Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Strażacy z Gryfina otrzymali dotację

  • 06.04.2017, 15:57 (aktualizacja 06.04.2017, 16:49)
  • Mateusz Wiśniewski
Strażacy z Gryfina otrzymali dotację UMWZ
Wicemarszałek województwa zachodniopomorskiego Tomasz Sobieraj podpisał umowę o dofinansowaniu działań Ochotniczej Straży Pożarnej Jednostki Ratownictwa Wodnego Raffer z Gryfina. Umowa dotyczy dofinansowania specjalistycznych szkoleń strażaków z zakresu ratownictwa.

Dotacja wynosi 3 000 zł. Środki te pozwolą na zdobycie uprawnień ratownika wodnego przez  6 strażaków z OSP JRW Raffer. Łączna wartość zadania publicznego wynosi 6 500 zł. Ponad połowa tej sumy to wkład własny OSP JRW Raffer z Gryfina.

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego od lat wspiera działania specjalistycznych jednostek ochotniczej straży pożarnej na terenie Pomorza Zachodniego.

Podpisana 30 marca 2017 r. umowa na realizację zadania publicznego pod nazwą: Podniesienie poziomu bezpieczeństwa wodnego i ratownictwa na obszarze Województwa Zachodniopomorskiego, zwiększenie kwalifikacji strażaków OSP „Raffer”, szkolenie ratownika wodnego jest dofinansowana z budżetu województwa zachodniopomorskiego.

OSP JRW Raffer jest specjalistyczną jednostką Ochotniczej Straży Pożarnej, prowadzącą działania z zakresu ratownictwa wodnego oraz powodziowego na obszarze powiatu gryfińskiego oraz rzeki Odry. Jednostka ta może również wykonywać zadnia na obszarze powiatów polickiego i pyrzyckiego.

Mateusz Wiśniewski

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ewa
ewa 07.04.2017, 07:30
A co oni mają takie dziwaczne miny te dwa panki , liczyli na 300000 ? Ochotnicza to za darmo powinna byc !!!!
zbulwersowany
zbulwersowany 07.04.2017, 10:21
To może jeszcze mają płacić z własnej kieszeni za szkolenia?! Za darmo narażać swoje zdrowie i życie? Może niech jeszcze sami ze swojej kieszeni zakupują sprzęt i paliwo do samochodów? Ma Pani bardzo płytkie myślenie. Żałosne
matias
matias 08.04.2017, 08:17
Nie przejmuj się , Ewa nie rozumie podstawowych zasad. Pewno jakaś "rozczarowana".
Buhaha
Buhaha 06.04.2017, 22:58
Raczej ratownik cudzych żon!!! :)
pytanie
pytanie 06.04.2017, 23:16
Ale który?
:O
:O 06.04.2017, 23:15
dlaczego cudzych żon ?
rozwodnik
rozwodnik 06.04.2017, 23:47
Nie będę się rozwodził i powiem krótko: żona to nie rodzina, czyli zawsze jest cudza.
Zdziwiony
Zdziwiony 06.04.2017, 21:43
Oj dzieje się tylko od kiedy to jednostki gminne mogą interweniować poza terenem gminy a nawet powiatu ?
Chyba opis się pomylił z WOPRem :)
Ale w sumie Raffer i WOPR to jedno i to samo czy może się mylę ?
Znawca
Znawca 07.04.2017, 10:23
OSP Raffer i WOPR to zupełnie dwie różne instytucje. Ze względu na charakter ich działań mają ze sobą ścisłą współpracę.
Szczera prawda
Szczera prawda 08.04.2017, 15:27
hahahahahaha
dobry żart :D
Jedna siedziba strażacy zabezpieczający jako WOPR ciekawe czy pobierają za to wynagrodzenia?
Wesoło
Wesoło 08.04.2017, 07:28
Współpraca współpracą ale ten kto wie ten wie że Pan Prezes swojego dobra i władzy pilnować będzie :)
Ale faktycznie sprawa zarządów tych dwóch jednostek jest bardzo ciekawa :)
Mieszkaniec
Mieszkaniec 08.04.2017, 00:04
a czym się różnią ?
Bo zarządy nawet mają podobne :)
lokis
lokis 06.04.2017, 21:51
W zasadzie to samo.
brawo
brawo 06.04.2017, 19:31
Igryfino cyt na stronach wp.pl
Gabryś
Gabryś 06.04.2017, 21:49
Faktycznie, znalazłem cytowane igryfino na wp.pl: http://wiadomosci.wp.pl/brat-a…
strażak
strażak 06.04.2017, 18:26
brawo raffer coś się dzieje !!! powodzenia
buhaha
buhaha 06.04.2017, 17:58
jasny gwint Laczek nygus strażak no nie
Xyz
Xyz 06.04.2017, 22:42
Haha
Franek
Franek 06.04.2017, 17:17
Ok , tylko nie gasić łąk. Jedynie zabezpieczyć, aby kontrolować pożar . Dlaczego? Odp: http://sportowefakty.wp.pl/pil…
Mariola
Mariola 06.04.2017, 16:48
Raffer super wiadomość.

Pozostałe