Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino

Marcin S. znęcał się nad konkubiną i ją podpalił

  • 11.04.2017, 23:09
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Marcin S. znęcał się nad konkubiną i ją podpalił Policja (zdjęcie przykładowe)
Aresztowano 35-letniego mieszkańca ulicy Pomorskiej w Gryfinie. Dzisiaj, 11 kwietnia 2017 r. o tymczasowym trzymiesięcznym areszcie zadecydował Sąd Rejonowy w Gryfinie na wniosek policji i prokuratury. Marcin S. usłyszał zarzut znęcania się nad swoją konkubiną, wszczynania awantur, bicia, umyślnego uszkodzenia ciała pokrzywdzonej poprzez oblanie jej cieczą ropopochodną i podpalenia.

35-latek znęcał się nad swoją konkubiną od czerwca 2016 r. Będąc w stanie nietrzeźwym wszczynał awantury, używał wobec pokrzywdzonej siły fizycznej, bił ja pięściami, kopał obutą stopą po całym ciele, powodując obrażenia ciała.

W ubiegły piątek, 7 kwietnia 2017 r. do Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie wpłynęło zawiadomienie, z którego wynikało, że Marcin S. dzień wcześniej oblał kobietę cieczą ropopochodną i podpalił. Kobieta doznała poparzenia nóg.

Kiedy policjanci dotarli do pokrzywdzonej tego samego dnia, oświadczyła ona, że poparzeń doznała, ponieważ… wylała sobie na nogi gorącą herbatę. Policjanci nie dali wiary słowom pokrzywdzonej. Podjęli czynności zmierzające do ustalenia stanu faktycznego oraz zatrzymania Marcina S.

Jak się okazało, pokrzywdzona była zastraszana i bita przez 35-latka. W czasie kolejnej rozmowy z policjantami opowiedziała o tym, jak była traktowana przez konkubenta. Potwierdziła również fakt oblania jej cieczą ropopochodną i podpalenia przez Marcina S.

Dzisiaj, 11 kwietnia 2017 r. Sąd Rejonowy w Gryfinie na wniosek policji i prokuratury tymczasowo aresztował mężczyznę nas okres 3 miesięcy. Marcin S. przebywał na warunkowym zwolnieniu z Zakładu Karnego. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności – informuje oficer prasowy asp. szt. Bogumił Prostak.

O tym bulwersującym wydarzeniu napisaliśmy pierwsi już 9 kwietnia 2017 r.:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/22622,oblal-ja-benzyna-i-podpalil

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Knagulec
Knagulec 15.04.2019, 23:42
Ulka zaraz bedzie świeża pajda dla synka szczerbatego
????
???? 15.04.2017, 10:57
Sadysta ma kolegę?
Barakowiec
Barakowiec 15.04.2017, 04:10
Jak co robi kukurydzę juz pod stołem *** komus ha ha ha
Krysia
Krysia 15.04.2017, 04:07
A co tu Ulka robi ha ha ha
Barakowiec
Barakowiec 14.04.2017, 13:43
Widac ze mamusia degenerata sie tu udziela pod nickiem" ble" bedziesz paczki slala synkowi
Megi
Megi 14.04.2017, 09:14
Daleko mu do tego ale was to na pewno
Xxx
Xxx 14.04.2017, 02:49
Megi a ciebie mąż nie bije czasem ????
Megi
Megi 13.04.2017, 22:20
Ble ty chyba masz cos do tej podpalonej kobiety to chyba ciebie sadza gdzie popadnie mózgu
demiurg
demiurg 13.04.2017, 08:24
Jak rodzice nie potrafią wychować dzieci to potem rośnie patologia...
Megi
Megi 13.04.2017, 05:45
Woda tez bardziej feta mozg mu zryla matke własną tez lał po łbie
ble
ble 13.04.2017, 08:13
Megi ty hyba muzgu niemasz ciebje i ciebje beda lac po lbje a jego matke i rodzine zostaw w spokoju a tak apropo ta dziewczyna to zwykla alkocholiczka i z kazdym kto jrj postawi to sie bedzie bzykac nawet z chorym psychicznie
emek
emek 12.04.2017, 22:54
Można powiedzieć że wóda to robiła za niego.
ble
ble 13.04.2017, 16:37
Emek masz racje ale ona niebyla jego konkubina jej facet to krzysztof t a ona nazywa sie wioleta dz i dzieki za zrozumienie dla jego mamy
wąż
wąż 13.04.2017, 17:40
Coś wam się wyraźnie pomyliło bo to zupełnie nie te osoby.
Wrrr
Wrrr 12.04.2017, 22:12
Ble widac poinformowana dobrze pewnie tam mieszka i była przescieradlem he he
broszka
broszka 12.04.2017, 22:06
Skoro policja podaje, że się znęcał to widocznie nie od dziś.
Gość
Gość 12.04.2017, 17:12
Prawda jest taka ze to cpun i psychol wsxyscy to wiedzą to ze podpalił to jeszcze skopal starszego goscia ze szczecinskiej niech gnije w pudle chlopaki będą sie cieszyc
ble
ble 12.04.2017, 19:36


Ta niby podpalona to zwykla *** co daje cipy za piwp i rznie sie ze wszystkimi nawet z mezem swojej kolezanki z parteri
KK
KK 12.04.2017, 16:19
Uwaga Złodziej Krętacz!!! (...) oraz jego nowa żona (...) z Gryfina.
Ten wpis nie ma na celu nikogo obrazić jedynie poinformować was mieszkańców Gryfina przed jakim kol-wiek kontaktem tym bardziej interesami z tymi ludźmi. Te małżeństwo oszukało moją rodzinę na kwotę 100tys zł metodą na przyjaciela..
Przestrzegam przed jakimi kol-wiek kontaktami z tymi Ludźmi… PzdR
Xxx
Xxx 12.04.2017, 14:16
Od jego ojca to się odczep i jak nie znasz to się nie wypowiadaj
:
: 12.04.2017, 21:36
Pezrpraszam ojca Marcina
Oczywista oczywistość
Oczywista oczywistość 12.04.2017, 14:29
Wina nie przechodzi z ojca na syna. I odwrotnie...
:
: 12.04.2017, 09:08
Takie zachowania przechodza z pokolenia na pokolenie.
Zapewne ojciec Marcina zle traktowal kobiety i synek robi to samo. Jeszcze pare lat temu nikogo nie interesowaly krzyki za sciana placz dzieci. W urzedach siedza do tej pory wyszminkowane paniusie co przydziela takiemu zwyrodnialcowi rente pijacka. Wiem co mowie, przeszlam pieklo, przez lata nie mogla uwolnic sie od pijaka i psychopaty.
Denis
Denis 12.04.2017, 08:25
Głowa mała.
Knaga
Knaga 12.04.2017, 05:20
CPUN jeden
Lulek
Lulek 12.04.2017, 07:08
Odwyk i ciezka praca na wyspisku smieci przez 10 godzin dziennie.
sasiad
sasiad 12.04.2017, 00:17
w pudle byl bity to sie ciota znecal na kobiecie na wolnosci, masakra
dres
dres 12.04.2017, 08:29
A co byłeś tam że sypiesz?

Pozostałe