Cztery oferty na plastyka miejskiego. Wybiorą spośród trzech 

  • 08.02.2017, 13:37 (aktualizacja 08.02.2017, 14:20)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Cztery oferty na plastyka miejskiego. Wybiorą spośród trzech Wiceburmistrzowie Tomasz Miler i Paweł Nikitiński podczas ostatniej sesji RM
W imieniu naszego czytelnika zapytaliśmy zastępcę burmistrza Tomasza Milera o nabór na stanowisko plastyka miejskiego w Gryfinie. Na razie wiceburmistrz odpowiedział na część pytań. Na pozostałe (bardzie dociekliwe) na razie odpowiedzi brak.

Czytelnika igryfino interesowało m.in. dlaczego w ogłoszeniu naboru ustalono, że kandydat na plastyka miejskiego może mieć tylko średnie wykształcenie. Pytał o to w kontekście standardów zatrudniania w Urzędzie Miasta i Gminy w Gryfinie. Ponadto chciał się dowiedzieć, czy to prawda, że wśród złożonych ofert jest pewna kandydatura, co do której nasz czytelnik miał dodatkowe pytania.

igryfino: -Ile wpłynęło ofert w naborze na plastyka miejskiego?

wiceburmistrz Tomasz Miler: -Wpłynęły cztery oferty, trzy z nich spełniły wymogi określone w ogłoszeniu.

igryfino: Kiedy będzie drugi etap naboru?

wiceburmistrz: -Rozmowy z kandydatami odbędą się w czwartek.

 igryfino: Dlaczego postanowiono, że w ogłoszeniu naboru na plastyka miejskiego kandydat może mieć tylko wykształcenie średnie?

 wiceburmistrz: Ponieważ zależało nam na tym, aby do konkursu zgłosiło się jak najwięcej osób. Na tym stanowisku pierwszorzędne znaczenie mają umiejętności artystyczne, kreatywność oraz doświadczenie w branży. Wykształcenie nie jest podstawową gwarancją umiejętności, których oczekujemy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (189)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

