Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Szukają kandydata na pracownika socjalnego

  • 08.01.2017, 19:54 (aktualizacja 08.01.2017, 20:16)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Szukają kandydata na pracownika socjalnego dyr. Józefa Warężak
Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Józefa Warężak ogłosiła nabór na stanowisko pracownika socjalnego w Ośrodku Pomocy Społecznej w Trzcińsku-Zdroju. Osoby zainteresowane mogą składać dokumenty do dnia 12 stycznia 2017 r. Otwarcie złożonych ofert nastąpi w dniu 13 stycznia 2017r .

Wśród niezbędnych wymagań w stosunku do kandydatów są m.in.:

-odpowiednie wykształcenie (ukończenie kolegium pracowników służb społecznych lub studiów wyższych na kierunku praca socjalna albo do dnia 31 grudnia 2013 r. ukończenie studiów wyższych o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego na jednym z kierunków: pedagogika, pedagogika specjalna, politologia, polityka społeczna, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie),

- minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku pracownika socjalnego,

- znajomość przepisów m. in. Ustawy o pomocy społecznej, ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych, ustawy o pracownikach samorządowych, ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie, ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, ustawy o ochronie zdrowia psychicznego, ustawy o opiece nad dziećmi w wieku do 3 lat, ustawy kodeksu postępowania administracyjnego oraz innych ustaw i rozporządzeń związanych z pracą na stanowisku pracownika socjalnego,

Z wymagań dodatkowych jest m.in.:

- znajomość pakietu MS office,

- posiadanie prawa jazdy kat. B wraz z własnym samochodem.

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pracownik socjalny
pracownik socjalny 09.01.2017, 14:50
"z własnym samochodem"? to chyba jakiś żart. W żadnym konkursie do pomocy społecznej nie spotkałam się z takim absurdem. Nikt nie złoży oferty w takiej sytuacji, żeby niszczyć własne auto. Zastanówmy się kogo zatrudniamy, czy potrzebujemy samochodu? czy człowieka? czy jak będzie bez samochodu to wypada? czy wszyscy zatrudnieni tam pracownicy mają "własne samochody", które używają do pracy? Bo jak nie to jest dyskryminacja na starcie.
serdak
serdak 09.01.2017, 15:20
Jak dobra kilometrówka to okey.
gosc
gosc 09.01.2017, 12:27
dlaczego nigdy nie podaje się "widełek" ile możnaby tam zarobić? prywaciarze mają podawać a budżetówka to co? wstyd?
niezadowolony
niezadowolony 09.01.2017, 08:33
Przykre jest to, że nie docenia się ludzi pracujących w trudnych warunkach, a takimi na pewno jest praca w opiece społecznej. Jeszcze te roszczeniowe postawy ludzi, którzy nie pracują nie dlatego, że nie ma pracy, tylko z lenistwa......W Polsce lepiej żyje się obibokom i leniom, niż pracującym na etatach. Kiedyś to rozdawnictwo pęknie, ale będzie już za późno na programy naprawcze !!!! Ja w opiece za 2000 zł brutto nie chciałbym pracować ani godziny, lepiej w domu oglądać TV i pobierać zasiłki w podobnej wysokości, człowiek będzie zdrowszy, spokojniejszy i będzie miał bezstresowe życie, klawo że chej .....
+500
+500 09.01.2017, 07:12
Idź do pracy za 2000 zl brutto by dawać innym świadczenia warte 3000 brutto :) Do tego jak komuś coś nie przyznasz lub negatywna opinie wystawisz to jesteś najgorszym chu**m na Trzcińsku, złodziejem oraz po miesiącu już masz donos w kieszeni do twojego pracodawcy lub wyżej ... Tragedia
:-)
:-) 08.01.2017, 22:15
Nic tylko zadbać o 500+
Internauta pracujący
Internauta pracujący 08.01.2017, 20:51
Jak wynika z artykułu to jest to tak przyjemna praca, że nie ma już do niej chętnych. Mnie to nie dziwi ponieważ często klienci opieki społecznej otrzymują wyższe świadczenia niż pracownicy opieki społecznej zarabiają. To jest absurd polskiej polityki swiadczeń socjalnych i "dobra zmiana" .
Pracująca
Pracująca 08.01.2017, 22:12
Popieram w zupełności artykuł powyżej. Jak by tego było mało , ile jeszcze muszą wysłuchać od tych wszystkich ,którym się to należy.

Pozostałe