Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
środa, 8 maja 2024 20:09

Całe rodziny moczyły kije

Puchar za pierwsze miejsce otrzymał Patryk Chrzanowski. Drugą lokatę zajął Wiktor Maranda. Natomiast na trzeciej pozycji uplasowała się Marta Maranda. W niedzielę, 11 września 2016 r. na jeziorze Morzycko w Moryniu odbyły się kolejne w tym roku Rodzinne Zawody Wędkarskie w kategorii spławik. Imprezę zorganizowały Koło PZW „Morzycko” i Moryńskie Towarzystwo Wędkarskie.
Dzięki sponsorom i organizatorom wszystkie dzieci za uczestnictwo w zawodach otrzymały wędkarskie akcesoria  i pamiątkowe breloczki.

Ekstra  nagrodę za największą rybę  (leszcza o wadze 0,299 kg) odebrał Wiktor Maranda. Najmłodszą uczestniczką zawodów była 5-letnia Nicola Jeremicz , która wraz z opiekunem zajęła piąte miejsce.

Pyszny bigos  dla wszystkich uczestników, którzy  w czasie trwania zawodów przebywali na „Rybakówce” ugotowała  Grażyna Starościńska.

W imieniu młodych wędkarzy i ich opiekunów organizatorzy kierują szczególne podziękowania do sponsorów  Tymoteusza Sobisia, Arkadiusza Marandy , Grażyny Starościnskiej  oraz firmie „York”  i  dla sklepu „Lewiatan’’ w Moryniu.