FB
FB 15.02.2017, 12:21
Tomeczkowi powiedziano: następnym razem.
pomysł na
pomysł na 15.02.2017, 15:56
Nie, trzeba było tydzień pomyśleć nad uzasadnieniem i jest...
vicek
vicek 15.02.2017, 11:52
Zapraszam na Bip urzędu. Wyniki konkursu są już opublikowane. Jakie zaskakującą osobę wybrano.
bez kitu
bez kitu 15.02.2017, 12:02
POdobno wybrano najlepszą osobę z tych które się zgłosiły, chyba ?
Swoja drogą ciekawe kto był w tej trójce ?
informacja
informacja 15.02.2017, 12:14
Stosunku do klienta to niech się uczą od handlowców - a co, tak trudno dać informację? Mam po ich bipach szukać?
ciekawe
ciekawe 15.02.2017, 12:17
Kto został plastykiem miejskim? Nie wiem, czy można dowiedzieć się, kogo odrzucili, czy to ochrona danych osobowych (ostatecznie nie zostali osobami publicznymi - więc czy to jest pod ochroną, czy nie?)?
choinka
choinka 15.02.2017, 11:10
Buta i arogancja i nieudolność nadętych buców przerasta już wszelkie wyobrażenia! Po co ten plastyk miejski ze średnim wykształceniem? Wieszać lampki choinkowe? Bo taki ma zakres obowiązków!
damping
damping 14.02.2017, 21:24
Nie ma chętnych do udziału w przestępczości zorganizowanej? Wszyscy przestępcy już zagospodarowani?
Witka
Witka 14.02.2017, 19:30
Nie wystarczy plastyków z GDK tylko zatrudnić jeszcze w gminie ponaroja
stołek
stołek 15.02.2017, 00:22
Jak wójt Gryfina zabrał opiekunki z przedszkola do żłobka powiedział, że to "standaryzacja" a przedszkolakami zajmą się panie woźne!
Widać tak pojmują gospodarność...
?
? 15.02.2017, 09:14
Czy standaryzacja gruzińska nie obejmuje informacji o wynikach rozmów z kandydatami na plastyka miejskiego? Tydzień temu?
prawda
prawda 15.02.2017, 10:21
Obecna ekipa w działaniu - tydzień namysłu nad wyborem plastyka miejskiego? Coś nie poszło w trakcie rozmowy i trzeba wysilić się przy uzasadnieniu?
pomysł na
pomysł na 15.02.2017, 15:57
Okazało się, że trzeba było pomyśleć nad uzasadnieniem tego, kto miał wygrać?...
zgr-edo
zgr-edo 14.02.2017, 12:41
urzędniczka napisała: Heniek kopcił w gabinecie to Paweł też kopci w gabinecie. I tacy nigdy nie zrozumieją, że dla niepalących po prostu śmierdzi, i jak wejdziesz do takiego pokoju to ci prześmargnie całe ubranie, które nadaje się tylko do natychmiastowego prania.
< Podajcie swoje nazwiska, a więcej do gabinetu burmistrza nie będziecie musieli wchodzić. Będzie po problemie. Może burmistrz Paweł używa odświeżacza powietrza o zapachu tytoniu, bo taki lubi. Smród waszych dezodorantów, perfum, potu, też mu może nie odpowiadać, a jednak żadnych uwag pod Waszym adresem nie czyni, bo to kulturalny człowiek jest.
???
??? 15.02.2017, 09:13
Zgredo - ty na trzeźwo?
zgr-edo
zgr-edo 15.02.2017, 16:52
tylko alkoholicy piją rano, smakosze wieczorem.
zasady kultury
zasady kultury 15.02.2017, 00:19
kulturalny człowiek nie kopci papierochów w urzędzie publicznym, bo 1: zakaz ustawowy 2: niekulturalne.
Szczególnie jeśli dotyczy to młodego byczka, który pracuje w większości z kobietami jako podwładnymi!
"trzy gwiazdki" miejski
"trzy gwiazdki" miejski 14.02.2017, 00:21
No i jak tam z tym plastykiem miejskim? W czwartek mieli wybrać i co? Sprawa za wcześnie się wydała i coś poszło nie tak, jak planowali?
stołek
stołek 15.02.2017, 00:25
Mentalni starcy nie mogą podjąć od czwartku decyzji o miejskim plastyku? Coś im się nie udało?
Robi
Robi 13.02.2017, 00:27
Dobrze powiedziane o mentalności starców! Nic nie potrafią rozwiązać ani nawet polepszyć!
dobre!
dobre! 13.02.2017, 09:17
Najpierw musieliby przestrzegać zakazu palenia w miejscach publicznych, czasu pracy podwładnych, spełniania własnych obietnic... Mentalni starcy - dobre!!!
leń
leń 13.02.2017, 11:01
Mentalni starcy jak się w czwartek narozmawiali, tak do dzisiaj odpoczywają i myślą, który plastyk miejski będzie dobry?
domysł
domysł 13.02.2017, 11:32
Kto ma być plastykiem miejskim, to podobnie jak w poprzednich konkursach wiedzieli zanim ogłosili konkurs. Ale może coś poszło nie tak, i myślą, jak z tego wybrnąć?
