Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Są pieniądze na targowisko

  • 31.03.2017, 08:22
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Są pieniądze na targowisko
Niebywała okazja trafia się m.in. dla gmin powiatu gryfińskiego. 18 kwietnia 2017 r. rusza nabór wniosków na dofinansowanie budowy lub przebudowy targowisk, a także budynków, które są częścią targowiska, służących do promocji lokalnych produktów. Samorząd województwa zachodniopomorskiego przeznaczy na ten cel ok. 12 mln zł.

O dotację mogą starać się gminy i powiaty oraz związki międzygminne i powiatowe w miejscowościach liczących do 200 tys. mieszkańców. Jeden projekt może otrzymać maksymalnie 1 mln zł. Przyznane środki, oprócz budowy lub przebudowy obiektu, mogą zostać wydane na: zakup nowych urządzeń, materiałów i usług potrzebnych do promocji towarów lokalnych oraz podatek od towarów i usług (VAT).

Wnioski należy składać od 18 kwietnia 2017 r. do 19 maja 2017 r. w Sekretariacie Wydziału Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego przy ul. Starzyńskiego 1 w Szczecinie.

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Dodatkowe informacje oraz wnioski dostępne na stronie: 

http://www.prow.wzp.pl/nabor-wnioskow/nabor-wnioskow/prow-2014-2020/targowiska/nabor-wnioskow-na-targowiska

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

maciuś wykopany
maciuś wykopany 01.04.2017, 01:04
Przeciesz ten milon na targowizko pszy rapackiego to jósz heniek załatfił s pińć lat temu wienc jaka to sensacja?
sweterek w serek
sweterek w serek 31.03.2017, 13:30
Najpierw trzeba mieć potencjał aby porządnie napisać wniosek. Wśród znajomków w urzędzie nie widzę tam takich mocnych.
Schutzengel
Schutzengel 31.03.2017, 11:39
To targowisko powinno być zlikwidowane, albo przeniesione w inne miejsce. To wstyd dla miasta. Niemcy nie przyjeżdżają po oferowane tu badziewie. Byłem ostatnio na tym bazarze chcąc kupić ziemniaki. Gdy zapytałem jaki jest ich typ i nazwa, sprzedawcy patrzyli na mnie jakbym spadł z innej planety. Jedyną miłą osobą którą tam spotkałem był pan z konteneru z papierosami. Ten bazar, to syf, kiła ,mogiła. Taka mała Ukraina.
gość
gość 31.03.2017, 15:08
ziemniaki są stąd gdzie akurat była na nie promocja ;-)
Hana-Lore
Hana-Lore 31.03.2017, 12:28
tak, ja ostatnio dostałam wyczerpującą odpowiedź na podobne pytania w Biedronce, bardzo miłe panie opowiedziały mi o wszystkich warzywach i owocach w sklepie, w tym jaka to odmiana, kiedy zbierana, jak przechowywana, jak uprawiana, z jakiego kraju, proponuję kupować w sklepie i PYTAĆ, na pewno odpowiedzą bardzo rzetelnie. :D
Schutzengel
Schutzengel 31.03.2017, 13:04
he,he, byłbym w szoku jakby tak było.
kartofel
kartofel 31.03.2017, 11:44
Ostatnio nie mogłeś kupować ziemniaków, ponieważ dopiero co rozpoczął się sezon, a w zimie nie handlowali warzywami. A poza tym, nie sądzę, żeby ktoś nie znał nazwy odmiany. Może się pytałeś po niemiecku:)?
Schutzengel
Schutzengel 31.03.2017, 12:46
So natürlich. Byłem nachlany i mówiłem w języku tubylca przed reinkarnacją. Jestem fanem Kartoffelsalat, więc zawsze pytam sprzedawcę jakie to kartofelki.
Idź na plac i zapytaj, czy to są ziemniaki typu A,B,C?
http://www.horecanet.pl/Typy-z…
:)
:) 31.03.2017, 13:42
Abecadło kartoflane:)
pamiętamy
pamiętamy 31.03.2017, 11:09
Ale przecież pan Nikitiński skończył remont targowiska już w połowie grudnia 2016! Tak jest w oficjalnych dokumentach - i cisza, żeby ktoś wyjaśniał, że rzeczywistość jest inna!!!
Teresa
Teresa 31.03.2017, 10:55
To wspaniała wiadomość, tylko czy Gryfino złoży wniosek i dostanie pieniądze?

Pozostałe