Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Szykują czarny marsz. Wyruszają z Gryfina

  • 30.09.2016, 19:13
  • Admin Admin
Szykują czarny marsz. Wyruszają z Gryfina
Drogie koleżanki znajome i nieznajome po krótkiej naradzie w małej grupie organizacyjnej postanowiłyśmy zorganizować wyjazd do Szczecina w dniu 03.10 aby solidarnie zaprotestować przeciwko pomysłowi zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej i wesprzeć Szczecińską grupę organizującą pikietę na placu Solidarności - w ramach Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. Zapraszamy chętne mieszkanki naszego miasta do przyłączenia się. Spotykamy się w poniedziałek o godzinie 14.30 na Placu Barnima.
Wyjeżdżamy około godziny 15.00 i wracamy po godzinie 18.00. Ubieramy się na czarno !!! Koszt wyjazdu w dwie strony to około 15 złotych. Niestety liczba miejsc jest ograniczona. Mamy zamówione dwa busy po 23 osoby. Osoby chętne proszone są o kontakt z Małgorzata Łukaszczyk-Żurowska Tel.512 499 987 lub Marta Szuster Tel.. 510 55 55 92 celem rezerwacji miejsca.
 
Przypominam że nie jesteśmy zwolenniczkami aborcji tylko zwolenniczkami pozostawienia kobiecie wyboru w przypadkach tak ekstremalnych jak gwałt czy ciężkie uszkodzenie płodu. Jesteśmy przeciwniczkami proponowanej ustawy w ramach której możliwe będzie karanie kobiet w przypadku poronienia które uznanie zostanie przez prokuraturę za podejrzane karą więzienia. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt.
Organizatorki -
Marta Szuster
Małgorzata Łukaszczyk - Żurowska
Katarzyna Kotula
Admin Admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (158)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

cito
cito 08.10.2016, 14:02
Kochani internauci- dajcie innym żyć tak, jak chcą.
Anna
Anna 06.10.2016, 21:25
OK, tylko że jedni za to, że inni nie wyznają ich ideałów chcą wsadzać "niewiernych" do więzienia. Taka to subtelna różnica....
demokrata
demokrata 06.10.2016, 08:28
Każdy ma swoje zdanie i ideały i spróbujmy to uszanować.
kwaki
kwaki 05.10.2016, 07:52
Dlaczego za każdym razem kiedy PISuary dorwą się do władzy wraca temat dupy maryny , mieszkamy w EUROPIE panuje w końcu chyba w tym kraju demokracja a nie kult czarnych batmanów jest mnóstwo innych ważniejszych spraw które rząd państwo powinno załatwić .A tu tylko święty antoni , jambojet stalowa brzoza i dupa maryny .
Kim
Kim 04.10.2016, 11:37
Europejka nie ma szans na zgwałcenie przez obcego . Problem dotyczy jedynie tych, które z transparentami serdecznie witamy pragnęły zostać zgwałcone. Pytanie kieruj do koleżanek lewaczek.
szariat
szariat 04.10.2016, 09:55
Dlaczego zapłodniona komórka jajowa jest ważniejsza od dorosłej (albo i nie) kobiety?
Dlaczego usunięcie zygoty, zarodka czy nawet trochę większej ilości komórek jest nazywane zbrodnią morderstwa?
Każdy może wierzyć w co chce. Również w taki dogmat, że w momencie połączenia komórki jajowej i plemnika powstaje (?) dusza.
Ale narzucanie innym swojej wiary pod groźbą kar więzienia to SZARIAT!
aleksandra
aleksandra 03.10.2016, 19:02
~po prosru | 03.10.2016, 10:13 x

Kim, czy Europejki zgwałcone przez muzułmanów powinny urodzić dzieci?

A czy powinny je zabić?
Brawo!!!
Brawo!!! 03.10.2016, 11:38
~po prostu | 03.10.2016, 11:13 x

Tia, głosami PiS wszedł do komisji tylko jeden projekt obywatelski, nawet nie zachowali pozorów.

Prawda, mogli albo odrzucić oba, albo oba skierować do dalszych prac. Wtedy można byłoby mówić o "kompromisie".
A jak jeden skrajny odpadł a drugi skrajny poszedł dalej, to kompromis gdzie ma być? "Po środku" między tym hunwejbinów a obecną ustawą? Podłe kunktatorstwo!
I brawo, że kobiety się ruszyły!
To przywraca wiarę w demokrację!
Brawo!!!
Brawo!!! 03.10.2016, 11:35
~tia | 03.10.2016, 10:42 x

powiem tak: zamieszanie jest błędem ponieważ determinuje do działania te kręgi społeczne które do tej pory były względnie bierne nie znając ani nie interesując się polityka teraz wprowadzą do niej nową jakość tzn. mniejszą, niestety...

