Oddano wreszcie trzy ulice i rondo

  • 29.11.2016, 23:15 (aktualizacja 30.11.2016, 02:07)
  • Admin Admin
Oddano wreszcie trzy ulice i rondo
Dziś, 29 listopada 2016 r. nastąpił ostateczny odbiór ulic Armii Krajowej, 9 Maja i Pomorskiej w Gryfinie. –Usterki zostały usunięte i nastąpił ostateczny odbiór – informuje nas Arkadiusz Durma, naczelnik Wydziału Zarządzania Drogami w Starostwie Powiatowym.–To były błędy organizacyjne i postanowiliśmy, że naliczymy karę – mówi Wojciech Konarski, starosta gryfiński.

Firma Budimex za 28 dni opóźnienia ma zapłacić ok. 70 tys. zł. Tak chce zarząd powiatu. Firma Budimex tłumaczy, że wystąpiły niespodziewane problemy.

Admin Admin

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

on
on 01.12.2016, 11:05
Kawał o rondzie wyśmienity. Ale się uchachałem
Arek
Arek 30.11.2016, 23:30
Znam lepszy kawał o rondzie, ale usiądźcie, bo się popłaczecie ze śmiechu. U ginekologa. Młody, przystojny lekarz zaczyna badanie, zakłada jednorazową rękawiczkę, wkłada palce. Zwykłe badanie. Nagle dzwoni telefon. Lekarz jedną ręka odbiera, a jako że czas to pieniądz drugą kontynuuje badanie:
- Halo! Tu Heniek... ze studiów... jestem w twoim mieście.
- Nie może być. Przyjeżdżaj, trzeba to oblać.
- A jak do ciebie dojechać? Dzwonię z dworca.
- Z dworca to pojedziesz prosto, później w lewo, będzie rondo, na rondzie w prawo, następne rondo i dalej to prosto, prosto i jesteś u mnie...
Na to pacjentka: - Panie doktorze czy jeszcze jedno rondo mogę prosić?
zagadka
zagadka 30.11.2016, 22:08
Co robi Jezus na rondzie?
Nawraca
Rondo Misia!!!
Rondo Misia!!! 30.11.2016, 19:47
Rondo Misia!!!!
Sądzisz, że śp Marian tak chciałby firmować takie partactwo?
zgr-edo
zgr-edo 30.11.2016, 16:59
Brawo ! rondo na górce będzie nosić imię Mariana Anklewicza.
sołtys
sołtys 30.11.2016, 22:03
Rondo na górce ma już chyba swego patrona.
przyjaciel
przyjaciel 30.11.2016, 22:01
Nie mieszaj proszę mego przyjaciela Mariana w gryfińskie gierki i układziki.
Amen
Amen 30.11.2016, 22:06
amen!
gosc
gosc 30.11.2016, 14:22
no ale wjazd na Asnyka z ulicy 9 maja od strony ronda jakoś nie został poprawiony, a jest tam delikatnie mówiąc TRAGEDIA
X MUZ
X MUZ 30.11.2016, 10:50
NIE JEST SKOŃCZONE BO NIE STOI HESZCZE NA NIM FRYGA
niezapominajka
niezapominajka 30.11.2016, 09:49
Gdyby to robiła ulubiona firma starosty to prawdopodobnie nie byłoby żadnego problemu, ale przetarg wygrała teraz inna...
płotek
płotek 30.11.2016, 09:34
Jak już skończone, to co robią te plastikowe płotki stojące na kamieniach? Wczoraj jeszcze stały.
kij
kij 30.11.2016, 09:38
Bo jak wjedzie tirem to rozwali i bedzie od nowa
bez kitu
bez kitu 30.11.2016, 08:29
Tym niespodziewanym problemem było na pewno wybudowanie na rondzie okolicznościowej zatoczki, skwerku gdzie staną poczty sztandarowe podczas beatyfikacji ronda jakimś imieniem ?
zdziwiony
zdziwiony 30.11.2016, 00:03
To ronda jeszcze nie było a nadali mu imię?

Pozostałe