Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Do czarnego marszu przyłączają się gryfinianki. Pomaga im taksówkarz

  • 03.10.2016, 19:50
  • Admin Admin
Do czarnego marszu przyłączają się gryfinianki. Pomaga im taksówkarz
Nie dla średniowiecza w Polsce! Jeszcze Polka nie zginęła! No women no KRAJ! Nic o nas bez nas! – to hasła, z jakimi około 100 osób (w większości pań) zebrało się dzisiaj, 3 października 2016 r. na placu Barnima w Gryfinie. Ubrane na czarno przybyły licznie aby wziąć udział w ogólnopolskim strajku kobiet.

Gryfińską akcję zorganizowały trzy panie: Katarzyna Kotula, Marta Szuster i Małgorzata Łukaszczyk-  Żurowska.

Cieszy fakt, że wielu mężczyzn w tym proteście popiera kobiety. Właściciel firmy Twoja Taxi Robert Mikołajczyk zawiózł na czarny marsz kilka pań z Gryfina do Szczecina i z powrotem, nie biorąc za ten kurs ani grosza.  

TWS 

Admin Admin

Zdjęcia (27)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (105)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

waga
waga 10.10.2016, 09:57
Mogą czuć się teraz spełnione.
prawidło
prawidło 06.10.2016, 00:04
No to żeś odkrył prawidło internetu. Znaczy się ofiary hejtu są same winne?
Nie myl dyskusji, nawet ostrej, polemiki z hejtem rozumianym jako obelgi, pomówienia, wyzwiska.
rakoczy
rakoczy 05.10.2016, 22:57
Hmmm, myślę, że jakby pani tworzyła coś wartościowego, odkrywczego to hejt na pani temat byłby na marginesie błędu. Prawda niestety jest taka, że hejt jest zawsze na takim samym poziomie jak działanie.
Mania
Mania 05.10.2016, 08:15

https://www.facebook.com/Newsw…

Myśl
Myśl 04.10.2016, 23:38
W proteście wzięło udział wiele kobiet które protestowaly przeciwko przymusowi ciąży po gwalcie. A to czasami rowna sie przezyciu a nie skonczeniem ze soba. Przeciwko procesom i udowadnianiu czy poronienie było samoistne czy nie. Wreszcie przeciwko klechom. Którzy o kobietach zdaje się wiedzą najmnie. Protestowaly Kobiety które bronią dzieci z invitro nazywane w obrzydliwy sposob. A przede wszystkim bronią faktu ze kobiety mają mózgi i mogą same za siebie decydować. Która z was nie ma mózgu? I potrzebuje bata nad sobą by podejmować życiowe decyzję? Ale uwaga Nie powiedziane ze wszystkie protestujace dokonałyby aborcji w takiej czy innej sytuacji. Myślcie .
do VJ
do VJ 04.10.2016, 21:51
http://m.deon.pl/pro-life/abor…
Lodzia
Lodzia 04.10.2016, 21:07
Paranoja!!!!!!
Steff
Steff 04.10.2016, 19:56
Bardzo fajne kobiety + Wszystko mają na miejscu super
Ewelinka
Ewelinka 04.10.2016, 19:55
Żałosne niektóre komentarze. Schematycznie myślący ludzie bez wyobraźni...
Pozdrawiam Pawła N.
Pozdrawiam Pawła N. 04.10.2016, 17:12
No,Duuupy nie urywało .
PETRUS
PETRUS 04.10.2016, 16:42
Ponad pół tysiąca krzewów konopi indyjskich znaleziono na działce należącej do męża prezydent stolicy Hanny Gronkiewicz-Waltz. Według policjantów plantacja pod Sochaczewem jest jedną z większych znalezionych w tym roku na Mazowszu.
GruFx
GruFx 04.10.2016, 16:11
[*] Pamięci Dzieciom Nienarodzonym.
Ofiarom Zabiegów Przerywania Ciąży.
- Nie usłyszysz Mojego Głosu....
Ani Bicia Serca.....
Co Kochać Chciało...
Dlaczego Mnie nie chciałaś Mamo...
Dlaczego Mnie Nie chciałeś Tato....
GruFx
GruFx 04.10.2016, 16:03
~ olaf
Bo co grozisz mi?
Olaf Skurwennson
Olaf Skurwennson 04.10.2016, 15:50
GryFx ty se komuną geby nie wycieraj
GruFx
GruFx 04.10.2016, 15:47
~logika to tylko w nicku bo łeb pusty jak sklep za komuny!!!
Ziutek
Ziutek 04.10.2016, 15:47
A dajcie juz spokój z aborcja,piszcie lepiej co wlewacie dziś w ryło bo ja browary.
Logika
Logika 04.10.2016, 15:40
Czyli jesteś Niemcem, skoro przeżyłeś?
Prawo do aborcji nikogo do niczego nie zmusza.
Zakaz aborcji zmusza niezależnie od poglądów i światopoglądów.
GruFx
GruFx 04.10.2016, 14:15
Wiecie kto wprowadził prawo do Aborcji w Polsce ostatnio?? a było to 1943 roku a wprowadzający był Hitler aborcja dla Polek a Niemek już Nieee....
GruFx
GruFx 04.10.2016, 14:09
`meliska a na uspokojenie to ja własnie blanta odpalam.. a pełno to wszędzie ciebie jak mend...
`mieszkaniec zgadzam-się z Tobą w 1000%
~ FAX o co mnie ma ża dupę ściskać o tego szota Sharana czy o to że ten taksiarz to Pantofel bo nie czaje??
GruFx
GruFx 04.10.2016, 14:05
`meliska ty decyduj o swojej macicy a nie o Tym Gdzie ja Pisze...

Pozostałe