiestrą! !!!!!!!!!!! Wszystkie uroczystości w mieście. ...są zawsze!!!!! W kościołach też uswietniaja.....nabożeństwa i mszę ....pozostali rozumiem są wspaniali ale niech jeszcze popracuja! !!!!!!!!! Powodzenia!!!!
francuz
francuz 07.10.2016, 17:21
Wełtynianka rulez!
wieniec
wieniec 07.10.2016, 14:36
paranoja. januszek swoją zonkę proponuje z Bomby..feministki z parasolkami niech głosują na nia
poetka
poetka 07.10.2016, 14:03
Terra incognita w Chojnie już opuścili wszyscy. Sukces a potem cisza, agonia...
pop
pop 07.10.2016, 13:47
Orkiestra miałby prezent na swój jubileusz.
miś
miś 07.10.2016, 11:58
Stawiam na Tolka Banana.
Pietrek z Rancha
Pietrek z Rancha 07.10.2016, 11:56
Sam się zgłaszam Pietrek z Rancha za trollowanie na tym forum.I co ? Kopary wam opadły?
genetyk
genetyk 07.10.2016, 11:55
Wróbel powinien dostać bociana. Fajna krzyżówka by z tego wyszła ;)
Irenka
Irenka 07.10.2016, 11:46
Ja stawiam, że dogrywka będzie pomiędzy Orkiestrą a Wełtyniankami.

Pozostałe