Nie żyje mężczyzna. Policja i prokurator na miejscu tragedii

  • 29.09.2016, 20:07
  • Admin Admin
Nie żyje mężczyzna. Policja i prokurator na miejscu tragedii
Funkcjonariusze policji zostali zawiadomieni o nagłej śmierci mężczyzny - mieszkańca Klępicza, gm. Moryń. Na miejscu tragedii pojawili się policjanci oraz prokurator. Przyjechały karetki pogotowia.

Na razie nie są znane szczegóły zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o kłótni dwóch braci… 

Do tragedii doszło 29 września 2016 r.

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

-wit
-wit 15.10.2016, 20:28
tam w okolicy na tym odcinku drogi chyba tylko dwie-trzy rodziny ,droga od dłuższego czasu nieprzejezdna, . obcy tam nie trafi ...bo jest objazd ... sami -swoi
 -wit
-wit 14.10.2016, 21:09
Może chodziło o młoda dziewczynę ,poskarżyła się[ chłopakowi ,ojcu ,bratu ] ten z gniewu udusił a później użył noża ,,niestety- nie zmylił tropu ,,musi to być silny facet ,,prawdopodobnie zna sztuki walki ; MMA- Judo- ,zapasy ,, dokonać w bialy dzień trzeba być pewny ,,Po rękach podejrzanego nie widzę szans aby kogokolwiek mógł udusić .Ciekawe czy to młoda kobieta ,nie napuściła kogoś ....
Polak
Polak 01.10.2016, 17:01
zabity pan Jórek w czasie zajścia był czezwy,tylko jego brat był pod wpływem napojów wyskokowych.O 14,30 był w miejskim sklepie po zakupy, przed blokiem usiadł z młodą Panią zapytac się jej co słychac ,poszedł do domu około 15 a parę minut już nie żył.Dziwne jest tylko to jeżeli zginął od noża to dlaczego nie było krwi,a on już był granatowy i pełno cieczy wokół jego,wyglądająca na początku jak by to była woda(może to był mocz-jak ktoś dusi),a później zgadza nożem ,serce nie pracuje,nie pompuje krwi to i nie ma krwi i kładzie na stole prosto nóż.Komu zależało na śmierci tego pana?Od lat żyli pod wspólnym dachem,dzień wcześniej byli razem na rowerze w Moryniu po pieniądze z opieki społ.Ten co zadał niby cios też jest ciężko chory,mam pytanie gdzie była rodzina,dzieci żeby temu zapobiec? i pomóc.Jest od tego Prokuratura niech wyjaśniają te zajście,sekcja zwłok wykaże jak było mam taką nadzieję.
kir
kir 30.09.2016, 09:42
Niesamowity zbieg okoliczności.
soda
soda 30.09.2016, 08:40
Straszna tragedia [*]
marycha
marycha 29.09.2016, 23:39
Jak dojdzie do siebie to dopiero zrozumie co zrobił... Ciekawe czy wyrazi skruche!
gogo
gogo 29.09.2016, 23:35
Jak nie umieli dojść do porozumienia i zgody sami, nikt nie pomoże, bo nikt w rodzinne awantury się nie wtrąca.Czy słusznie? Czy musiało dojść do tragedii? Czy ci dwaj mężczyźni musieli być tak blisko siebie, skoro podobno się kłócili?
nastka735
nastka735 29.09.2016, 22:11
STRASZNA TRAGEDIA,WYRAZY WSPÓŁCZUCIA
DLA RODZINY
Adam
Adam 29.09.2016, 22:08
Patologia jakaś? Mozna się kłoćić, ale zadawać śmierć? Rozum chyba komyus odebrało!
biblista
biblista 29.09.2016, 21:39
Kain i Abel?
AA
AA 29.09.2016, 21:38
A jak tam promile?
minerwa
minerwa 29.09.2016, 21:17
A moze kawy za dużo wypił, bo kawa, to legalny narkotyk, a w zasadzie taka sama używka jak marihuana, tylko o przeciwnym działaniu.
kurcze
kurcze 29.09.2016, 21:16
woda żywiec;D
Ilona
Ilona 29.09.2016, 20:45
Mam nadzieję, że to nie jest zabójstwo.

Pozostałe