mentalność
mentalność 12.02.2017, 16:36
Mentalność starców nie zależy od metryki... Ale w naszej gminie to jakaś epidemia...
Sanepid z San Eskobar
Sanepid z San Eskobar 12.02.2017, 17:16
Mentalność nie jest ujęta w wykazie chorób zakaźnych więc nie może stanowić zagrożenia epidemicznego
:):):)
:):):) 12.02.2017, 17:20
Popatrz na twarze na zdjęciu - zmienisz zdanie:):):) nauka wysiada...
sekretarz
sekretarz 12.02.2017, 19:22
Mentalni starcy do chyba trafne określenie władz Gryfina i wszystkich ich przytakiwaczy...
prawda
prawda 12.02.2017, 20:33
Można mieć 25 i być już starcem i można mieć 85 i wciąż być młodym duchem...
organizacja
organizacja 12.02.2017, 08:40
Żadna nowa ustawa nie dała gminie nowych obowiązków. Czyli ktoś te konkretne obowiązki miejskiego: architekta, plastyka, śmieciowego robił. Komuś zmniejszył się zakres obowiązków?
smuta
smuta 12.02.2017, 09:21
„Dajcie mi znajomka a stworzymy pod niego stanowisko urzędnicze.” Nieważne, czy ma to sens. Od dawna uważam, że wystarczyłby gospodarz w tym mieście, który zadbałby o właściwe wykonywanie obowiązków przez urzędników – i oczywiście umiał zorganizować im pracę. Ale niestety mamy wicków, którzy okopali się na stołkach i nie tolerują wokół ludzi mądrzejszych od siebie. Więc urzędnicy przyjmują zasadę – masz kredyt do spłaty, masz dzieci, masz mało lat do emerytury – udawaj głupszego. Ponieważ to jest coraz trudniejsze, zaczynają się problemy z degradacjami pracowników, z podgryzaniem, z odbieraniem uprawnień, z blokowaniem działań – słowem, sugerowanie, że najlepiej byłoby się rozstać...
agnes
agnes 11.02.2017, 23:22
miny Panów Burmistrzów...BEZCENNE
:):):)
:):):) 12.02.2017, 23:31
Żeby można byłoby powiedzieć: robią dobrą minę do złej gry! Ale nie da rady z tym zdjęciem!
Jeśli to ma być uzasadnienie na zatrudnienie plastyka miejskiego, to może lepiej pomyśleć o innych sposobach "estetyzacji" wizerunku władz?:):):)
nie jarać w gabinetach!
nie jarać w gabinetach! 11.02.2017, 22:20
Lekceważenie prawa i jaranie w gabinecie, zmuszanie kobiet do pracy po godzinach - popis sprawności wójta Gryfina czy gruzińskie standardy?
pytajnik
pytajnik 12.02.2017, 09:24
Praca urzędników po godzinach? A kto płaci? Kto organizuje pracę? Dlaczego tak?
Dobra zmiana
Dobra zmiana 11.02.2017, 22:31
Nie masz większego chama jak z prymitywa co wyszedł na Pana ( wójta)
fuj
fuj 12.02.2017, 01:47
Jak jara papierochy i zmusza podwładnych do wdychania smrodów, to chamstwo i łamanie prawa. A z tą pracą po godzinach urzędniczek to w ogóle skandal!
pytajnik
pytajnik 12.02.2017, 09:22
Co by było, jakbym na korytarzu pod gabinetem tego kopciucha zapalił sobie papierosa? Tłumacząc, że poczułem dym i ogarnął mnie głód nikotynowy?
motłoch
motłoch 12.02.2017, 09:50
Zostałbyś wyproszony albo ukarany mandatem. Motłoch ma się stosować do prawa, elity nie muszą! Niektórzy nie muszą przestrzegać prawa, bo są boscy z definicji!
słoma w gumofilcach
słoma w gumofilcach 12.02.2017, 17:18
Ci zaradni z południa są boscy z natury i nie podlegają jakiejkolwiek krytyce plebsu
gumofilc w słomie:)
gumofilc w słomie:) 12.02.2017, 17:31
Bo boscy sami zdecydują, która krytyka jest do przyjęcia jako "konstruktywna", towarzysze! A najlepiej sami napiszą samokrytykę - jak znajdą coś do krytykowania, bo na razie są doskonali!
?
? 11.02.2017, 19:26
Czy plastyk miejski zaprojektuje popielniczki, czy całą palarnię?
Cwynar
Cwynar 11.02.2017, 19:50
Ja wam wszytko zaprojektuję... Ja wam wszystko wyśpiewam!
pomysł na
pomysł na 11.02.2017, 20:53
Mylisz się! Od projektowania jest architekt miejski, plastyk za to pokoloruje!!! Swoją drogą, długa będzie droga każdego dokumentu...
doktor
doktor 11.02.2017, 17:18
PARANOJA - Parafrenia - Paranoid czyli Osoba Paranoiczna
Typ chłodny emocjonalny, wycofany z kontaktów z innymi, wrogi, nadmiernie podejrzliwy, nadmiernie wrażliwy na lekceważenie i krytykę, niezdolny do wybaczania urazy, zazdrosny.

Naród Polski jest coraz bardziej narażony na rozmaite zaburzenia psychiczne. Liczba chorych ciągle rośnie od wielkiej zmiany ustroju w 1989 roku począwszy, co na pewno jak wykazały liczne badania nie jest przypadkowe. Do głosu doszły bowiem ciemne siły, które nie tylko same są chore psychicznie, ale i potrafią skutecznie psychozy i fobie indukować w umysłach innych ludzi. Rośnie też ilość zaburzeń społecznych typu paranoicznego, co widać chociażby w mediach, nie tylko w zachowaniach sąsiadów.
fakt
fakt 11.02.2017, 16:53
Wprowadzają gruzińskie standardy.
Po to wysłali emeryta direktora do Gori.
gruzja
gruzja 11.02.2017, 16:57
Szkoda, że wycieczka za pieniądze publiczne. A potem spotkania po różnych miejscowościach w Polsce. Wspominali smaki Gruzji?
fryga
fryga 11.02.2017, 13:21
Brud, kopciuchy. A winni cykliści i dziennikarze! Czy ktoś mógłby zwrócić uwagę, żeby nie kopcili petów w gabinetach? Za młodzi są na takie przyzwyczajenia!!!
Dowcip
Dowcip 11.02.2017, 15:51
Jeśli to prawda z kopceniem papierochów w gabinecie przez burmistrza to pełne lekceważenie i ludzi i przepisów! Pod bokiem prawnika? I jeszcze praca po godzinach - czy za pieniądze czy zmuszani do pracy za darmo przez kopciuchów?
wypalony znicz
wypalony znicz 11.02.2017, 18:04
Prostakowi to nawet jak udaje wójta, nadal słoma wyłazi z gumofilców
porada
porada 11.02.2017, 16:35
A ci biedni urzędnicy to przepraszam gęby nie mogą otworzyć jeśli papierochy kopciucha im przeszkadzają?
jarząbek
jarząbek 11.02.2017, 19:28
Dokładnie, twój komentarz prosto z Barei, co wypunktowali poniżej! Jakby podwładnym przeszkadzało, przecież mogą zwrócić uwagę.... Szafę z magnetofonem już przygotował?
gruzja
gruzja 11.02.2017, 16:59
No jasne, dobrotliwy wójt Gryfina po prostu nie wie, że smród jego papierosów może komuś przeszkadzać! Urodzony w Gori też lubił palić - ale był trochę starszy...
Miś
Miś 11.02.2017, 16:56
Miś: Oczywiście, że wiedzą! Powiedziałem im o tym. Jeśli ktokolwiek chce przekazać jakąś krytyczną uwagę o mnie, o mojej pracy, jakąś skargę, a mnie akurat nie ma, może w każdej chwili wejść i nagrać... co mu leży na wątrobie.
Hochwander: Ale oni mogą kadzić ci, kłamać mogą, upiększać...
Miś: A po co by mieli? Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu. Szczerość w naszym klubie to norma!
Anna
Anna 11.02.2017, 09:16
Teraz śmieciowy miejski z plastykiem miejski będą ustalać, kiedy ktoś z miotłą ma sprzątnąć teren przed urzędem gminy? Nie wystarczą dotychczasowe siły urzędnicze? Syf pod samymi oknami - nie potrzeba do tego kolejnego etatu, tylko gospodarza!
fryga
fryga 11.02.2017, 13:19
Nie zapominaj o architekcie miejskim. Postawi się frygę i będzie lajk?
Dowcip
Dowcip 11.02.2017, 15:49
Jesteś od Mnietka? Nie, ja z fejsa od wicka...
z fb
z fb 11.02.2017, 16:36
Jak jesteś znajomym wicka z fb, to stołek masz w zasięgu ręki
załamka]
załamka] 11.02.2017, 00:36
Rozmowy miały być w czwartek a tu już sobota i brak informacji o kolejnym nominowanym urzędniku! Nie wiadomo po co zresztą!
 "trzy gwiazdki" miejski
"trzy gwiazdki" miejski 10.02.2017, 20:45
A oni po plastyku miejskim kolejne stanowsko - miejskiego śmieciowego obsadzają. Tutaj już wykształcenie wyższe konieczne! I w dodatku kierunkowe...
brak gospodarza!
brak gospodarza! 10.02.2017, 16:37
Nie potrzeba nowego urzędnika od „estetyzacji” tylko burmistrza gospodarza, co zadzwoni po oczyszczenie ulicy przed urzędem gminy, bo tam taki syf, że wstyd! Tony piachu, kurzu na ulicy i chodnikach!
"trzy gwiazdki" miejski
"trzy gwiazdki" miejski 10.02.2017, 20:46
Jak im potrzeba wykształcenie jest ważne. Jak mają inne plany – nie potrzebują. Ale prawda jest taka – brak gospodarza jest faktem – przy urzędzie gminy taki syf, że faktycznie wstyd!

Pozostałe