Zbierają ekipę na wyjazd do filharmonii

  • 23.09.2016, 11:26
  • Admin Admin
Zbierają ekipę na wyjazd do filharmonii
W programie jest muzyka Wojciecha Kilara i Mieczysława Karłowicza. Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu zaprasza na wyjazd do Szczecina na koncert pt. Filharmonia gra Karłowicza. Trwają zapisy w sekretariacie MOK.
W tym roku przypada 140. rocznica urodzin Mieczysława Karłowicza,  polskiego kompozytora, dyrygenta, taternika polskiej muzyki symfonicznej oraz patrona Filharmonii w Szczecinie. Zginął tragicznie w wieku 33 lat pod lawiną śnieżną w Tatrach.
 
Liczba miejsc ograniczona
Całkowity koszt wyjazdu - 55,00 zł (przejazd i bilet)
 
wyjazd autokarowy 2 grudnia 2016 r. godzina wyjazdu -17:00, ul. Szeroka MOK
godzina koncertu - 19.00, "Złota Sala"
 
W programie:
Wojciech Kilar - Poemat symfoniczny Kościelec 1909 (1976)
Najbardziej poruszające i popularne dzieło – kompozytora  muzyki poważnej i filmowej.
 
Mieczysław Karłowicz - Poemat symfoniczny
Stanisław i Anna Oświęcimowie op. 12 (1907)
 
Mieczysław Karłowicz, Nikola Kołodziejczyk
wybór Pieśni w opracowaniu na sopran i Big Band.
 
organizatorzy
Admin Admin

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kasia
Kasia 25.09.2016, 13:14
Czy mogę dołączyć z Gryfina? Jedziecie przez Gryfino? Może jakiś kontakt?
EWA
EWA 24.09.2016, 09:16
Nowa filharmonia w Szczecinie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Kilka koncertów w każdym tygodniu, a już do grudnia mają sprzedane bilety. Na niektóre koncerty w grudniu już nie mogłam kupić nawet jednego biletu.
Filharmonia zaprasza wielu wirtuozów oraz orkiestry z całej Polski i z wielu krajów.
Zapraszam do zapoznania się z szeroką ofertą filharmonii szczecińskiej na stronie inernetowej filharmonii.
PiSior
PiSior 23.09.2016, 18:14
A kiedy będa zbierac ekipę na wyjazd do kina na film Smoleńsk? Pytam się kiedy?
PiSior
PiSior 23.09.2016, 18:14
A kiedy będa zbierac ekipę na wyjazd do kina na film Smoleńsk? Pytam się kiedy?
Alkan
Alkan 23.09.2016, 17:28
@toner - akurat sezon się zaczyna, nie wypowiadaj się, skoro nie masz pojęcia o działalności filharmonii; @cudaki - a co to ma do wyjazdu do filharmonii? @fgh - a konkretnie które szkoły mają nakaz wyprowadzenia (i jeśli tak, to bardzo dobrze - z kulturą wyższą trzeba się oswajać); @ufok - jak nie masz nic do powiedzenia, to może nie bełkocz, co?

Ogólnie proszę państwa, zachowajmy przynajmniej pozory komentarzy - apeluję.
toner
toner 23.09.2016, 16:10
Sezon sie kończy a Wy sie obudziliście.
cudaki moryniaki
cudaki moryniaki 23.09.2016, 15:39
Zbierają ekipę na wyjazd do filharmonii

W ubiegłym roku ekipa z Morynia była w teatrze na Odprawie posłów greckich,spóznili sie trochę ale było tak
Głos ze sceny:
Skad przybywacie posłowie?
Na to głośno odpowiedzieli spóznialscy moryniacy:
Z KPGR Moryń!
Kuzwa a cała sala w ryk
fgh
fgh 23.09.2016, 13:46
Wybudowali ogromny obiekt który teraz trzeba utrzymać i na siłę zbierają ekipy na wyjazd, Szczecińskie szkoły chyba mają nakaz zaprowadzania tam dzieci (w większości na siłę ) a rodzice za to płacą i nikt ich nie pyta czy dzieci chcą tam chodzić !
ufok
ufok 23.09.2016, 12:49
Pod silnym wezwaniem?

Pozostałe