Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

To uwielbiają dziewczyny

  • 18.04.2017, 22:02
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
To uwielbiają dziewczyny Związek Piłki Ręcznej w Polsce
-Do kogo mogłabym się zgłosić aby w Gryfinie były zajęcia sportowe dla dziewczyn w wieku 12-16 lat zainteresowanych grą w piłkę ręczną? W naszym mieście jest koszykówka, piłka nożna. A ja wiem, że bardzo wiele osób chciałoby trenować piłkę ręczną - najbardziej uwielbiany sport przez dziewczyny – napisała do nas czytelniczka Ala.

-Może moglibyście jakoś pomóc i pokierować mnie do kogoś, kto załatwi aby to powstało? – pyta internautka.

 

Zapytanie w tej sprawie przesłaliśmy władzom Gryfina oraz dyrektorowi Ośrodka Sportu i Rekreacji.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zenia
Zenia 19.04.2017, 19:49
Za to jest lekka hahaha
pisz na Berdyczów
pisz na Berdyczów 19.04.2017, 18:39
Wójt odpowiada już drugi miesiąc na zadane pytania, więc nie spodziewajcie się, że podlegli mu urzędnicy zrobią to szybciej albo czy w ogóle odpowiedzą.
łowca komuchów z BBSu
łowca komuchów z BBSu 19.04.2017, 19:50
Wójt nie odpowiada na pytania nie wiadomo przez kogo zadane, i nic tu do tego nie ma kwestia czasu. Po prostu skoro autor pytań wstydzi się własnego nazwiska to tym bardziej wstyd by było aby wójt z kimś tak żenującym prowadził poważną dyskusję
ha, ha
ha, ha 19.04.2017, 20:04
Aleś walnął jak łysy grzywką o beton.
icek
icek 19.04.2017, 20:37
śmieszny wicek dalej kompromituje Sawaryna
krewki
krewki 19.04.2017, 20:56
To twój wymysł. Jest dobry bo skuteczny. Wiele osób go chwali.
Czytelniczka
Czytelniczka 19.04.2017, 12:26
Powstania pilki recznej chcialam od dawna jestem zafascynowana pilka reczna popieram ten pomysl oraz prosze o jak najszybsze stworzenie sekcji. Jest pilka nozna, koszykowka dlaczego mialoby nie byc pilki recznej?
Marta
Marta 19.04.2017, 12:24
Popieram, aby powstala sekcja dla dziewczynek w takim wieku. Moja corka od lat pasjonuje sie pilka reczna,a sekcja gdzie jest? W Szczecinie. Corka nei chce tak dojezdzac, ma dopiero 12 lat a ja sama widzę jej zapał do pilki recznej.
Xxx
Xxx 19.04.2017, 07:37
Są chętni od lat, są trenerzy a sekcji nie ma :(
proste wytłumaczenie
proste wytłumaczenie 19.04.2017, 09:09
Nie ma na to kasy, bo pieniądze są potrzebne na klimatyzatory dla krawaciarzy.
obietnica wyborcza
obietnica wyborcza 19.04.2017, 00:15
Powiat wybuduje halę sportową to powstanie sekcja dziewcząt!
Piotrek
Piotrek 18.04.2017, 22:55
A ja uwielbiam takie dziewczyny!
siostra wielokrotnie przełożona
siostra wielokrotnie przełożona 19.04.2017, 11:55
To uwielbiają dziewczyny
Bolca?

Pozostałe