Będą grzali! Wiemy od kiedy

  • 03.10.2016, 17:22
  • Admin Admin
Będą grzali! Wiemy od kiedy
Niektórzy zarządcy bloków, po zapoznaniu się z prognozą pogody na najbliższy tydzień, postanowili rozpocząć sezon grzewczy. Od jutra, 4 października 2016 r. lokatorzy mieszkań należących do jednej z gryfińskich spółdzielni będą już mieli ciepłe kaloryfery.

-Dzisiaj, 3 października 2016 r. daliśmy zlecenie aby od jutra ciepło popłynęło do mieszkań SM Regalica w Gryfinie – informuje nas Danuta Wawrzyniak.

 

O rozpoczęciu sezonu grzewczego już od poniedziałku zadecydował zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej przy ul. Bałtyckiej w Chojnie. Zatem kaloryfery w należących do tej spółdzielni blokach w Moryniu i Cedyni są już ciepłe. Natomiast w Mieszkowicach i Chojnie zaczną grzać od 4 października.  

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

michall
michall 05.10.2016, 23:15
Bloki z SM Regalicy , nadal nie grzeją. Obiecanki ........????
obst
obst 05.10.2016, 21:48
dajcie trochę ciepła bo mam zimne nóżki...w galarecie
juras
juras 05.10.2016, 16:19
przyjeżdżają na T.Kościuszki kilka razy dziennie do węzła ciepła ale nie mogą rozgryżć który zawór jest od ciepłej wody a który od grzejników na przyszłość znaczcie je farbom będzie łatwiej
gienia
gienia 05.10.2016, 15:53
Dlaczego na flisaczej niektóre bloki mają ciepło a inne nadal nie ?
juras
juras 05.10.2016, 08:10
wszyscy kantują odbiorców my płacimy ale ciepła nie mamy musi nam wystarczyć to że mamy grzejniki
gryfon
gryfon 05.10.2016, 07:52
jak zawsze ostatnia regalica i p.MELA......!!!!!inni juz dawno sie wlaczyli! wiec wudzial cieplownictwa w dolnej niech nie robi jaj i wezmie sie za robote! ..a 3 dni na wlaczenie ..zgodnie z zapisem umowy to se moga tak w szczecinie gdzie pol miliona ludzi a nie tutaj!
juras
juras 05.10.2016, 07:24
kto mija się z prawdom gazeta czy pani Wawrzyniak jest 5 10 a grzejniki zimne
emerytka
emerytka 04.10.2016, 22:19
Szanowna Pani Prezes od ogłoszenia na igryfino nie jest nam cieplej .
gryfinianka
gryfinianka 04.10.2016, 20:40
ciepło jest...ale w ciepłych krajach
gryfon
gryfon 04.10.2016, 18:05
jak elektrownia ma w powazaniu cieplo dla miasta przekonalem sie dzi!..56 budynkow spoldzielni regalica beda uruchamiac az 3 dni!!!!! robi to jeden czlowiek...przypominam ze kiedys za bidnej firmy PEC....trwalo to 1 dzien ale robilo to 5 ludzi az do wieczora...nonszalancja!!!
gryfon
gryfon 04.10.2016, 18:05
jak elektrownia ma w powazaniu cieplo dla miasta przekonalem sie dzi!..56 budynkow spoldzielni regalica beda uruchamiac az 3 dni!!!!! robi to jeden czlowiek...przypominam ze kiedys za bidnej firmy PEC....trwalo to 1 dzien ale robilo to 5 ludzi az do wieczora...nonszalancja!!!
czytelnik
czytelnik 04.10.2016, 09:17
@ferti: czytaj uważnie, nie w całym Moryniu tylko w bloku jednej spółdzielni.
mewa
mewa 04.10.2016, 08:40
W Moryniu zimno bo ciągnie wilgotne powietrze od jeziora ;)
ferti
ferti 04.10.2016, 08:18
jak zwykle u was bzdury i ploty bo w Moryniu zimno w blokach jak w kieleckiem
Łezka
Łezka 04.10.2016, 08:00
Byle gówno to i w puchu zmarznie.
bzdura
bzdura 03.10.2016, 22:12
prezesi zlecają grzanie kiedy jaśnie szanowny :( zarząd wspólnot mieszkaniowych da znać ,że już czas, ale im jest zwykle ciepło (dobro ogółu
energhetyk
energhetyk 03.10.2016, 21:24
W Ciepłym Kanale też grzeją więc Odra nie zamarznie...
Gość
Gość 03.10.2016, 20:18
Co to za szopki grzeją nie grzeją, tu grzeją tam nie grzeją- zależy to od rozkazu Prezesa Spółdzielni, czy od odpowiednich temperatur.Ja mam w domu 20 st ciepła i u nas nie grzeją, a w zimie jak grzeją, mam 18 st, bo tak grzeją jak by w ogóle nie grzali ! Z tym grzaniem to paranoja - ponoć 3 dni w nocy poniżej 10 st i mają grzać, nie wiem czy to prawda ? W dzień jak ciepło mają czujniki, więc się zmniejsza grzanie, ale już powietrze jest inne, daje się odczuć. Więc nie rozumie , na co te rozkazy Prezesów kiedy mają grzać ?
hacjenda
hacjenda 03.10.2016, 20:17
Na Łużyckiej, to ja decyduję, kiedy mam mieć ciepło.
londek
londek 03.10.2016, 20:12
Na dworze jest ciepło więc po co te jazgoty. Nie ma potrzeby jeszcze grzać. Księżna Kate zobaczcie jak lekko ubiera swoje dzieci.

Pozostałe