Zatankowali, ale czy się z tego rozliczą?

  • 25.09.2016, 20:21
  • Admin Admin
Zatankowali, ale czy się z tego rozliczą?
Olej napędowy zamiast do wozu strażackiego, nalany został do prywatnego samochodu. Z pracownikiem stacji zatankowali 86 litrów – część do baku auta, część do kanistra. Faktura została jednak wystawiona na… urząd miejski i tam też wpłynęła - opowiada nam czytelnik.

Sprawa dotyczy gminy Moryń. Człowiek odpowiedzialny za rozliczanie paliwa dostarczył fakturę do zrealizowania. Jednak, jak mówi nasz informator, samochód z OSP nigdzie wówczas nie wyjeżdżał. 

 

Do „sprzedaży” miało dojść wieczorem w przedostatnią środę września 2016 r.  Urząd Miejski w  Moryniu nie bardzo wiedział co zrobić z przedstawioną fakturą. W tym tygodniu ma być przeprowadzona kontrola-inwentaryzacja. Jednak na stacji paliw nie pracuje już osoba, która wypisała feralną fakturę.  

 

-Za gospodarkę paliwową odpowiada gmina. To sprawa między urzędem a stacją paliw – odpowiada nam osoba odpowiedzialna za nadzór nad strażą z ramienia gminy.
 
Z kolei urzędnik z Urzędu Miejskiego w Moryniu, odpowiedzialny za faktury tłumaczy się tak:
-Obowiązuje nas tajemnica służbowa.
Admin Admin

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (80)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

admin
admin 14.02.2017, 02:42
tyle pomówień tyle hejtu i co ROMUS góra uniewiniony tak trzymaj Romuś i po fabie dojdz do trupka.
anonimowy
anonimowy 29.11.2016, 18:21
No to już koniec z Romusia idzie siedzieć ale zdozył się zatrudnić w następnym CPN
melon
melon 26.11.2016, 13:40
Za dużo krwi zostao napsutej.
Cewka
Cewka 26.11.2016, 13:01
Cześć Lorenc p(...)????

Część komentarza usunięto. Nie używaj inwektyw. admin2
anonimowy
anonimowy 27.10.2016, 08:51
Co tam u Romusia
jelen
jelen 19.10.2016, 13:40
Romuś a może wiesz kto zjadł kolegi krowę.
JELEN
JELEN 18.10.2016, 07:16
Romuś a może wiesz kot zjadlłkolegi krowe
Kolega z koła
Kolega z koła 03.10.2016, 12:13
Jakiś czas temu Romusia sąd łowiecki za przekręty łowieckie zawiesił na 3 lata w prawach członka PZŁ nie minął rok po zakończeniu kary i znów przeciwko Romusiowi rzecznik prowadzi postępowanie. Może wreści jakiś organ PZŁ lub prokuratura dobierze się Romusiowi do tyłka
myśliwy
myśliwy 03.10.2016, 07:34
Czy wy w tym kole waszym dopiero teraz to wszystko zauważyliście?!!!!!!!!!
Nie znaliście Romusia i jego otoczenia najbliższego?!!!!!!!!!!!!!!!!!
Z tym wszystkim w waszym kole to także wasza wina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JELEŃ
JELEŃ 01.10.2016, 21:33
jak widać i słychać to ROMUŚ jest jak CELEBRYTA
Kolega z koła
Kolega z koła 01.10.2016, 12:50
Ostatnio jak Romuś podpadł stanął na głowi i się od kary wywinął ale pogrążył kolegę
obserwator
obserwator 30.09.2016, 17:02
Znając Romusia to na pewno zrobi wszystko by pogrążyć tego biednego strażaka co mu paliwo sprzedał. Romuś ma kase i się z tego wylize
Kolega z koła
Kolega z koła 29.09.2016, 23:16
Ta sprawa to wierzchołek góry lodowej , Romus to całe życie na patencie.
maxx 1
maxx 1 29.09.2016, 22:57
Teraz wszystko ujrzy światło dzienne Romuś, nie martw się koledzy o to zadbają !
maxx
maxx 29.09.2016, 22:41
Co do skupu tam dopiero są cyrki tam powinni szukać , kolegę pozbawił skupu by tylko do niego wozić to jego biznes inaczej nie umie chyba pracować
Kolega z Jelenia
Kolega z Jelenia 29.09.2016, 22:11
Ale jadą po tobie Romuś teraz wiesz ilu masz kolegów i jak to jest być zaszczutym .
maxx
maxx 29.09.2016, 21:59
kolega lubi faktury w kole krawat kupil za kołowskie pieniadze na fakture
Myśliwy z koła Jeleń