Puchar za największą liczbę bramek zdobyła drużyna z naszego powiatu

  • 29.03.2017, 11:47
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Puchar za największą liczbę bramek zdobyła drużyna z naszego powiatu UM Moryń
Ponad 200 młodych zawodników z pięciu gmin, w tym ponad siedemdziesięcioro dzieci z Morynia, wystąpiło w pierwszym Turnieju Pogoń Szczecin Football Schools o Puchar Marszałka rozgrywanym w Przecławiu. PSFS Moryń wystawił dziewięć drużyn, połowa z nich odniosła sukces.

Turniej odbył się 25 marca 2017 r. w trzech kategoriach wiekowych 4-6 lat, 7-9 lat, 10-12 lat. Każda drużyna miała swoją nazwę odpowiadającą klubowi z Europy. Spotkania sędziowali Jakub Bartosik oraz Patryk Adamczuk – zawodnicy rezerw Pogoni Szczecin. W najniższej kategorii dwa pierwsze miejsca zajęły drużyny z Morynia. W kategorii 7-9 lat moryński zespół był na piątym miejscu w 11-drużynowej grupie. W kategorii 10-12 lat, podobnie jak w najmłodszym roczniku, rządziły drużyny z Morynia, które zagrały ze sobą w finale.

Po czterech miesiącach pracy to niewątpliwy sukces moryńskich piłkarzy, którzy wrócili do domu z medalami i pucharami. Na duże słowa uznania zasługują organizatorzy oraz rodzice, którzy wspierali swoje dzieci przez cały dzień sportowych zmagań.

Kolejny turniej prawdopodobnie odbędzie się w Moryniu.

Pierwszy Turniej PSFS o Puchar Marszałka zakończony wieloma zwycięstwami moryńskich zawodników! Puchar Marszałka za największą liczbę bramek, bo aż 31, zdobyła grupa z Morynia. Wszystkim zawodnikom gratulujemy świetnej gry!

Piotr Janicki– trener Akademii Piłkarskiej Pogoń Szczecin Football Schools – Morzycko Moryń

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gość
gość 29.03.2017, 20:32
Fantastyczny turniej.Super.Dzieciaki "moryńskie "szczęśliwe.Trener ogarnął to wszystko rewelacyjnie.Brawo.
maciek
maciek 29.03.2017, 12:23
Brawo dzieciaki! Brawo trener!

Pozostałe