W Stołecznej okroją, a w Góralicach odbudują

  • 18.01.2017, 19:25 (aktualizacja 18.01.2017, 20:31)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W Stołecznej okroją, a w Góralicach odbudują
Dzisiaj, 18 stycznia 2017 r. odbyło się spotkanie władz gminy Trzcińsko-Zdrój w sprawie losów Szkoły Podstawowej w Stołecznej. Wiceburmistrza Emiliana Osetka powitano i pożegnano… oklaskami.

-Szkoła w tym miejscu jest bardzo potrzebna – podkreślił Emilian Osetek.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Stołecznej Wanda Angowska w imieniu rodziców uczniów, pracowników szkoły i swoim własnym na spotkaniu dziękowała wiceburmistrzowi za decyzję o nielikwidowaniu placówki.

W gminie Trzcińsko-Zdrój zapowiadają się poważne zmiany z sieci szkół. Zapowiadana jest likwidacja Szkoły Podstawowej w Gogolicach. Podstawówka w Stołecznej ma przejść reorganizację. Natomiast w  Publiczne Gimnazjum im. M. Kotańskiego w Góralicach zostanie przekształcone w szkołę podstawową. Planowana jest termomodernizacja budynku placówki w Góralicach. Wartość tej inwestycji określono na ponad 2,3 mln zł, a prace zakończyć się mają w 2021 r.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

