"Fuks" powróci po ponad 20 latach?

  • 31.07.2020, 16:00
  • Grupa Tipmedia
"Fuks" powróci po ponad 20 latach?
"Fuks" to jedna z najpopularniejszych komedii lat 90. To były pierwsze kroki młodego Stuhra przed kamerą, a Krukównie oferowano wtedy wielką karierę. Film był naprawdę uwielbiany, więc nie powinno dziwić to, że ktoś postanowił go reaktywować. I to nawet nie byle kto, bo to współpraca Dutkiewicza i Solorza. Dlaczego takie połączenie? Zaraz wyjaśnimy. Czy już wiadomo kto pojawi się w nowej odsłonie popularnej komedii? Czytajcie dalej, a na pewno się dowiecie.

Film "Fuks" - o czym był? 

"Fuks" ukazał się w 1999 roku i został wyreżyserowany przez Macieja Dutkiewicza. Głównym bohaterem filmu był osiemnastoletni Aleks. W jego roli pojawił się Maciej Stuhr. Nastolatek w dość oryginalny sposób zamierza uczcić swoje urodziny - postanowił zdetonować ładunek wybuchowy, ukradł samochód, a potem doprowadził do wypadku w którym rozbiły się dwa radiowozy. Wszystko jest spowodowane jego chęcią zemsty na biznesmenie Bagińskim, który znany jest z tego, że robi podejrzane interesy. W swój plan wciąga młodą sekretarkę, która pracuje u biznesmena. Tropem młodego chłopca podąża śledczy, który również ma na celowniku Bagińskiego. Czy w drugiej części poznamy dalsze losy znanych nam bohaterów? Możliwe, ale póki co niewiele wiadomo. Niestety, nie wiadomo również kto pojawi się w kontynuacji filmu. Szczegóły produkcji nie są jeszcze pewne. Ale mamy powody do radości - w końcu informacja o tym, że powstanie 2. część "Fuksa" to nie byle co, prawda? 

Kto zajmie się produkcją? 

Film doczeka się kontynuacji i jest to pewniak, ponieważ o zamiarach stworzenia drugiej części poinformowali przedstawiciele filmy producenckiej TFP, która jest własnością Zygmunta i Tobiasa Solorzów. Maciej Dutkiewicz, czyli reżyser oryginalnego "Fuksa", ostatnio współpracuje z telewizją "Polsat", która jest posiadaną przez Solorza telewizją. Na potrzeby tejże stacji wyreżyserował film "Wyzwanie", kilka odcinków serialu "Ślad", a także jest on twórcą najnowszego serialu stacji o tytule "Osaczony". Film "Fuks 2" będzie więc kolejnym owocem współpracy pomiędzy Dutkiewiczem, a Solorzami. 

Jedno jest pewne - to nie lada gratka dla wszystkich, którzy lubili oglądać ten popularny film. Jesteście ciekawi, czy uda się ściągnąć starą obsadę? A przypominamy, że pojawiali się tam wtedy Adam Ferency, Maciej Stuhr, Agnieszka Krukówna, a także Janusz Gajos. Macie pomysł na to, w jaki sposób mogłyby się potoczyć dalsze losy bohaterów? Lubicie film "Fuks"? Będziecie oglądać drugą część filmu? 

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: