Stawiają słupy. Uwaga! Obowiązuje ruch wahadłowy

  • 21.03.2017, 12:41
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Stawiają słupy. Uwaga! Obowiązuje ruch wahadłowy
Nowe słupy oświetleniowe stawiane są na ulicy Łużyckiej w Gryfinie. Będzie kładziony tam nowy chodnik. Powstanie również ścieżka rowerowa. Latarnie uliczne muszą zatem stać w nowych miejscach. Roboty wykonywano wczoraj pomimo deszczu. Dzisiaj, 21 marca 2017 r. – już przy ładniejszej pogodzie – są kontynuowane.

W związku z pracami dotyczącymi wymiany ciepłociągu, na ulicy Łużyckiej wprowadzono ruch wahadłowy. Tworzą się korki. Planując podróż tą trasą, trzeba wziąć to pod uwagę i wyjechać odpowiednio wcześniej.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

xxx niecierpliwa
xxx niecierpliwa 24.03.2017, 13:30
Pracownicy tej firmy starają się jak mogą żeby w waszym mieście było ciepło i bez awarii .dlatego trochę wyrozumiałość. A zna może ktoś tego przystojniaka w kominiarce chciała bym go poznać.
wyrwać chwasta
wyrwać chwasta 22.03.2017, 08:46
Za henia to tylko w łape brali zamiast wykonywać niezbędne dla mieszkańców inwestycje to brali pod stołem działki za wieczne remonty biblioteki, swietlic czy inne roboty dodatkowe. W normalnym kraju władza ponosi odpowiedzialność za swoje czyny. Moze i my doczekamy się kiedyś że takich cwaniaków od angielskich dróg i afer bagiennych stawiać się będzie pod ścianą i kasować
zwykły człowiek
zwykły człowiek 22.03.2017, 11:52
A od ulic w las albo kuchni za publiczną forsę to nie? Akurat odnośnie poprzedników, to zarzucić im braku troski o zwykłych ludzi nie można! Gryfino było czystsze, wszystkie porobione chodniki w mieście, drogi na osiedlach, Grajdołek - a ci, tylko dla milionerów!
masakra
masakra 22.03.2017, 09:50
Lepiej się zorientuj co dzisiaj o was mówią, a zwłaszcza o jednym wicku...
wyrwać chwasta
wyrwać chwasta 22.03.2017, 10:23
Lepiej się lecz na nogi bo na tę twoją pustą spasioną łepetynę już stanowczo za późno :-))) To ja o nich mówię a zwłaszcza o jednym wicku-wujcie a nie o mnie mówią maso krytyczna :-)))
Zycie
Zycie 21.03.2017, 16:10
Ledowe oswietlenie teraz bedzie czy pozostajemy w prl i wybieramy zolte ;)) ?
koryto
koryto 21.03.2017, 22:05
a mówiłem,że się "obudzą" i zaczną pracować bliżej wyborów,żebyśmy pamiętali jacy to dobrzy włodarze..pochlastać się można,nic się nie zmieniło,koryta zostały,tyko tych "głodnych" wciąż pełno..
łowca pacanów
łowca pacanów 21.03.2017, 23:58
Zapytaj koryciarzu może henia p. albo macieja es czemu oni nie budzili się przed wyborami i odpuścili 25 milionów kar umownych za niewykonanie tych prac w wymaganym już wówczas terminie
masakra
masakra 22.03.2017, 09:53
łowco pacanów lepiej zapytaj ile więcej gmina odpuściła z podatków bo wychodzisz na niezłego pacana.
wyrwać chwasta
wyrwać chwasta 22.03.2017, 10:26
Pacan poszedł w kaczystowską telewizję i już wam czerwonym złodziejom w niczym nie pomoże. Gmina nic nie odpuściła z podatków bo te wydumane ( niezgodne z wyrokiem TK) przez henia podatki to był tylko pic na wodę aby wyłudzić z budżetu miasta dziesiątki milionów złotych do własnych kieszeni
drzazga
drzazga 22.03.2017, 11:58
Czyżby? A gdzież są te dowody? Potem znowu "oburzone głosy" będą wzywać "wójta Gryfina" do reakcji na pomówienia? Przypowieść o drzazdze i belce się kłania...
wyrwać chwasta
wyrwać chwasta 22.03.2017, 12:51
Dowody są oczywiste i widać je wyraźnie w budżecie. A niby co do rzeczy ma ten beznadziejny wójt Gryfina który na niczym się nie zna ???
rozstrzygniecie
rozstrzygniecie 22.03.2017, 10:55
A inne gminy potrafiły to załatwić na swoją korzyść. Tylko problem w tym czyja strone się trzyma.
?
? 22.03.2017, 12:01
Ja z mną - a co, nie można?
serek
serek 22.03.2017, 08:03
Szarpanie poprzedników akurat za sprawy związane z Łużycką to dość ryzykowne posunięcie. Ludzie się orientują...
łowca łowców
łowca łowców 22.03.2017, 00:04
No cóż, za to teraz "MieczysławGryfinozbaw" nie odpuścił "MieczysławowiPGEzbaw" i wyegzekwował... A potem utajnił sprawę. Niech żyje transparentność!
sprostowanie
sprostowanie 22.03.2017, 00:01
Raczej pytać należy miecia s. i jego genialnych pomagierów.
maciuś wykopany
maciuś wykopany 22.03.2017, 01:10
Pytajcie a bendzie wam otpowiedziane amen
józek
józek 21.03.2017, 19:02
Znając życie będzie PRL
józek
józek 21.03.2017, 15:13
Nieźle ruszyli z robotą
ruch
ruch 21.03.2017, 14:30
wahałem się czy przejechać :)
Ulka
Ulka 21.03.2017, 13:47
Ale zamaskowany ten kierujący.

Pozostałe