Pijani motorowerzysta i kierowca renaulta

  • 22.08.2016, 13:13
  • Admin Admin
Pijani motorowerzysta i kierowca renaulta
Mieli podobną ilość alkoholu we krwi. Motorowerzyście z Pniewa alkomat wykazał 1,60 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Natomiast kierowca w Mieszkowicach miał 1,70 promila. Obaj odpowiedzą teraz za prowadzenie pojazdów w stanie nietrzeźwości.
Do zatrzymania motorowerzysty doszło 12 sierpnia 2016 r. w Pniewie. Policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali 67-letniego mieszkańca gminy Gryfino, który nietrzeźwy kierował motorowerem.
 
Natomiast w dniu 14 sierpnia 2016 r w Mieszkowicach policjanci Posterunku Policji Mieszkowice-Moryń w czasie kontroli drogowej ujawnili, że kierujący samochodem osobowym marki Renault, 33-letni mieszkaniec naszego powiatu jest nietrzeźwy.
Admin Admin

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

eehh cudak
eehh cudak 02.09.2016, 14:48
1,6 i 1,7 promila to nawet w Niemczech po browarku tyle nie mają
cudak
cudak 25.08.2016, 13:55
Napisz komentarz... i do tego robia z ciebie jeszcze pijaka !
cudak
cudak 25.08.2016, 13:54
Bo to w Polsce jest chore prawo w Niemczech można normalnie wypić browarka i jechać ....
Anka
Anka 23.08.2016, 20:42
Głupota nie zna granic!
duda
duda 22.08.2016, 22:26
Dziwnie wykadrowane zdjęcie...
dr Kidler
dr Kidler 22.08.2016, 18:35
Zaraz zastrzelić! Nie tak ostro mości panowie nie tak ostro,wystarczy ochlapusa wykastrować,chłop bez jaj wódki juz się nie napije.
hłehłehłe
hłehłehłe 22.08.2016, 17:01
motorowerzystę obić
samochodziarza zastrzelić
Janina z Czepina
Janina z Czepina 22.08.2016, 14:58
Mój Boże,mój Boże sierpień miesiacem abstynencji a te bezbożniki chleją na umór,wstyd,wstyd.Mój Boze,mój Boże.
08
08 22.08.2016, 14:50
Razem musieli chlać !
Ziutek
Ziutek 22.08.2016, 14:44
Ten z Mieszkowic pił wina Tuska a ten z motorowerka pewnie jakąś gnojowicę znzczy sie nalewki
Ziutek
Ziutek 22.08.2016, 14:39
A gdzie tam pijany,bełkotał nałogowiec że wychlał tylko jedno pifko
Dąbrówka
Dąbrówka 22.08.2016, 14:04
Znowu pijany?
%%%
%%% 22.08.2016, 13:55
Przypominam że tu jest Polska i tu się pije.Stop łamaniu swobód obywatelskich !!!!
Lusia
Lusia 22.08.2016, 13:55
Piszcie ,piszcie ludkowie moi co to za ciota z Mieszkowic była nachlana,piszcie ludkowie moi,piszcie.

Pozostałe