NO TO SIĘ TIA OKREŚLIŁA! ZNACZY SIĘ BABY DO GARÓW A POLITYKĘ (GMINNĄ, POWIATOWĄ, KRAJOWĄ, MIĘDZYNARODOWĄ) TO ZOSTAWIĆ POLITYKOM?
Wprowadzanie ludzi do życia publicznego to jeden z postulatów społeczeństwa obywatelskiego! W którym to społeczeństwo decyduje a nie wąska grupa!
Tobie się pomyliła demokracja z biurokracją! :):):)

po prostu
po prostu 03.10.2016, 11:14
Zabrakło wyobraźni...
po prostu
po prostu 03.10.2016, 11:13
Tia, głosami PiS wszedł do komisji tylko jeden projekt obywatelski, nawet nie zachowali pozorów. Przygotowywany obecnie nowy projekt PiS jest jak taniec na linie, to się robi żałosne.
Pobudzenie do działania, jak piszesz, kręgów dotąd względnie biernych wygenerowało PiS swoją głupią polityką w tej sprawie. Torują drogę do parlamentu ekstremom, które się na sprzeciwie wobec zaostrzenia ustawy wylansują. I komu to było potrzebne?
Ali
Ali 03.10.2016, 11:02
~po prosru
A co niby ma być przyczyną, że Europejki mają mieć kontakt z muzułmanami ? Mieszkamy na różnych kontynentach. To, że ktoś wpuszcza węża do swojego domu to jego sprawa i jego konsekwencje.
Ponadto , ostrożnie z terminem gwałt. Niektóre przypominają sobie po kilkudziesiąciu latach , kiedy portfel dawnego kochanka pogrubiał.
tia
tia 03.10.2016, 10:42
to jest projekt społeczny, nic póki co się nie zmienia a PiS jest sceptyczny wobec niego... powiem tak: zamieszanie jest błędem ponieważ determinuje do działania te kręgi społeczne które do tej pory były względnie bierne nie znając ani nie interesując się polityka, teraz wprowadzą do niej nową jakość tzn. mniejszą, niestety...
po prosru
po prosru 03.10.2016, 10:13
Kim, czy Europejki zgwałcone przez muzułmanów powinny urodzić dzieci?
Kim
Kim 03.10.2016, 10:08
MKM
Proponuję zapoznanie się z relacjami kobiet z Berlina. Tych z związkach z Turkami. One nie protestują. Wy dajecie się zmanipulować politycznie i już mówi się o debacie w PE nt - polskich dup - Porażająca naiwność. Hedonizm w wielu wymiarach zabrał Wam instynkt zachowania gatunku. Sprawa jest prosta co pokazuje historia upadku wielkich kultur. Wygodnictwo jest zabójcze. Ci co przyjdą nie będą mieli żadnych zahamowań. To dzieci mają zapewnić opiekę na starość. Już mówi się o przejęciu modelu emerytur Nowej Zelandii czy Kanady. System bismarckowski pada ze względów demograficznych. Aboruj swoje dzieci a umrzesz z głodu. To najnowsza wizja systemów emerytalnych.
po prostu
po prostu 03.10.2016, 10:08
Zmuszanie kobiet do noszenia i urodzenia dzieci skazanych na śmierć z powodu ciężkich wad rozwojowych oraz zmuszanie kobiet do rodzenia dzieci z gwałtów jest barbarzyństwem.
MKM
MKM 03.10.2016, 09:22
Kim:
wszystkie jestesmy komunistkami, lewickimi sw....niektore sa z Kodu, jakas czesc z PO... reszta to zagorzale feministki, zle matki, okropne zony i kobiety mordujace swoje dzieci...Odpowiada tobie taka odpowiedz???
A tak serio to nie bede kolejny raz tlumaczyla, ze MY KOBIETY! poprostu nie pozwolimy sobie na to aby ograniczano nasze prawa!!!
Kim
Kim 03.10.2016, 09:14
MKM
Ty jesteś z Nowoczesnej czy z PO ? Normalni ludzie nie są tak naiwni. Uprzedzam . Nie biorę udziału w wyborach i żadne PiSy czy inne pejsate partie mnie nie rajcują.
Kim
Kim 03.10.2016, 09:11
Proponuję zawieźć je do jakiegoś ośrodka dla imigrantów w Niemczech.
Dancemakabre
Dancemakabre 03.10.2016, 09:06
A dlaczego dopiero po 15 godz.? Strajk po pracy? To miało chyba trochę inaczej wyglądać ............

Pozostałe