eleven
eleven 19.01.2017, 14:14
Tak się podlizywała... aż nas mdliło. Żenujący widok. O brzydkim zachowaniu wicka, w stosunku do rodziców, napisano już tutaj wiele. Nie będę się powtarzać. Powiem tylko jedno, może swój dług wdzięczności, dla burmistrza, będzie pan spłacał w inny sposób, a nie kosztem naszych dzieci?!
Ten
Ten 19.01.2017, 15:27
Poprosu była miła. Może powiedz co ty rozumiesz przez podlizywanie. Jak dla ciebie grzeczne i inteligentne zachowanie jest lizaniem to nie dziw się że Ci szkołę zamykają
Ta
Ta 19.01.2017, 16:17
Jak zawał tak zwał, ale potwierdzasz, że o zginanie karków chodzi.
litar
litar 19.01.2017, 12:50
Skandal!!!
setka
setka 19.01.2017, 10:29
Na razie pan Osetek jeździ po gminie i miesza. I miesza. Niedługo będziemial pseudonim "Mieszacz".
kram
kram 19.01.2017, 11:31
Zbyniu mu kazał to nie ma wyjścia.
kociołek czereśniowy
kociołek czereśniowy 19.01.2017, 09:19
Kitlas z Osetkiem prowadzą niebezpieczną grę prowadząca do katastrofy....
ucho Prezesa
ucho Prezesa 19.01.2017, 08:47
Ciekawe skąd Osetek weźmie dzieci do szkoły w Góralicach, jak rodzice dzieci z Góralic wożą swoje pociechy do Trzcińska, to samo zrobią Gogolice i Rosnowo. Koszt utrzymania Mega potężny, ilość uczniów dwucyfrowa, koszt dowozu b. duży. Gratuluje pomysłu
dobra zmiana
dobra zmiana 18.01.2017, 23:29
Nowa Ordynacja Wyborcza do Samorządów wprowadza 8 letnią kadencyjność. I cóż misiaczki do się pogrzebiaczki xD ?? A szczególnie jeden misiaczek betoniaczek xD Niestety nie da się już kandydować, bo dotyczy aktualnych misiaczków wiecznych xD... I tu rzęsiste brawa przechodzące w owacje na stojąco. To już jest koniec, nie ma już nic.
Radio Maryja
Radio Maryja 19.01.2017, 06:38
Jak PiS wprowadzi to w życie to niestety nasz włodarz nie wystartuje już ...
Po podpisaniu Ustawy przez Prezydenta TZ stanie w miejscu, Tylko delegacje, delegacje i delegacje ...
zakrętka
zakrętka 18.01.2017, 23:23
Uuuuu... coś słabiutko w tej szkółce, jakoś najwyższych władz nie było, oj nie było, ciekawe dlaczego?
Monar
Monar 19.01.2017, 08:46
A dla ciebie najwyższą władzą kto jest: koparkowy? Czy była matka terenia z OPS? Zastępca burmistrza to dla ciebie mało? Szlachcic się znalazł.
kopeć
kopeć 19.01.2017, 09:21
Burmistrz jest wybrany w wyborach, a wicek to tylko urzędnik, wyższy ranga ale tylko urzędnik.
dobra rada
dobra rada 18.01.2017, 23:17
Lepiej skończ już z tą złośliwośca bo możesz później płakać a będzie za późno ;-)
remo
remo 18.01.2017, 22:42
Najwyższy czas wylać sobie wiaderko zimnej wody na głowę, może przestaniemy bredzić panie radny...
kadrowa
kadrowa 18.01.2017, 22:24
Moim zdaniem jest tak, że aktualna dyrektor, to jest tylko usłużnym pionkiem w rękach władzy. Po to go wsadzili na stołek, zęby grzecznie wypełniał ich polecenia. Z poprzednią dyrektor mieli trudniej, bo miała własne zdanie i broniła dzieci i szkoły! I to ona miała jaja! A pani wie czego chce? Czy byle tylko dać jej spokój i ciepły kąt! Tylko my rodzice, chcemy czegoś więcej.
Kadrowy
Kadrowy 19.01.2017, 08:35
Haha, tamta faktycznie miała jaja. Teraz też jej odstają bo wcześniej były ciągane przez poprzednią władzę. A rodzicem jestem ja i moje dzieci będą chodzić do Stołecznej.
Krystyna
Krystyna 18.01.2017, 22:41
Ale której szkoły?
nauczycielka
nauczycielka 18.01.2017, 22:11
Wszystko co nowe budzi sprzeciw. Rodzice - wyluzujcie trochę, proszę.
dyrektorka
dyrektorka 18.01.2017, 22:05
W czym problem?
wk...na
wk...na 18.01.2017, 22:02
Jestem tak wk...a wczorajszym spotkaniem, że chętnie przyłożyłabym temu vice krzesłem na którym siedziałam! W Gogolicach rodzicó straszy w Stołecznej sie podlizuje, a nie wiadomo w ogóle czy Rada Miejska Trzcińska im na to pozwoli.
NIE!
NIE! 18.01.2017, 21:43
To niesprawiedliwe! Dlaczego w Stołecznej ma zostać a naszą mają zlikwidować?!!!!!!!!!!!!
IPN
IPN 19.01.2017, 08:39
Przykład typowego tępaka. Jemu nie dadzą to innemu też się nie należy. Coś mi tu śmierdzi radcą z Góralic. Podburzć społeczeństwo i wyssać do szpiku kości, aby tylko więcej dla siebie
KPN
KPN 19.01.2017, 09:33
Użyj głowy, anie inwektyw. Najpierw podaj argumenty jaki ma być model oswiaty, a nie bawisz sie w misjonarza bez głównej myśli.
krewetka
krewetka 18.01.2017, 21:43
A Osetek co tak jeździ po szkołach jak misjonarz? Skąd wiadomo co postanowi Rada? Komuś chyba się funkcje pomyliły.
Lewiatan
Lewiatan 18.01.2017, 20:35
Szkoły w Stołecznie nie zamkną... Pani W. A. dużo wie ...
melanż
melanż 18.01.2017, 21:34
I co z tego jak z 3 klasami zostanie? To porażka.
Łukasz
Łukasz 18.01.2017, 21:40
Wzeliniarstwo nie pomogło. Uczniowie z Góralic i tak przejdą do Góralic.
kupisz
kupisz 18.01.2017, 20:33
Wandzia pupilka burmistrza coś słabo wynegocjowała.

Pozostałe